fbpx

Kaplan London, Covent Garden

Рік заснування: 1938
Розташування: Лондон
Програми: Мовні курси за кордоном
Початок навчання: Цілорічно
Вартість навчання: *
Офіційний сайт: http://www.kaplaninternational.com

Розташування: Велика Британія, Лондон
Програми: Мовні курси для дорослих
Рік заснування: 1938
Вік: 16+
Мова навчання: англійська
Початок навчання: цілорічно

Тривалість навчання: від 2 тижнів
Вартість навчання: від £ 295 за тиждень
Вартість проживання: від 175 £ за тиждень
Сайт: www.kaplaninternational.com

Про Kaplan International Colleges

Міжнародна мережа шкіл Kaplan International Colleges навчає англійської мови іноземних студентів з 1938 року, використовуючи найсучасніші технології та інновації. Фахівці школи розробили власну авторську систему навчання К+, яка допомагає вивчити англійську мову швидко та ефективно. Навчання проходить не лише на заняттях у класах, а практично постійно – під час екскурсій, розважальних заходів та неформального спілкування.

У мовних школах Kaplan навчаються понад мільйон студентів: у всьому світі відкрито 42 школи у 8 країнах (Англія, Ірландія, США, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Сінгапур, Мальта). У Великій Британії школи працюють у дев’яти найпопулярніших містах країни, в тому числі в Лондоні, Кембриджі та Единбурзі. Незалежно від того, яке місто ви оберете для вивчення англійської, мережа мовних шкіл Kaplan International English гарантує вам чудову якість навчання та швидкий прогрес.

Школа Kaplan London, Covent Garden

Лондон – ідеальне місце для вивчення англійської мови. Столиця світової моди, освіти та бізнесу допоможе студентам вивчати англійську швидко та якісно, ​​адже все вивчене можна тут же закріплювати на практиці, відвідуючи, у вільний від занять час, музеї, ресторани, клуби та численні пам’ятки англійської столиці. Так що сміливо розсувайте рамки своїх можливостей, адже знання англійської в сучасному світі вже навіть не перевага, а обов’язкова вимога для здобуття хорошої освіти чи престижної роботи.

Відділення школи Kaplan у Лондоні було відкрито у 1990 році. Школа розташована в центрі Лондона в історичному районі і займає відреставровану та модернізовану будівлю XVIII століття.
Kaplan London Covent Garden пропонує різні курси англійської мови з широким спектром інтенсивності, тривалості та змісту занять.
Відділення мовної школи Каплан у Лондоні приймає студентів віком від 16 до 24 років.

Інфраструктура школи

  • 15 просторих сучасних класів з інтерактивними дошками
  • Навчальний центр: комп’ютерний клас із спеціальними навчальними програмами
  • Студентська вітальня з вікнами в сад та додатковими комп’ютерами
  • Відкрита тераса та сад для відпочинку
  • Акредитація: British Council, EnglishUK, ACELS, NEAS.
Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером