fbpx

Appleby College

Рік заснування: 1911
Тип: приватна школа-пансіон
Розташування: Оквілл
Програми: Середня освіта за кордоном
Вік: 12–18 років
Початок навчання: вересень, лютий
Вартість навчання: 71 700 CAD за академічний рік
Офіційний сайт: http://www.appleby.on.ca

Appleby College – приватна школа змішаного типу, яка є однією з кращих шкіл Канади (за версією TopPrivateSchool) і єдина зі шкіл Канади, яка входить до неформального об’єднання елітних шкіл світу G20 Schools. За програмами Middle school, Upper school, Senior school тут навчається 750 студентів від 12 до 18 років.

Розташування. Розташована школа в Оквіллі на березі озера Онтаріо, в 30 хвилинах їзди від Торонто. Кампус займає 24 га, на території розташований навчальний корпус з танцювальними та музичними студіями, власним театром, 4 резиденції для проживання студентів, майстерні для занять прикладним мистецтвом, їдальня на 1000 місць, медичний центр, шкільний магазин. На доглянутій зеленій території школи є безліч спортивних споруд: стадіон, 5 тенісних кортів, критий басейн, хокейна арена, фітнес-центр, спортивний зал зі стіною для скелелазіння, поле для гольфу на 18 лунок, волейбольний та баскетбольний майданчики, а також зони для барбекю і альтанки для відпочинку.

Крім основного кампусу, у школи є ще один студентський табір – північний кампус імені Брюса Маклафін. По суті, це власний острів коледжу під назвою Rabbitnose площею 5 га на на озері Темаг. Острів подарував коледжу меценат і батько одного з учнів Брюс Маклафлін в 1973 році.
У навчальний план для учнів 9-12 класів входить шестиденний літній похід на каное на острів і шестиденний зимовий табір. В ході поїздок студенти вивчають способи навігації з картою і компасом, знайомляться з природним середовищем озера і острова, вчаться розбивати табір, набувають навички кулінарії в похідних умовах. Такі походи розвивають студентів і фізично, і духовно, вчать співпраці, взаємовиручки і екологічної відповідальності.

Навчання. Головна мета школи – виховання лідерів, тому у всіх програмах коледжу велика увага приділяється вихованню у студентів самодисципліни, відповідальності, розвитку навичок критичного мислення, духовно-морального вдосконалення; студентів вчать з повагою ставитися до оточуючих і вести здоровий спосіб життя.

Обов’язковим елементом академічного процесу є комп’ютери, які є і у викладачів, і у студентів. Appleby College був першим навчальним закладом в Канаді, який впровадив у практику повсюдне використання комп’ютерів і планшетів під час навчального процесу.

Навчальний рік розділений на три триместри, середній розмір класу – 16 чоловік, співвідношення викладачів і студентів 1:9.

Для отримання диплома про повну загальну середню освіту провінції Онтаріо (Ontario Secondary School Diploma) необхідно набрати 30 кредитів (18 кредитів з обов’язкових предметів і 12 кредитів по курсам на вибір) і 40 годин суспільно-корисної діяльності. Крім того, студенти можуть вибрати для навчання спеціалізовані курси Advanced Placement (AP), Appleby College Diploma with Distinction in Global Leadership, AP Capstone Diploma Program.

Програми навчання
Middle school – середня школа (7-8 клас)
• Upper school – старша школа (9-10 класи). Обов’язкові предмети: математика, історія і географія Канади, французька мова, англійська мова, природничі науки, фізкультура, профорієнтація. Два предмети на вибір: іноземні мови (китайська, арабська, німецька, іспанська), мистецтво (драма, музика, медіа-арт, хореографія).
• Senior school – випускні класи (11-12 класи). Обов’язкові предмети: математика англійська, профорієнтація. На вибір пропонується ще 5 з 34 предметів за такими напрямками: мистецтво, мови, математика, природничі науки, суспільні науки.
• Advanced Placement (AP) – коледж пропонує для вивчення 20 предметів підвищеної складності
• Appleby College Diploma with Distinction in Global Leadership – диплом коледжу з відзнакою в міжнародному лідерстві
• AP Capstone Diploma Program. Студенти, які обрали цю програму, крім предметів АР вивчають додаткові модулі Seminar і Research. Після проходження програми студенти отримують AP Capstone Diploma, який підтверджує високі академічні досягнення і є додатковою перевагою при вступі до університету.

Дозвілля.

У школі працює 100+ клубів за інтересами, є 10 музичних ансамблів, 3 студії образотворчого мистецтва, 5 танцювальних клубів, 65 спортивних команд загального рівня і 21 спортивна команда, яка бере участь в міжшкільних змаганнях.

Проживання.

У школи є 2 гуртожитки для хлопчиків і два гуртожитки для дівчаток з затишними двомісними номерами з кондиціонерами.
У кожному гуртожитку є загальна кімната відпочинку з телевізором, пральні та сушильні машини.
Харчування триразове в їдальні коледжу.
За бажанням студенти можуть жити з родичами або у приймаючих сім’ях, крім студентів останнього року навчання: всі вони, навіть канадці, зобов’язані жити тільки в шкільній резиденції для кращої підготовки до випускних іспитів.

Вартість навчання для іноземних студентів на 2019 рік становить від 71 700 CAD за рік (включено навчання, проживання та харчування, медичне обслуговування в шкільному Центрі здоров’я, доступ в інтернет, користування спортивними спорудами, екскурсії вихідного дня).
Додатково оплачується: одноразовий реєстраційний внесок школи 6500 CAD, шкільна та спортивна форма, підручники, медична страховка, опікунство.

Адреса: 540 Lakeshore Rd W, Oakville, ON L6K 3P1, Канада

Відгуки
Пока еще никто не оставил отзыв. Возможно вы будете первым!
Добавить новый отзыв

Чат с менеджером