fbpx

Bodwell High School

Рік заснування: 1991
Тип: приватна школа-пансіон
Розташування: Ванкувер
Програми: Середня освіта за кордоном
Вік: 13+
Початок навчання: вересень, січень, квітень
Вартість навчання: 38 450 CAD за академічний рік (все включено)
Офіційний сайт: http://www.bodwell.edu

Одна з найбільш флагманських і сучасних шкіл Канади, приватна школа-пансіон Bodwell High School пропонує навчання в 9-11 класах і підготовку до вступу до ВНЗ.

У Bodwell вчиться близько 600 студентів, як з Канади, так і з інших країн світу. Іноземні школярі можуть вступити  до школи з 13 і до 18 років, їм доступно навчання за програмою 8-9 класу (Senior) або за програмою 10-12 класу (High).

У школі працює спеціальний відділ кар’єри, який індивідуально консультує кожного студента, надає допомогу у виборі майбутньої професії і допомагає готуватися до вступу в університети. Завдяки такому підходу, відмінній підготовці та партнерським зв’язкам Bodwell High School з багатьма ВНЗ Канади, 97% випускників школи вступають до університетів.

Акредитації та нагороди

Bodwell High School акредитована Міністерством освіти Британської Колумбії і є переможцем премії STM Star High School Award Winner (2014 і 2015 рр.).

Розташування та інфраструктура

Школа розташована в північній частині Ванкувера, в тихому, спокійному і дуже красивому місці – від центру міста сюди можна доїхати приблизно за 20 хвилин, а до міжнародного аеропорту Ванкувера (YVR) – за 40-45 хвилин. Кампус школи знаходиться на узбережжі Тихого океану, і практично з усіх вікон можна насолоджуватися чудовим  краєвидом на океан або на гори.

На території школи є тенісний корт, власний театр, навчальні лабораторії, два двоповерхових кафе з відкритою терасою, мультимедійний центр та зали для занять музикою, дворівнева бібліотека, критий басейн, два тренажерних зали, студентські резиденції і навчальний корпус.
У шкільних лабораторіях найновітніше обладнання, а в навчальних класах є інтерактивні дошки і м’які стільці.

У 2017 році було відкрито нове Східне крило головного корпусу. У семиповерховій будівлі розмістився новий спортзал, комфортні кімнати для проживання студентів-юнаків, нові навчальні аудиторії, зала для презентацій і великий атріум.

До школи приймаються діти, яким вже виповнилося 13 років, з рівнем англійської вище середнього. Після прийому в школу студент проходить внутрішній тест, за результатами якого визначається його рівень володіння англійською мовою. За потребою можна пройти підготовчу мовну програму безпосередньо в школі.

У 8-му і 9-му класі вивчають загальні предмети.
У старшій школі починається підготовка до вступу в університет, і школярі вибирають кілька профільних предметів для поглибленого вивчення і складання випускних іспитів.
Предмети на вибір: бухгалтерія, комунікації, географія, історія, економіка, іноземна мова (іспанська, французька або японська), психологія, туризм, бізнес.
Заняття проводяться з 8:15 до 15:30 з понеділка по п’ятницю (30 годин академічних занять на тиждень).

По суботах проводяться обов’язкові тригодинні факультативні заняття по одному з напрямків: поглиблене вивчення англійської мови, професійна орієнтація, світове громадянство, ЗМІ, презентаційні мистецтва, спорт на відкритому повітрі. Оцінка за цим курсом включається в табель.

У школі Бодвелл активно використовуються цифрові технології, тому кожен студент платить IT-внесок, за рахунок якого покривається оренда ноутбука для навчання і вартість програмного забезпечення.

Проживання і харчування

У школи є власна резиденція для проживання. Студенти живуть в кімнатах на 2-4 осіб з усіма зручностями. Хлопчики і дівчатка живуть в окремих корпусах.

У резиденції постійно чергують вихователі та викладачі, а увійти в будинок можна тільки за допомогою електронного ключа. Проживання в гуртожитку в такому юному віці – відмінна можливість для розвитку основних навичок в чотирьох областях: самообслуговування, приватне планування, міжособистісне спілкування та лідерство. Школа вважає, що це не менш важливо, ніж вивчення академічних предметів.

Можливий також варіант проживання в приймаючій сім’ї – школяреві нададуть окрему кімнату, в вартість проживання включено харчування, постільну білизну, прання. Для іноземного студента це буде оптимальною можливістю швидше вивчити мову.
Харчування триразове + вечірні закуски. При складанні меню враховуються можливі дієти, алергії і релігійні звичаї кожного студента.

Дозвілля та спорт

У школі працює безліч клубів за інтересами, і студент може підібрати собі заняття до вподоби: музика, образотворче мистецтво, робототехніка, науковий клуб, шаховий клуб, вивчення військової історії, танці, йога, і безліч спортивних клубів – плавання, волейбол, настільний теніс, баскетбол, волейбол, лижі та сноуборд, велосипедний спорт, хокей.
Для школярів організовують відвідування театрів та музеїв, участь у спортивних змаганнях, екскурсії в інші міста і багато іншого.
Участь в спортивних та інших позакласних заходах, а також членство в клубі за вибором є обов’язковим для кожного студента.

Адреса: 955 Harbourside Dr, North Vancouver, BC V7P 3S4, Канада

Вартість навчання на 2019/20 навчальний рік – 38 450 CAD

У вартість включено *:

 • Навчання
 • Реєстраційний внесок школи
 • Проживання і харчування
 • Медична страховка
 • Дозвілля та спорт
 • Шкільна форма
 • Підручники
 • IT-платня
 • Опікунство
 • Страховий депозит

* Крім того, школа рекомендує мати кошти на особисті витрати в сумі 300-400 CAD щомісяця.

Додатково оплачується:

 • Авіапереліт
 • Послуги компанії Students International
Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером