Навчальний заклад

Fraser International College

Рік заснування: 2006
Тип: Государственный институт
Місце знаходження: Бёрнаби (Ванкувер)
Програми: Вища освіта за кордоном
Напрями: Бізнес та менеджмент
Вік: От 17 лет
Початок навчання: вересень, січень, травень
Тривалість курсу: от 1 года
Вартість навчання: От 13000 CAD / 1 год
Офіційний сайт: https://www.fraseric.ca/

Fraser International College розташований в Бёрнабі – в 20 хвилинах від центру Ванкувера. Коледж є підрозділом Simon Fraser University – одного з найпрестижніших університетів Канади і знаходиться на території його кампуса. Мета коледжу – дати випускникам можливість вступити до університету Саймон Фрейзер і отримати його диплом.

Местопасположеніе коледжу приголомшливе – схил гори, неймовірно красива природа, самітність і відсутність міської метушні створюють ідеальні умови для навчання і проживання.

Програми навчання

Студентам доступні три загальні напрямки підготовки: бізнес, інформаційні технології і гуманітарні науки. План навчання розроблявся викладачами Simon Fraser University – це дає можливість студенту максимально просто і безболісне пройти процес інтеграції в процес навчання. Атмосфера в FIC максимально комфортна для студентів, які не мають досвіду навчання в вищому навчальному закладі. Завдяки невеликим групам і безліч викладачів, студенти отримують більше уваги. Оскільки коледж є підрозділом Simon Fraser University, учні мають доступ до всіх споруд університету: бібліотеки, спортивні зали і басейн, комп’ютерні класи, клуби за інтересами тощо Тут постійно проводяться консультації щодо вибору професії, що особливо важливо для початківців студентів.

Підготовча програма University Transfer Program Stage 1

Це сполучна ланка між школою і університетом. Програма розроблена для іноземних студентів і готує їх до навчання на бакалаврських програмах в університеті. Це бізнес, комп’ютерні науки, мистецтво та соціальні науки.

Дивіться нижче список дисциплін, з яких можна скласти програму свого навчання:
• BUS108 – Business Management
• COM001 – Introduction to Computing Concepts & Algorithms
• COM002 – Introduction to Computers & Their Applications
• ECN100 – Introduction to Economics
• ESR100 – English Skills / Reading
• ESW100 – English Skills / Writing
• MTH099 – Beginning with Algebra
• MTH101 – Introduction to Mathematics
• MTH103 – Foundations of Mathematics
• PHL120 – Elementary Formal Logic

Після закінчення програми студент переходить на 2 курс університету Саймон Фрейзер.

Підготовча програма University Level Stage 2 має 3 напрямки:

– Бізнес адміністрування
– комп’ютерні технології
– Мистецтво і соціологія

Тривалість програми – 2 роки. Якщо студент набрав достатню кількість балів (кредитів) з випуску – він переводиться на 3й курс університету. Програма спочатку розроблялася для студентів з більш слабкими академічними навичками. Тому тривалість року навчання тут не 2, а 3 семестру (на жаль, немає літніх канікул) Але це дає можливість студенту не поспішаючи наздогнати програму університету і без проблем перейти на старший (третій) курс.

Вартість навчання

Вартість двох семестрів навчання починається з C $ 17,596

Проживання

Учням FIC доступні два варіанти розміщення.

Це може бути або резиденція, або приймаюча сім’я.

Якщо студент вибирає гуртожиток – то це The Towers – гуртожиток, що належить університету Simon Fraser. Комфортабельне блочне розміщення. Зручне розташування. Відмінна компанія. Піша доступність навчальних корпусів. Ось головні переваги та переваги такого розміщення.

Вартість семетра проживання вiд 2800 CAD

Якщо студент вважає за краще жити в родині – емубез проблем підберу кімнату в м Бёрнабі. Це зручно, так як зазвичай у вартість такого проживання входить і харчування, що позбавляє студента ряду побутових проблем.дополнітельно це дає можливість зануритися в життя звичайної канадської сім’ї – звикнути до побуту, зрозуміти менталітет, традиції і т д, адже крім інтеграції в навчання є ще й кальтурная адаптація.

Вартість місяця проживання в сім’ї від 800 CAD

Відгуки
Поки що ніхто не залишив відгук. Можливо ви будете першим!
Додати новий відгук

Ми є офіційними представниками навчальних закладів на п’яти континентах. Основні напрямками нашої діяльності – навчання іноземної мови дітей і дорослих, середня освіта за кордоном, підготовка до вступу в іноземні навчальні заклади. Детальніше

Оцените данную страницу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...