Американські ВНЗ з радістю приймають іноземних студентів, в США постійно навчається близько мільйона студентів, які приїхали з-за кордону. Прагнення багатьох людей з усього світу здобути освіту в США зрозуміло – диплом американського вузу практично гарантує високооплачувану роботу на батьківщині. Однак існує реальна можливість залишитися працювати в США! Це все можливо здійснити за програмою ОРТ (Optional Practical Training), адже це – тимчасова робота, безпосередньо пов’язана зі спеціальністю, яку студент отримав в американському вузі.

Цікавий факт: 

– Термін перебування в рамках програми ОРТ для інженерів та it-фахівців складає 2 роки, в той час як для випускників за іншими напрямами – всього 1 рік.

Що буде після закінчення терміну ОРТ?

Коли закінчиться термін ОРТ, ви можете сміливо подавати на «візу фахівця», терміном на 3 роки. Для цього необхідно, щоб у вас вже був роботодавець.

А що після цього?

Є кілька варіантів:

Варіант № 1: Продовжити «робочу» візу.

Варіант № 2: Подати документи на отримання Грін-Кард.

Варіантів отримання освіти в США безліч! 

Бакалаврат, Магістратура та MBA … Однак, якщо у вас недостатньо високий рівень англійської мови для вступу до ВНЗ, або є інші причини, через які ви не можете безпосередньо вступити до університету, вам варто закінчити підготовчі курси для вступу на бакалаврат чи підготовчі курси для вступу до Магістратури.