Вартість вищої освіти в США досить висока. А якщо взяти топові університети, то рік навчання може коштувати в межах 30 000 USD, помноживши на 4 роки (тривалість бакалаврату) – близько 120 000 доларів і це тільки вартість навчання.

Але є можливість значно оптимізувати витрати на навчання, чим користуються не тільки іноземні студенти, а й самі американці. Сценарій наступний: випускник української школи може вступити до ком’юніті коледжу (2 роки навчання). Після завершення навчання та отримавши ступінь Associated Degree студент вступає відразу на 3 курс університету і вже через 2 роки отримує ступінь бакалавра. Таким чином тривалість навчання стандартна, а вартість знижується (ціна року навчання в коледжі від 6000 USD).

Ми допоможемо вступити в такі ком’юніті коледжі:

  • El Camino College – Лос-Анджелес
  • Foothill College & De Anza College – Кремнієва Долина (передмістя Сан-Франциско)
  • Shoreline Community College – Сіетл
  • Hillsborough Community College – Тампа, Флорида

Всі, зазначені вище, коледжі мають прямі контракти з десятками університетів, що гарантує перехід випускників коледжів до університетів відразу на 3-й курс бакалаврату!

Вартість навчання в США в ком’юніті коледжах: від 6000 до 9000 доларів США.
Спеціальності: абсолютно всі – від медичних наук до бізнесу, від мистецтва до природничо-наукових дисциплін!

Для вступу в коледж випускникам українських шкіл необхідно володіти англійською мовою на рівні IELTS 5.5.

Важливо! За бажанням навчання після коледжу можна не продовжувати. Ступінь Associated Degree (аналог нашої середньо-спеціальної освіти) дає можливість працювати в США (за урядовою програмою, яка дозволяє іноземним громадянам працювати).