fbpx

CES, London

Рік заснування: 1979
Розташування: Лондон
Програми: Мовні курси за кордоном
Початок навчання: Цілорічно
Вартість навчання: *

Розташування: Великобританія, Лондон
Програми: Мовні курси для дорослих
Рік заснування: 1979
Тип: приватна мовна школа
Мова навчання: англійська
Вік: 16+
Тривалість: від 2 тижнів
Початок занять: кожний понеділок
Вартість навчання: від 202 £ за тиждень
Сайт: www.ces-schools.com

Мережа мовних шкіл CES вже майже сорок років допомагає студентам з усього світу покращити свою англійську, підготуватися до іспитів, а заразом познайомитися з новими містами. Школа пропонує мовні програми різної тривалості та інтенсивності, від стандартної загальної англійської до курсів підготовки до іспитів, та гнучкі варіанти проживання для будь-якого бюджету. Девіз школи – Турбота – Якість – Успіх (Care – Excellence – Success).
Завдяки власним програмам навчання та відданим викладачам ваша англійська крок за кроком, день за днем ​​ставатиме дедалі краще. Відділення школи розташовані у Великій Британії та Ірландії.

Акредитації та нагороди. Школа є акредитованим центром з прийому іспиту IELTS, має акредитацію EAQUALS, ACELS (Ірландський департамент освіти), IALC, ALTO, MEI-RELSA, Education in Ireland.
У 2007 році школа CES вперше отримала нагороду «Star English Language School in Europe», а потім отримувала цю премію п’ять років поспіль, це єдиний подібний результат серед мовних шкіл!
Усі викладачі школи мають університетську освіту та відповідну кваліфікацію для викладання англійської як іноземної (Trinity TESOL або Cambridge CELTA qualification).

Школа CES London зручно розташована в престижному лондонському районі, відомому насамперед через тенісний турнір – Вімблдон. Поблизу школи знаходяться зупинки громадського транспорту та метро, ​​до центру Лондона можна доїхати на метро за 20 хвилин.

Сама школа, яка називається Nelson House, невелика, але дуже затишна та добре обладнана. Окрім сучасних навчальних класів (11 взимку та 22 влітку) є кімната для самостійних занять, зона відпочинку з телевізором та торговими автоматами, на всій території школи доступний Wi-Fi, а служба підтримки готова надати допомогу іноземним студентам з будь-якого питання.
Середня кількість студентів у групі – 10 осіб.
Заняття починаються кожного понеділка, деякі програми мають фіксовані дати початку.

Програми навчання у CES London

Загальна англійська. 20 уроків на тиждень. Заняття з понеділка до п’ятниці з 09:30 до 13:00.
Заняття проводяться двома викладачами, один із яких фокусує навчання на граматиці, читанні та письмі, другий займається зі студентами відпрацюванням розмовних навичок. Щомісяця викладачі контролюють прогрес у навчанні кожного студента та складають індивідуальну програму роботи з урахуванням сильних та слабких сторін студента.

Інтенсивна загальна англійська. 30 уроків на тиждень. Заняття проходять з 09:30 до 13:00 та з 14:00 до 16:30.
Студенти займаються за програмою загальної англійської мови з додатковими уроками 3 рази на тиждень. Додаткові заняття зазвичай відбуваються у формі дискусій, командної чи парної роботи, тематичних оглядів тощо. Це чудова можливість швидкого розвитку розмовних навичок.

Комбінований курс. 20 занять у групі + 5 індивідуальних уроків.
Тематику індивідуальних уроків обирає студент. Заняття відбуваються з 09:30 до 16:30 з перервою.

Підготовка до Кембриджських іспитів. Тривалість курсу – 9 або 12 тижнів, інтенсивність – 30 уроків на тиждень.
Підготовка здійснюється до наступних іспитів:
– FCE (First Certificate in English)
– CAE (Certificate in Advanced English)
– CPE (Certificate of Proficiency in English)

Курс підготовки до тесту IELTS. 20 уроків загальної англійської мови + 3 уроки підготовки до тесту на тиждень. Наприкінці кожного тижня студенти пишуть тренувальний тест із завданнями, аналогічними до тесту IELTS. Тривалість курсу – на вибір студента (від 2 тижнів).

Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером