fbpx

Освіта в США

12345

Освіта в США

Освіта в США – мета і мрія багатьох абітурієнтів. Вважається, що тут розташовані найкращі університети в світі. За статистикою і рейтингам американські ВНЗ стали більш престижні, ніж університети Великої Британії та інших європейських країн. Багато видатних політичних діячів, винахідники і бізнесмени з різних країн світу є вихідцями з Гарварда, Прінстона, Єля, Стенфорда, Массачусетського технологічного та інших університетів США.

Освіта в США

Освіта в США для українців

Середня і вища освіта в США для українців пропонує організувати компанія “Students International”. Як відомо, загальних критеріїв оцінки абітурієнтів по Сполученим Штатам немає, як і вікових обмежень, тобто кожен університет висуває свої вимоги до бажаючих вступити. Наш сервіс допоможе вам підібрати програму навчання, зібрати необхідний пакет документів і вступити в американський ВНЗ з мінімальними затратами і фінансовими вкладеннями.

Навчання в США – квиток у світле майбутнє для всіх бажаючих побудувати успішну кар’єру. Високий рівень підготовки фахівців, теоретична і практична база, сучасні педагогічні методики, а також диплом, який відкриє двері будь-якої компанії-роботодавця, – ось основні переваги освіти в Америці.

Переваги навчання в США для українців:

  • Потрібно почати з очевидного – з рейтингів американських університетів! Університети США займають лідируючі позиції у всіх світових академічних рейтингах!
  • Існують величезні можливості працевлаштування в США у випускників американських університетів.
  • Орієнтація на працевлаштування випускників. Звідси – тісні зв’язки більшості університетів і професійних коледжів США з роботодавцями.
  • США – «плавильний котел» всіх націй! Тут з повагою ставляться до будь-яких національностей, тут важливий не колір шкіри або національні «коріння», злдеи важливо, який ти сам і як поводишся з іншими.
  • Гнучкість системи вищої освіти дозволяє будь-якому студенти підібрати програму навчання, що відповідає його рівню освіти і академічним інтересам.
  • Можливість залишитися працювати в США за програмою OPT або по робочій візі.
  • Престиж американських дипломів забезпечує найвищий відсоток працевлаштування випускників не тільки в самих Штатах, але і в інших країнах світу.

Дивіться також:

Чат с менеджером