fbpx

Brock University

Рік заснування: 1964
Розташування: Сент-Катарінс
Програми: Вища освіта за кордоном
Вік: від 17 років
Початок навчання: вересень, січень
Вартість навчання: від 18.200 CAD
Офіційний сайт: http://www.brocku.ca/

Університет Brock був заснований в 1964 році в м Сент-Катарінс – одному з наймальовничіших і привабливих для життя місць Канади. Знаходиться він в районі Ніагарського водоспаду в провінції Онтаріо – приблизно в годині їзди від Торонто, Гамільтона і Буффало. За даними ЮНЕСКО, район, де знаходиться кампус Університету, є біосферним резервом планети. Населення цього регіону становить близько 500.000 мешканців – це популярний туристичний напрям, куди щороку приїжджає близько 12 млн. Туристів. В університеті Brock навчаються близько 17.000 студентів, 1.400 з них – іноземці. Університет оснащений за останнім словом техніки і є базою для ведення навчальної та науково-дослідницької роботи.

Розташування
Місто Сент Катарінс, провінція Онтаріо, вважається найбільшим населеним пунктом в регіоні Ніагарського водоспаду. Він розташований в південній частині провінції Онтаріо в 51 км від Торонто. З одного боку, місто знаходиться на відстані від галасу та метушні великого мегаполісу Торонто, але з іншого боку, дістатися до Торонто не складе ніяких труднощів. Жителі Сент Катарінс (особливо молодь і іноземні студенти) дуже люблять проводити вихідні в Торонто, але завжди охоче повертаються до свого милого містечка садів і парків. Якщо Ви шукайте якісну освіту за розумні гроші і замість гаміру мегаполісу віддаєте перевагу розміреному ритму невеликого міста – університет Brock Ваш ідеальний вибір!

Програми навчання
Університет пропонує понад 70-ти програм бакалаврату і 20-ти – магістратури на наступних факультетах:
Faculty of Applied Health Sciences
Faculty of Education
Faculty of Humanities
Faculty of Mathematics & Science
Faculty of Social Sciences
Faculty of Graduate Studies
Goodman School of Business

Вступні вимоги на бакалаврат
• сертифікат про закінчену середню освіту
• рівень знання англійської мови не нижче 6.0 IELTS.

Програма MBA
Найбільш цікавими для наших студентів є програми МВА (1,5 року) і програми Магістратури в бухобліку / IMAcc (1 рік), на якій можуть навчатися і іноземні студенти. Особливістю даних програм є наявність семестру оплачуваного стажування (Со-ор) і попередньої мовної підготовки, що дозволяє іноземним студентам засвоїти основну термінологію курсу.

Основні вимоги для зарахування на MBA і програми Магістратури в бухгалтерському обліку: 4-х річний диплом бакалавра з успішністю не нижче 75%; TOEFL 80 або 104 (IBT) не нижче 19 по окремим аспектам або IELTS 6,5 – 7,0 з результатом по окремим аспектам не нижче 5,5; резюме; рекомендаційні та мотиваційні листи; успішне проходження співбесіди.
Вартість програм МВА – 41,500 CAD, програми Магістратури в бухгалтерському обліку – 31,000 CAD – ціна за весь курс.
Для тих студентів, чий мовний рівень не відповідає вступним вимогам, існує 8-місячна мовна підготовка, The Professional Masters Preparation Certificate Program (PMPCP). Вартість програми – 12 000 CAD.

Проживання
Резиденція складається з чотирьох гуртожитків. Студенти можуть також селитися поза кампуса або в приймаючій сім’ї. В університеті є список здаються в оренду будинків і квартир. Вартість проживання: 4700-7200 CAD в рік.

Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером