fbpx

Burnaby School District

Рік заснування: 1906
Тип: державна школа
Розташування: Бернаби
Програми: Середня освіта за кордоном
Вік: 13-17 років
Початок навчання: вересень, лютий
Вартість навчання: 14 500 CAD за академічний рік
Офіційний сайт: http://burnabyschools.ca

Burnaby School District (SD41) – одна з найвідоміших державних шкіл не тільки в провінції Британська Колумбія, а й, мабуть, у всій Канаді. Це дуже престижна і затребувана мережа навчальних закладів, в яку входить 41 початкова (до 12 років) і 8 середніх шкіл (13-18 років).

У кожній зі шкіл навчається від 800 до 2200 студентів, всього в мережі шкіл навчається 24 000 дітей. Студентів (і їх батьків!) приваблює якість навчання, високий відсоток вступу в університети після закінчення школи (близько 97%), велика кількість академічних та загальноосвітніх програм, в тому числі Advanced Placement та Capstone Diploma Program, і дуже доступна вартість навчання.

Школа акредитована Міністерством освіти Британської Колумбії і отримала премії ST Star High School Award в 2016 і в 2017 роках.

Розташування та інфраструктура.

Розташовані школи в Бернаби – дуже зеленому, затишному і безпечному місті, від якого лише за півгодини на легкому метро Skyline можна доїхати до Ванкувера.
У Бернаби м’який комфортний клімат: сніг взимку випадає рідко, а літо не буває особливо спекотним.

Населення міста – близько 200 тис. осіб, але незважаючи на відносно невеликі розміри, місто є справжнім академічним центром: тут розташовані Університет імені Саймона Фрейзера (Simon Fraser University) і Технологічний інститут Британської Колумбії (British Columbia Institute of Technology), а за півгодини їзди – University of British Columbia.
Ще одна визначна пам’ятка міста – другий за величиною в Канаді торговий центр Metrotown.

Школи Burnaby відмінно обладнані, в кожній з них є комп’ютерні лабораторії, студії для занять музикою, танцями, мистецтвом, тренажерний або фітнес-зал, спортивні майданчики на відкритому повітрі, бібліотека, шкільний магазин і кафетерій.

Крім того, кожна з восьми середніх шкіл має свою “спеціалізацію”.

Наприклад, школа Burnaby North пропонує найбільшу програму АР в Канаді і одну з найбільших програм в країні з виконавчого і образотворчого мистецтва.

Школа Cariboo Hills відносно невелика, всього на 675 осіб, завдяки цьому тут панує тепла сімейна атмосфера. Школа Cariboo пропонує It-програми Digipen Gaming, Palo Alto Cybersecurity і Microsoft Office Specialist (MOS), технологічні освітні програми: автомобільні технології, металообробка, деревообробка, теслярські роботи, а також унікальний курс, на якому вчать робити гітари.

Школа Burnaby South має власний театр імені актора Майкла Джей Фокса, який зіграв головну роль у фільмі “Назад в майбутнє”. Майкл закінчив цю школу і тепер регулярно надає школам Burnaby значну спонсорську підтримку. Burnaby South – школа з творчим ухилом, і багато її випускники досягають висот в мистецтві, музиці, спорті.

Школа Burnuby Center відома спортивними програмами – тут працює Академія футболу, є близько 30 спортивних команд, а учні школи багато разів вигравали міжшкільні змагання з футболу, боротьби, бадмінтону, баскетболу.

Іноземні студенти вступають в основному в 8-12 класи, тут можна вчитися академічний рік (10 місяців), семестр (5 місяців) або пройти навчання на літніх мовних курсах тривалістю 4 або 6 тижнів.

Вступ в Burnaby School не залежить від результатів TOEFL – в школу приймаються студенти з будь-яким рівнем англійської. Якщо у студентів недостатньо високий мовний рівень, то крім звичайних уроків під час навчання у них будуть додаткові уроки англійської ELL (English Language Learning).

Перед початком навчання проводиться “орієнтаційний тиждень”: з понеділка по п’ятницю майбутні учні знайомляться зі школою і викладачами і однокласниками, пишуть тест з англійської, оформляють медичну страховку, їздять на екскурсії та беруть участь в різних заходах. У кожній школі працює відділ підтримки іноземних студентів International Student Support, який надає допомогу з усіх питань як в школі, так і поза школою.

Неповнолітні діти, які приїжджають до Канади на навчання і не супроводжуються батьками, повинні мати опікуна.

Програми навчання

Програма старшої школи. У 10-12 класі студенти вчаться за шкільною програмою, затвердженою Міністерством освіти провінції Британська Колумбія, після закінчення навчання отримують канадський диплом про закінчення середньої школи B.C.Certificate of Graduation або Dogwood Diploma.

Обов’язкові для вивчення предмети: англійська і французька мови, математика, образотворче або прикладне мистецтво, природничі науки, фізична культура.

Додаткові програми

Advanced Placement (AP) – програма поглибленого вивчення предметів для вступу до університету. Кредити з предметів йдуть в залік першого курсу університету. Burnaby School пропонує для вивчення близько 20 предметів, що набагато більше, ніж в інших школах Канади. Предмети для вибору: хімія, фізика, біологія, статистика, мистецтво, психологія, економіка, теорія музики та ін.

AP Capstone Diploma Program – цю програму пропонують всього 27 шкіл в Канаді, з них дві школи входять до складу мережі BSD (North Secondary School і South Secondary School)! Студенти, які обрали цю програму, крім предметів АР вивчають додаткові модулі Seminar і Research. Після проходження програми студенти отримують AP Capstone Diploma, який підтверджує високі академічні досягнення і є додатковою перевагою при вступі до університету.

French Immersion Program – поглиблене вивчення французької мови

Вивчення англійської мови (ELL) – в залежності від початкового рівня студента від 3 до 12 мовних уроків на тиждень

Latin and Ancient Greek – безкоштовні уроки з вивчення латини і давньогрецької мови, заняття проводяться раз на тиждень в одній зі шкіл для бажаючих з усіх шкіл

Arts Program – програми з музики, мистецтва (анімація, фото, живопис, скульптура і кераміка, телебачення, медіа і т.д.), драматичного мистецтва (режисура і сценарій, акторська майстерність, танець та ін.)

Sports Academies – спортивні програми: волейбол, футбол, хокей, плавання, лакросс.

School Clubs – в кожній з шкіл мережі працюють численні клуби за інтересами (брейк-данс, шкільна газета, шахи, черлідінг, гра на гітарі, надання першої допомоги, симфонічний оркестр, комп’ютерне кодування, йога, дизайн одягу, аніме, теніс, сноуборд і багато інших).

Професійне навчання – на додаток до академічних програм учні 11 та 12 класів можуть здобути одну з 18 професій. Пропонуються робітничі професії з видачею сертифікату (Apprenticeship Level One Technical Training Certification) і професії в області дизайну, медіа, комп’ютерних наук, фітнесу та готельного менеджменту.

Проживання і харчування.

Іноземні студенти живуть у приймаючих сім’ях в окремій кімнаті, харчування триразове разом з сім’єю, до школи зазвичай можна доїхати за 10-30 хвилин.

Всі іноземні студенти Burnaby у віці до 19 років повинні мати опікуна, якщо вони не проживають з батьками. Зазвичай в якості опікуна виступає один з батьків в приймаючій сім’ї.

Адреса: 5325 Kincaid St, Burnaby, BC V5G 1W2, Канада

Вартість на 2020/2021 навчальний рік

  • Навчання – 14 500 CAD за рік
  • Медична страховка – 950 CAD
  • Внесок за подачу заяви – 200 CAD

Вартість проживання

  • Плата за підбір проживання (одноразово) – 550 CAD
  • Проживання в приймаючій сім’ї – 950 CAD в месяц

Додаткові витрати

  • Зустріч в аеропорту (за бажанням) – 100 CAD
  • Шкільне приладдя – 250 CAD
  • Проїзний квиток на автобус – 600 CAD (10 месяцев х 60 CAD)
  • Збір за призначення опікуна – 500 CAD
Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером