Мовні курси в США для дітей

Впевнене знання англійської мови – це необхідна умова в умовах глобального суспільства. Чим раніше ви залучите свою дитину до англомовній культурі, тим простіше йому буде адаптуватися в умовах сучасного світу.

У США існує безліч мовних шкіл, які надають дітям з України можливість вивчати англійську мову.

Більшість батьків вибирає для своїх дітей не просто мовні школи, а дитячі літні табори, які знаходяться на базах університетів і коледжів по всій території США.

Дитячі літні табори – це поєднання уроків англійської мови з різноманітними спортивними, розважальними заходами та різноманітними екскурсіями. День, в літньому таборі, розписаний похвилинно. З цього дитині не доведеться нудьгувати в таборі, а уроки англійської стануть ще одним захоплюючим подією.

Проживання в літніх таборах передбачено в студентській резиденції в двох / трьох місцевих кімнатах. Важливим моментом є те, що співробітники таборів уважно стежать за тим, щоб в одній кімнаті не жили діти, які розмовляють однією мовою.

В резиденціях забезпечується цілодобовий нагляд за дітьми, а територію табору вони можуть покинути тільки в супроводі співробітника.

Курси англійської в США для дітей

Мовні програми для дітей в США відрізняються більшою розмаїтістю. Можна підібрати школу і на Західному, і на Східному узбережжі. Можна вибрати “класичну” школу, а можна – табір на кампусі університету. Дитячі мовні табори в США пропонують різні за змістом програми, але найважливіше – високий рівень безпеки!

Якщо ви не впевнені у виборі, зателефонуйте або зробіть запит з нашого сайту. Наші фахівці детально дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть підібрати програму оптимальну і за часом, і за ціною! Ми не тільки проконсультуємо Вас, але і забронюємо потрібний Вам курс навчання і допоможемо з отриманням візи.

СПИСОК МОВНИХ ШКІЛ ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ В США:

 Місто  Навчальний заклад
 Гаваї  Global Village, Hawaii – Junior School
 Лос-Анджелес  ELS Malibu Youth Camp
 Лос-Анджелес  ELS, Santa Monica
 Лос-Анджелес  ELS, Thousand Oaks
 Майамі та Флорида  ELS, St. Petersburg
 Майамі та Флорида  Fun and Sun Camp
 Майамі та Флорида  Sol Camps – Miami
 Нью-Йорк  ELS – all centers in USA
 Нью-Йорк  ELS, Riverdale-NY
 Нью-Йорк  Saint Anthony`s High School