Вища освіта в США

Вища освіта в США – це впевнений крок назустріч запаморочливої ??кар’єри. У будь-якому світовому рейтингу вузів провідні позиції займають університети США. Це говорить і про науковий потенціал навчальних закладів, і про сильну «зв’язці» науки і виробництва. Останнє якщо і не гарантує працевлаштування після закінчення навчання, то значно підвищує шанси на отримання роботи в США. А державна програма дає право іноземним випускникам американських університетів залишитися в країні працювати. Саме тому, вищу освіту в США (Сполучені Штати Америки) користується сьогодні такою величезною популярністю серед наших абітурієнтів, адже отримавши міжнародний диплом в одному з американських університетів ви зможете зробити успішну кар’єру в будь-якій сфері.

Высшее образование в США

Вища освіта в Америці має безліч незаперечних переваг, але головним плюсом є те, що кожен студент має право самостійно комбінувати для себе предмети. Завдяки такій системі освіти, ви зможете отримати глибинне профільну освіту в тій сфері, яка безпосередньо вас цікавить, а ті предмети, які вам не знадобляться, ви зможете легко відсіяти.

Варто також відзначити, що освіта в США має цікаву особливість, яка полягає в тому, що студенти американських вузів не повинні відразу вибирати якусь певну спеціалізацію. Саме тому, більшість студентів спочатку просто вступають до університету, а вже після, вибирають конкретну спеціальність. Нижче представлений список університетів, в які можуть надійти іноземці (не громадяни США), наприклад, українці.

Друга вища освіта в США

Друга вища освіта в США стане відмінним доповненням до вашого поточного утворення. Це не просто черговий диплом, а великий масив нової для вас інформації, яка подається кращими викладачами в світі, в простому і цікавому форматі. Популярні напрямки другої вищої освіти в Америці на даний момент – бізнес, управління, IT, дизайн, маркетинг.

Якщо ви вирішили підлозі другий диплом і вам необхідно більше інформації – зателефонуйте в Studinter, наш менеджер відповість на всі ваші запитання. Також можете скористатися електронною поштою.

Вартість вищої освіти в США

  • Ціна вищої освіти в Америці сильно залежить від спеціалізації.
  • Порядок цін на навчання в коледжах – від $ 8 000 за рік, а в університетах – від $ 11 000 за рік.
  • Більш детальну інформацію про вартість навчання в університетах США ви можете дізнатися у наших менеджерів по телефону або електронній пошті.

Спеціальності в американських вузах

Університети Америки пропонують понад 1000 спеціальностей. Найбільш популярні спеціальності серед іноземних студентів: бізнес, менеджмент, право, медицина, інженерні та природничі науки, фізика, математика та інформатика.

Близько 20% іноземних студентів в США вивчають бізнес і менеджмент, 17% – інженерні науки, 12% – математику.

Цікавою особливістю є те, що студенти американських вузів не зобов’язані відразу визначатися зі своєю спеціалізацією. У багатьох вузах студенти вступають на обраний факультет, але в більшості, студенти зараховуються до університету, а не на конкретну спеціальність. Навіть там, де потрібно вибрати факультет, є можливість змінити факультет або відвідувати заняття, не маючи конкретної спеціалізації. В даному випадку шлях на багато факультетів стає майже або зовсім закритий. В інших вузах студент повинен вирішити, в чому спеціалізуватися, в кінці першого, а іноді другого року навчання. На додаток до основної спеціальності (major) можна додати одну або більше додаткових (minor) спеціальностей, а в деяких випадках можна вибрати дві або навіть три основних спеціальності.

Вища освіта в США для українців

Після школи абітурієнт може обирати: чи хоче він йти відразу на 4-річну бакалаврську програму АБО спочатку варто піти на 2-річний курс, що веде до присвоєння ступеня Associate degree. Умовно (ну дуже умовно!) цей ступінь можна порівняти з нашим Дипломом про закінчення технікуму … Це ще не вища, а швидше професійна освіта. Після закінчення 2-річного Associate degree студент може продовжити навчання в університеті на Бакалаврськой програмі, але почати одразу ж з третього року навчання. Отже, отримати ступінь бакалавра в США можна 2-ма шляхами:

1) 2 роки Бакалаврату після 2-х років Associate degree
2) одразу 4-річний бакалаврських курс

Наступний ступінь після Бакалавра – магістр. Магістратура в США триває від року до 2,5 років (в залежності від програми та навчального плану конкретного університету).

Закінчена магістерська програма, також як і бакалаврська, і Associate degree, дає право іноземцям на працевлаштування в США протягом 1-2,5 років (в залежності від отриманої спеціальності) за програмою Optional Professional Training, або можна подаватись на 3-річну робочу візу.

СПИСОК УНІВЕРСИТЕТІВ ТА КОЛЕДЖІВ США:

 Місто  Навчальний заклад
 Айдахо  University of Idaho
 Бостон та Массачусетс  Northeastern University
 Бостон та Массачусетс  University of Massachusetts (Boston Campus)
 Бостон та Массачусетс  University of Massachusetts (Dartmouth Campus)
 Бостон та Массачусетс  University of Massachusetts (Lowell Campus)
 Дарем та Нью-Гемпшир  University of New Hampshire
 Денвер та Колорадо  Colorado State University
 Лос-Анджелес  El Camino College
 Лос-Анджелес  Los Angeles Film School
 Майамі і Флорида  Florida Atlantic University
 Майамі і Флорида  Florida International University
 Майамі і Флорида  University of South Florida
 Нью-Йорк  Adelphi University
 Нью-Йорк  Hofstra University
 Нью-Йорк  Manhattan Pace University
 Нью-Йорк  New York Film Academy (NY Campus)
 Орландо  University of Central Florida
 Річмонд  Virginia Commonwealth University
 Сан-Франциско  Foothill College & De Anza College
 Сан-Франциско  University of the Pacific
 Сент-Луїс та Міссурі  Saint Louis University
 Сиетл та Вашингтон  Shoreline Community College
 Тампа  Hillsborough Community College
 Харрисонбург  James Madison University
 Чикаго та Іллінойс  Roosevelt University