Ком’юніті коледжі в США можна розглядати не тільки як альтернативу ВНЗ, а й як перший крок до успішного закінчення бакалаврату.


Що чекає на студента в ком’юніті коллежді і після нього?

  • Даний вид програми, дає неповну вищу освіту;
  • Після успішного закінчення програми, студенту присвоюється ступінь Associate Degree;
  • Після випуску, студент може не тільки офіційно почати працювати, але й перевестися відразу на третій курс Бакалаврату в університет.

Тривалість навчання: 2 роки.

Цікаві факти: 

– Можливість переходу відразу на третій курс до ВНЗ після закінчення коледжу гарантується контрактами, між університетами і ком’юніті коледжами.

– Термін навчання в університеті на бакалаврській програмі – 4 роки. При переході до університету, після закінчення ком’юніті коледжу, тривалість навчання у ВНЗ складатиме 2 роки. Отже, обидва варіанти не відрізняються термінами навчання. Але при виборі переходу до вузу після ком’юніті коледжу значно знижуються ваші витрати на навчання.

Які документи необхідні для зарахування в ком’юніті коледж? 

  • Шкільний атестат (якщо ж, Ви ще вчитеся в школі, то можна надати виписку оцінок за останні 3 роки, з печаткою школи і її адресою);
  • Банківська довідка, що підтверджує наявність коштів, достатніх для оплати навчання і проживання протягом одного року (в межах 22-25,000 USD)
  • Сертифікат IELTS або TOEFL (IELTS 5.0 до 6.0, TOEFL – у кожного коледжу свої вимоги));
  • Копія першої сторінки закордонного паспорта.

ВИТРАТИ НА НАВЧАННЯ І ПРОЖИВАННЯ:

De Anza Foothill College Seattle Centre Community College Hawaii Community College San Mateo Colleges
Розташування   Каліфорнія Сіэтл Гаваї Каліфорнія
Вартість навчання   6,500 USD 8,500 USD 7,500 USD   6,000 USD
Інші витрати На проживання, харчування, страховий поліс, транспортні витрати необхідно ще приблизно від 11,000 USD на 1 академічний рік

СПИСОК КОМ’ЮНИТИ КОЛЕДЖІВ В ЯКІ МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО ЗІ ВСТУПОМ:

Місто Навчальний заклад
Гаваї Kapiolani Community College
Лос-Анджелес El Camino College
Лос-Анджелес Orange Coast Community College
Сан-Франциско Foothill College & De Anza College
Сан-Франциско
Сіэтл и ВАШИНГТОН Community Colleges of Spokane
Сіэтл и ВАШИНГТОН Seattle Colleges

Що робити, якщо у мене низький рівень англійської мови?
Якщо Ви не можете претендувати на прямий вступ у коледж через недостатній рівень володіння англійською мовою, ми зробимо Вам … 2 зарахування: одне – в коледж на наступний набір, і друге (одночасно з першим) – в партнерську мовну школу даного коледжу . І як тільки ви досягнете необхідного рівня англійської, вас переведуть на академічну програму в коледж!

Як проходить оплата навчання?
До прибуття в коледж ви нічого не платите за навчання! Це відбувається тому, що точний вибір предметів на кожен із семестрів відбувається незадовго до початку навчання під час “програми орієнтації”. На цій програмі студент і його науковий керівник вибирають предмети, складають індивідуальний розклад, і тільки після цього студент може оплатити навчання. Навчання оплачується по семестрах, або чвертях (в залежності від того, як поділяється академічний рік в коледжі).