Коли мова заходить про отримання вищої освіти в США і вибір вузу, дуже часто можна почути слово «кампус».

Що таке кампус?

«Campus» – це студентське містечко. Залежно від кількості студентів, що навчаються у вузі, площа кампусів може бути абсолютно різною. Є невеликі університети, кампуси яких можуть розміститися на 2-3 умовних “футбольних полях”. Якщо ж говорити про великі університети, де навчаються понад 40 000 – 50 000 тисяч студентів, то територія їх кампусів може сягати розмірів маленьких міст!

На території американського кампусу розташовуються: навчальні корпуси, студентські резиденції (гуртожитки), бібліотека, тренажерні зали, спортивні майданчики для бейсболу, футболу, волейболу, баскетболу, різні кафе, ресторани (часто у кампусі можна зустріти мережеві McDonalds і кав’ярні Starbucks’s). У кампусі є продуктові магазини і магазини одягу. Одним словом, у кампусі є абсолютно все, щоб забезпечити автономне існування, а студенти можуть максимально приділяти час вивченню улюбленої спеціальності.

Цікавий факт:

– Для того, щоб відчути розмір американського кампусу, зверніть увагу на такий факт: стадіон Університету Центральної Флориди (University of Central Florida) вміщує 47 500 глядачів, і це класичний державний  американський ВНЗ!

Територією таких великих кампусів курсують безкоштовні шатли (автобуси для перевезення пасажирів). Студенти також можуть пересуватися по території кампусу на велосипеді, скейті чи самокаті.