fbpx

Seneca College

Рік заснування: 1967
Тип: коледж
Розташування: Торонто
Програми: Вища освіта за кордоном, Підготовка до вступу в університети
Вік: 17+
Початок навчання: вересень, січень, травень
Вартість навчання: від 13000 CAD / 1 рік
Офіційний сайт: http://www.senecacollege.ca/

Всі кампуси коледжу, крім навчальних аудиторій і лаборатрій, оснащені фітнес-центрами, кафетеріями, спортивними майданчиками, зонами відпочинку для студентів. Між кампусами курсують університетські автобуси.

Seneca College – найбільший коледж Канади, в його восьми кампусах навчається 100 тисяч студентів, 5000 з яких – іноземці з 75 країн світу.

Випускники Seneca College володіють всіма знаннями і навичками, необхідними для реальної роботи. Завдяки цьому більше 90% роботодавців, що найняли випускників коледжу, залишаються задоволені тим, як вони справляються зі своїми обов’язками. Коледж має одну з найбільших мереж Alumni в Канаді. Alumni – це випускники минулих років. Саме вони часто стають «порадниками», а часто і роботодавцями для нових студентів. Бути випускником вищого навчального закладу, де є настільки широке “community”, це питання престижу, адже наявність великих зв’язків відкриває багато дверей, а для фахівця-початківця це дуже важливо.

Коледж має один з кращих Career Center в Онтаріо. Career Center – це відділ, де фахівці допомагають студентам знайти підробіток або влаштуватися на роботу за вже отриманим фахом. Перше резюме (як його скласти, що вказати), перша серйозна співбесіда – важливість і значимість слушних порад в цій області переоцінити дійсно складно.

Кампуси Seneca College
Коледж має 8 кампусів (Markham, Newnham, York і т.д.) в Торонто. Всі кампуси Seneca College – ультрасучасні навчальні корпуси, оснащені технікою та комп’ютерами останнього покоління. По суті це цілі студентські містечка зі своїми бібліотеками, резиденціями, лабораторіями, анімаційними студіями, медпунктом, паркуванням, фітнес центрами, магазинами, кафе і ресторанами і навіть кінотеатром.

Програми навчання
Міжнародні студенти Seneca College мають можливість вибору з 160 різних дипломних програм, і програм на здобуття ступеня бакалавра. Студенти, які вже здобули вищу освіту, можуть взяти одну з численних однорічних пост-дипломних програм Post Graduate Certificate.

Навчання відбувається не тільки в класах і лабораторіях, студенти також працюють над великими проектами, груповими завданнями, займаються практичними заняттями за своєю спеціальністю. Всі заняття мають практичну спрямованість і орієнтовані на отримання знань, необхідних для роботи. Це підвищує конкурентоспроможність випускників Seneca College на ринку праці.

Більшість програм Seneca College включають компонент Сo-op, яка надає студентам можливість пройти стажування (часто оплачуване) в процесі навчання.

Випускники 2-3 річних дипломних програм Сенеки, які бажають отримати ступінь бакалавра, можуть продовжити своє навчання в ряді університетів, з якими коледж має партнерські угоди. Серед них університет Йорка, університет Оттави, університет Віндзора та інші. Це дуже зручно для тих, хто прагне самостійно заробити собі на навчання, адже після закінчення дипломної програми студент має право отримати дозвіл на роботу.

Коледж пропонує наступні програми:
• бакалаврат
• дипломні та Сертифікатні програми
• постдипломні програми – Post Graduate Certificate
• програма підготовки з англійської мови (ELI)

Програми на отримання ступеня бакалавра
Тривалість – 4 роки, всі програми включають оплачувану практику.
Напрями підготовки: авіаційна технологія, бізнес і менеджмент, управління людськими ресурсами, інформатика, міжнародна бухгалтерська справа, фінанси, охорона здоров’я, комп’ютерні технології.

Дипломні програми
Тривалість – 2 роки.
Всього в коледжі є близько 80 програм за різними напрямками. Це відмінний вибір для студентів після 11 класу середньої школи. Після закінченнюя 2-річної програми можна отримати робочу візу і залишитися працювати в Канаді за отриманим фахом.

«Розширений диплом»
Розширений диплом – дипломні програми тривалістю в 6 семестрів (тривалість 3 роки). Всього пропонується близько 20 програм. Вони відрізняються від звичайних дипломних програм кількістю дисциплін, що вивчаються. Найчастіше ці програми готують фахівців досить вузького спрямування: звукорежисер, светотехник, електротехнік.

Сертифікатні програми
Тривалість – 1 рік. У коледжі налічується понад 20 програм для випускників шкіл, і фахівців, що бажають отримати освіту за прикладними напрямками: електрик, сантехнік, слюсар-сантехник.

Постдипломні Сертифікатні програми
Тривалість – від 1 року. Студенти, які бажають продовжити навчання за своєю спеціальністю, можуть вибрати одну з 20 постдипломної програм – ці програми призначені для людей які вже мають ступінь Магістра або Бакалавра. Відмінний вибір для студентів, які першу освіту отримали не в Канаді.

Мовна підготовка.
Іноземні студенти, які не володіють англійською мовою на необхідному рівні, мають можливість почати навчання в Seneca College з мовної підготовки (ELI), яка проводиться на базі кампуса Newham Campus. Програма складається з 8 рівнів, кожен з яких триває 7 тижнів.

Вартість навчання
Certificate / Diploma Program (отримання спеціальності) від 13000 CAD на рік.
Degree Program (бакалаврат) від 13500 CAD на рік.
Post-Grade (післядипломна освіта) від 13500 CAD на рік.
Мовний курс – від 3300 CAD за один рівень.

Проживання
Студентам Seneca College пропонується розміщення в резиденціях на базі кампусів Newnham Campus та King Campus. Резиденції знаходяться поблизу від навчальних класів, бібліотеки, комп’ютерних класів та спортивних комплексів кампуса.
Студенти проживають в повністю мебльованих апартаментах що складаються з двох спалень, ванної кімнати, кухні, оснащеної холодильником та мікрохвильовкою. У кожній кімнаті є телефон, кабельне телебачення, а також доступ в інтернет. Всі резиденції мають кімнати для самостійно підготовки до занять, зони відпочинку, в будівлях 24 години на добу діє контрольно-пропускна система.
Коледж також пропонує розміщення в сім’ї.

Вартість
Проживання в резиденції (без харчування): 6780 CAD за академічний рік (8 місяців).
Проживання в сім’ї: 6400 CAD на рік (8 місяців).
Харчування: 400-450 CAD на місяць.

Пост-вища освіта

Seneca College пропонує навчання на програмах другої вищої (пост-вищої) освіти за наступними напрямками:

•Accounting
•Animation
•Business
•Communications
•Computers
•Engineering/Technology
•Environmental Studies
•Finance
•Human Resources
•Law/Legal Services
•Logistics
•Management
•Marketing
•Science/Research
•Visual Arts

Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером