fbpx

Centennial College

Рік заснування: 1966
Розташування: Торонто
Програми: Вища освіта за кордоном
Напрямки: Бізнес та менеджмент
Початок навчання: Січень, Травень, Вересень
Вартість навчання: від 13 540 CAD на рік
Офіційний сайт: http://www.centennialcollege.ca

Кампуси Centennial College розташовані достатньо близько один від одного і дуже добре оснащені: лекційні зали з мультимедійним обладнанням, концертний зал, комп’ютерні класи, сучасний спортивний комплекс, зали для заняття фітнесом, кафе та бістро.

Головною метою Centennial College вважає підготовку студентів до побудови майбутньої кар’єри і всебічний розвиток студентів. Більше 25% програм коледжу мають оплачувані стажування під час навчання. За статистикою – 80% випускників знаходять роботу протягом 6 місяців після випуску.

Програми навчання
Студенти Centennial College можуть обрати з 250 навчальних програм, включаючи бакалаврат, Сертифікатні та дипломні програми, і пост дипломні програми для випускників ВНЗ.

Коледж спеціалізується на навчанні за наступними спеціальностями: туризм і гостинність, бізнес адміністрування, транспорт і логістика, комунікація, медіа та дизайн, інжиніринг та природничі науки, суспільні науки і охорона здоров’я

Підготовча програма
Це програма вивчення англійської для іноземних студентів. Її тривалість – 15 тижнів. Включає в себе читання, письмо, усне мовлення, сприйняття мови на слух, розширення словникового запасу.

Бакалаврат
За цією програмою Centennial College пропонує 2 чотирирічні програми, що поєднують в собі як великі теоретичні знання, так і практику. Після закінчення навчання студенти отримують ступінь бакалавра. Навчання проходить за спеціальностями: комп’ютерні технології та комунікаційні мережі, системи програмного забезпечення.

Сертифікатні та дипломні програми
Ці програми розраховані як на випускників шкіл, так і на випускників ВНЗ, які бажають змінити свою спеціалізацію. Тривалість програм – від 1 року до 3 років. Багато дипломних програми одночасно є і програмами, які поєднують в собі навчальні заняття і оплачуване стажування за фахом. Для випускників ВНЗ, які бажають продовжити навчання за своєю спеціальністю, є спеціальні однорічні програми Post Graduate Certificate за наступними напрямками: бізнес, громадські науки і охорона здоров’я, комунікації, медіа та дизайн, гостинність, туризм і культура, інженерні технології та прикладні науки.

Проживання
Резиденція для проживання знаходиться близько від кампусу Progress Campus. У резиденції є загальні кухні, зони відпочинку, зони для самостійної підготовки, широкоформатний телевізор. На території резиденції є басейн. Студенти проживають в кімнатах на одного і на двох осіб з ванною кімнатою. Кімнати обладнані всім необхідним для комфортного проживання – є мікрохвильова піч, міні-холодильник і кондиціонер. У кожній кімнаті є доступ до інтернету. 24 години на добу студенти можуть користуватися послугами пральні, копіювального центру, купити їжу і напої в автоматах і т.п. Проживання в кімнаті на двох – 4 400 CAD (академічний рік), проживання в кімнаті на одного – 7 000 CAD за рік.

Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером