fbpx

Global Village, Calgary – курси для дорослих

Рік заснування: 1979
Тип: приватна мовна школа
Розташування: Калгарі
Програми: Мовні курси за кордоном, Підготовка до вступу в університети
Вік: 16+
Початок навчання: щопонеділка
Вартість навчання: від 360 CAD за тиждень
Офіційний сайт: http://www.gvenglish.com

Одна з найбільших і відомих мовних шкіл Канади Global Village (GV) має відділення в Торонто, Калгарі, Вікторії, Ванкувері і на Гаваях (США). В GV вважають, що кращий спосіб удосконалити мову – це не тільки вивчати її в навчальних класах, але і максимально використовувати можливості живого спілкування. Тому школа заохочує участь студентів в позакласних заходах, яких в школі пропонується близько 20 на місяць, як платних, так і безкоштовних. Під час усіх заходів студенти повинні спілкуватись виключно англійською мовою. Кожна зі шкіл має свої особливості і свою “спеціалізацію”.

Програми Global Village Calgary.

Школа пропонує курси загальної англійської для всіх мовних рівнів, курс ділової англійської, зимові та літні програми для підлітків, програму підготовки до іспитів, курси для вчителів англійської як іноземної TESOL і TKT, підготовчу програму English for Academic Purposes.

Центр GV Calgary з 2005 року є першим акредитованим центром, що приймає екзамен IELTS. Тут можна пройти програму підготовки до IELTS (20 або 30 уроків на тиждень, тривалість від 2 до 12 тижнів, є денний і вечірній курс) і після закінчення навчання відразу скласти іспит (вартість складання іспиту оплачується окремо).

Акредитації GV Calgary: Languages ??Canada, IALC (Association of Language Travel Organizations).

Інфраструктура.

Школа GV в Калгарі займає 3 поверхи у відреставрованій і модернізованій старовинній будівлі. У школі відмінні умови для занять: 24 класу з великою кількістю природного освітлення, окремі класи обладнані інтерактивними дошками, для відпочинку студентів є великий зал з торговими автоматами, музичними інструментами, sound-системою і кабельним телебаченням.
Крім того, у студентів GV в Калгарі є доступ до навчальної онлайн-програми мовної школи.

Розташування та дозвілля.

Мовна школа Global Village зручно розташована в центрі Калгарі, красивого і сучасного міста з неймовірною кількістю парків. Через дорогу знаходиться парк з культовими Learning Sculpture, в цьому ж кварталі розташований хмарочос The Bow, в 2013 році отримав премію як кращий новий будинок в Північній і Південній Америці. У безпосередній близькості від міста знаходяться відомі Скелясті гори і гірськолижний курорт Банфф (півтори години їзди).

Школа пропонує студентам захоплюючу розважальну програму, що включає культурні заходи та екскурсії (Calgary Stampede, Banff, Heritage Park, озеро Louise та ін.)

У Калгарі проводиться безліч фестивалів в будь-який час року, найвідоміший з яких – Calgary Stampede. Він проводиться в липні, і якщо ви вирішите вивчати англійську в Калгарі, радимо забронювати курс саме на цей період. В цей час Калгарі на 10 днів перетворюється на справжнісінький Техас: жителі вбираються в ковбойський одяг, все місто прикрашений в ковбойському стилі, а гості міста насолоджуються родео, слухають живі концерти музики в стилі кантрі і щовечора милуються святковим феєрверком.

Додаткові програми.

На додаток до будь-якого курсу англійської в GV Калгарі можна забронювати додатковий курс (Add On) відповідно до інтересів студента:

 • Англійська + йога
 • Англійська + життя на фермі або ранчо (4 тижні)
 • Англійська + зумба

Тривалість уроку – 50 хвилин.
Вартість навчання – від 360 CAD за тиждень.
Вартість проживання в приймаючій сім’ї – від 180 до 230 CAD за тиждень в залежності від умов.
Початок занять: щопонеділка, деякі програми мають фіксовані дати.

Адреса: 515 1 St SE Calgary, AB T2G 2G6 Канада

Програми

Школа пропонує наступні програми навчання:

Програма “Загальна англійська”:

 • Збільшить ваше розуміння розмовної мови
 • Поліпшить навички аудіювання
 • Поліпшить граматику
 • Збільшить словниковий запас і поліпшить вимову

Програма “Підготовка до IELTS”

Програма підготовки до складання тесту IELTS / TOEFL розроблена для людей, для яких англійська не є рідною мовою і які мають намір скласти IELTS / TOEFL. Студенти постійно практикують різні частини тестування, заглиблюючись в кожен окремий аспект (listening, reading, writing and speaking).

Програма “Бізнес-англійська”

У світі міжнародного бізнесу англійська мова стала ключем до глобальної комунікації. Завдяки програмі “Бізнес-англійська” ви:

 • Опануєте практичними навичками ділового спілкування
 • Розширите словниковий запас ділової лексики
 • Навчитеся використовувати інтернет в бізнес-середовищі більш ефективно
 • Отримаєте впевненість в спілкуванні

Програма “Англійська для академічних цілей”

Програма академічної підготовки чудово підійде для тих студентів, які планують вступати до університетів або коледжів Канади. Кожен учень проходить спеціальне тестування, в ході якого викладачі виявляють його слабкі сторони. Це дозволяє приділити цим прогалинам якомога більше уваги.

Програма для викладачів англійської як іноземної мови.

Індивідуальні заняття, тривалість – 50 хвилин, вартість – 65 CAD / урок

Програми для юніорів 12-17 років

Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером