УКР | РУС

вибрати місто

Залишити запит

УКР | РУС

Київ

+38 (044) 238 25 25

вул. Мечникова, 14/1, оф. 519
Схема проїзду

Ближайший офис

Навчання + робота в Великій Британії

Тепер випускники вишів
мають можливість залишитися працювати в Англії!

Підготовка до іспиту IELTS в Києві:

Зручний час занять! Зручне розташування!
Кращi ціни!

IELTS в Україні!

Обирай зручну дату та реєструйся на іспит.
Складай IELTS в одному з 8 міст України!

IELTS безкоштовно? Чи можливо це?

СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ:

1 рік навчання в школі США
всього за 7,500 USD, включаючи проживання!

Назад
Вперед

Освіта в АВСТРАЛІЇ

Австралія

Освіта в КАНАДІ

Канада

Освіта в США

США

Освіта в ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Велика Британія

Освіта в АВСТРАЛІЇ

Австралія

Освіта в Австрії

Австрія

Освіта в Болгарії

Болгарія

Освіта в ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Велика Британія

Освіта в Німеччині

Німеччина

Освіта в Голландії

Голландія

Освіта в Греції

Греция

Освіта в Ірландії

Ірландія

Освіта в Іспанії

Іспанія

Освіта в Італії

Італія

Освіта в КАНАДІ

Канада

Освіта в Кіпрі

Кіпр

Освіта в Мальті

Мальта

Освіта в Новій Зеландії

Нова Зеландія

Освіта в ОАЭ

ОАЭ

Освіта в Сингапурі

Сінгапур

Освіта в США

США

Освіта в Франції

Франція

Освіта в Чехії

Чехія

Освіта в Швейцарії

Швейцарія

Освіта в Швеції

Швеция

Расписание занятий в IELTS SCHOOL - октябрь

01.10.2020

Детальніше

Расписание занятий в IELTS SCHOOL - сентябрь 2020

20.08.2020

Детальніше

Расписание занятий в IELTS SCHOOL - август 2020

23.07.2020

Детальніше

Расписание занятий в IELTS SCHOOL - июль 2020

17.06.2020

Детальніше

Online подготовка в IELTS SCHOOL - июнь 2020

18.05.2020

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

МИ КОМПЛЕКСНО ВИРІШУЄМО ПИТАННЯ СВОЇХ КЛІЄНТІВ : ПІДБІР ПРОГРАМИ, ЗАРАХУВАННЯ, ОТРИМАННЯ ВІЗИ, ПІДГОТОВКА ТА СКЛАДАННЯ ЕКЗАМЕНУ IELTS, БРОНЮВАННЯ ПРОЖИВАННЯ ТА ТРАНСФЕРІВ

З нами зручно: наші офіси знаходяться в найбільших містах України. Ми завжди на зв

Нашій компанії 25 років! Тисячі студентів пройшли через турботливі руки наших фахівців. Наш професійний і життєвий досвід для Вас!

Назад
Вперед

ДИВИТИСЬ ВСІ

Скласти IELTS
тільки тут

Детальніше

Про компанію

Детальніше

НАШІ ПОСЛУГИ

Детальніше

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Детальніше

Офисы в городах
Украины

Детальніше

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Детальніше

СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Детальніше

Что касается языкового лагеря, то мне в целом, все очень-очень понравилось! Я встретила там замечате...

Л. Розенберг , English in Cyprus - для детей, Кипр

Детальніше

Здравствуйте! В конце июля 2017 года группа подростков в количестве 5 человек обучалась в международ...

Попова А.Г., Centre of English Studies - курсы для детей, Ирландия

Детальніше

Вот и закончились мои канадские каникулы. Что же я могу сказать ? Это было просто супер! По началу ,...

Дарья, University of Toronto - летняя языковая программа для детей, Канада

Детальніше

Я уехал в Австралию для обучения в магистратуре около 9 месяцев назад, и огромную роль в процессе п...

Марк Кореник, Charles Sturt University (Sydney), Австралия

Детальніше

Этим летом мне посчастливилось побывать в Канаде. Торонто - прекрасный город. Я жила в тихом и жив...

Кокшарова Ольга, ILAC, Toronto – для взрослых, Канада

Детальніше

Как начать учебу в Канаде не выходя из дому?

Детальніше

Стипендія 30% на навчання в Австралії

Детальніше

Літо 2020:
відпочинок + мовні курси

Детальніше

Мовнi курси для дорослих

Детальніше

Мовнi курси для дiтей

Детальніше

Вища освiта

Детальніше

Пiдготовка до унiверситету

Детальніше

СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Детальніше

Шкiльна освiта

Детальніше

ВСЕ ПРО IELTS

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Детальніше

СКЛАСТИ IELTS

Детальніше

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ

Students International - п'ятикратний переможець в номінації "Агентство Східної Європи"

Освіта за кордоном для українців

Освіта за кордоном для українців – прекрасний спосіб відкрити для себе нові перспективи, отримати незамінний досвід, побачити інші країни, а можливо і перебратися в більш розвинену державу і зробити приголомшливу кар’єру в майбутньому.

На жаль, український диплом про вищу освіту стане в нагоді далеко не всім випускникам з нашої країни. Хтось буде працювати не за фахом, пройшовши профільні курси, хтось просто займеться підприємництвом. Але ті, хто здобуде освіту за кордоном, зможуть розраховувати на працевлаштування за фахом, як у вітчизняних фірмах, так і безпосередньо в західних країнах, отримавши заробітну плату з декількома нулями і в валюті. Це пояснюється куди більшою якістю освіти в розвинених країнах, а також просунутими технологіями, теоретичної і практичної базою. Природно, освіта за кордоном для українців означає престижний диплом, що відкриває перед здобувачем багато дверей і в майбутньому шлях на самий верх кар’єрних сходів.

Пройти навчання за кордоном вам допоможе компанія «Students International». Багато охочих, отримати перше або другу вищу освіту за кордоном, бояться переїзду або не можуть подолати мовний бар’єр. Наша фірма працює спеціально, щоб допомогти всім прагнуть до нових горизонтів.

Як відомо, все велике починається з малого. Тому перший і найважливіший крок – звернутися до фахівців для невеликої консультації з подальшим вибором відповідних програм навчання в бажаної країні. Місія компанії «Students International» – допомогти абітурієнтам визначитися з напрямком підготовки, а також зрозуміти, що навчання за кордоном для українців – це реально.

Багато хто вважає, що на навчання за кордоном ціна така висока, що середній клас не в змозі забезпечити собі або своїй дитині дороге освіту. Але це не зовсім так. Насправді, до дорогих відносяться найстаріші і престижні ВНЗ США, Великобританії і ще деяких розвинених країн. У більшості ж університетів світу передбачені різні програми для іноземців, цілком прийнятні для середньостатистичного українського бюджету. Крім того, навчання за кордоном – це практика за фахом і можливість працювати паралельно з навчанням практично з першого курсу. Тобто, сплативши перший семестр і переїзд з проживанням можна потім ще й заробляти гроші. Таким чином, трохи терпіння і наполегливості принесуть вам колосальний досвід, додаткові фінансові кошти і бажане освіту міжнародного класу з відповідним дипломом. Навчання за кордоном – це простіше, ніж ви думали!

Освіта за кордоном: перспективи

Освіта за кордоном надає ряд очевидних переваг перед вітчизняними варіантами – міжнародний диплом, знання іноземної мови і подорож до іншої держави. Однак, є і додаткові перспективи, про які варто згадати. Перше, що вам дасть навчання за кордоном, – це досвід. Досвід спілкування з іноземцями, досвід проживання в новій обстановці і роботи в професійній сфері. Другим пунктом в нашому списку може стати поява корисних зв’язків. Освіта за кордоном сприяє розвитку вашого кола знайомств і контактів, багато з яких стануть в нагоді в майбутньому, а може і зіграють ключову роль в становленні вашої кар’єри або виборі місця проживання. Звідси випливає третій важливий пункт – навчання за кордоном цілком може зробити вас громадянином іншої сторони або, принаймні, допоможе отримати посвідку на проживання. Багато залишаються назавжди після отримання спеціальності. А хтось вважає за краще подорожувати далі, і в таких випадках освіту за кордоном (особливо в Австралії, Канаді, Німеччині, США, Англії) допомагає отримати пільги з боку міграційних органів інших держав.

Варто зазначити, що українські та міжнародні роботодавці при підборі кадрів більш схильні до кандидатів зі знанням іноземної мови, а також з досвідом роботи за кордоном і з солідним дипломом. Тому задумайтеся над майбутнім як вашим, так і ваших дітей. Звертайтеся в компанію «Students International», і ми допоможе відправитися на навчання за кордон, зробити перший крок до мрії, заощадивши при цьому масу грошей, часу і коштів. Послуги нашої компанії за вартістю не співмірні з витратами на навчання за кордоном. До того ж, для добре підготовлених і наполегливих абітурієнтів завжди є можливість отримати освіту за кордоном безкоштовно за державними програмами і отримує стипендію.

Правила вибору навчального закладу

Щоб правильно вибрати для себе навчальний заклад, в першу чергу слід визначитися з тим, в якій країні ви бажаєте отримувати освіту. Для цього необхідно вивчити імміграційну політику різних країн світу і вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам розібратися в цих та багатьох інших питаннях, в тому числі і в якості і перспективи навчального закладу.

Ми напряму співпрацюємо і є офіційними представниками багатьох навчальних закладів на п’яти континентах. Ми стежимо за економічним станом країн, за змінами в їх міграційній політиці та, з огляду на ваші побажання, підберемо для вас найкращі варіанти.

Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми допоможемо вам не тільки правильно вибрати навчальну програму і оформити документи, а й, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, складемо індивідуальну програму навчання та визначимо перспективи його продовження.

“Students International” дасть можливість кожному бажаючому отримати якісне навчання за кордоном.

Ми є офіційними представниками навчальних закладів на п’яти континентах. Основні напрямками нашої діяльності – навчання іноземної мови дітей і дорослих, середня освіта за кордоном, підготовка до вступу в іноземні навчальні заклади. 

Освіта за кордоном

Процес глобалізації зробив цілком реальною можливість отримати освіту за кордоном для будь-якої людини! Якщо у Вас є бажання вчитися за кордоном, то Ви однозначно може це зробити! Абсолютно не правильно думати, що навчатись в університетах Великобританії, Канади чи країнах Шенгену можуть лише заможні люди. Так, наявність грошей полегшує процес отримання вищої освіти за кордоном для українців, але їх відсутність не стане перешкодою! Головна перешкода — власна лінь! Перша і головна порада всім, хто планує навчатися за кордоном — досить відкладати на завтра свої мрії,  почніть, нарешті, вивчати іноземну мову! Якщо плануєте здобувати освіту в США, Канаді, Австралії чи Англії — вчіть англійську! НЕ правда, що мову неможливо вивчити поза країною, де нею говорять. Це можливо, і приклади сотень людей це підтверджують.

Отже, що робити тому, хто хоче отримати освіту і, можливо, побудувати кар’єру за кордоном?

  • Оберіть країну. Це, дійсно, перший крок, адже інші залежать саме від нього. Тип програми, навчальний заклад, процедура вступу та отримання візи — усе залежить від обраної країни
  • За допомогою співробітників нашої компанії визначте, який тип програми Вам підходить? Сертифікат, диплом, науковий ступінь? Вища освіту?
  • Виберіть спеціальність, яку хочете отримати. При виборі важливо враховати перспектива працевлаштування після навчання! Будь-яка освіта — це грошові та / або часові інвестиції, а інвестиції повинні приносити прибуток! Навіщо навчатись, щоб потім сидіти без роботи? щоб не виникла така ситуація, вивчіть ринок праці країни, яка Вас цікавить.
  • Оберіть самостійно або за допомогою експертів Students International навчальний заклад або заклади, якщо документи плануєте подавати в кілька університетів (або шкіл).
  • Зберіть пакет документів для вступу. Повний перелік документів Вам надасть наш фахівець, він же перевірить їх правильність і буде контролювати и супроводжувати протягом всього процесу вступу: від заповнення аплікаційних форм до листування з приймальною комісією.

Скільки коштує освіта за кордоном?

Наш сайт надає вам можливість отримати повну та актуальну інформацію про всі освітні програми і вартість навчання в різних країнах. Щоб отримати приблизне уявлення про вартість навчання в різних країнах, можете ознайомитися з таблицею початкових цін на отримання вищої освіти за кордоном.

бакалаврат магістратура
Великобританія  від 12 000 GBP на рік  від 15 000 GBP за весь курс
Ірландія  від 9 000 Euro на рік  від 10 000 Euro за весь курс
Чехія, на чеському безкоштовно безкоштовно
Італія  від 3 000 Euro на рік від 3 000 Euro на рік
Австралія  від 21 000 AUD на рік від 22 000 AUD на рік
Нова Зеландія  від 18 000 NZD на рік від 20 000 NZD на рік
Болгарія  від 4 000 Euro на рік від 4 000 Euro на рік
Канада  від 17 000 CAD в рік від 30 000 CAD за весь курс
США  від 19 000 USD в рік від 30 000 USD за весь курс

 

Наш сайт надає інформацію про системи освіти в різних країнах та про навчальні заклади. Відгуки реальних студентів, які отримували освіту за кордоном, представлені на сайті, також, будуть  для вас орієнтиром. Ці відгуки про повну загальну середню, професійну та вищу освіту за кордоном представлені як в окремому розділі сайту, так і на кожній сторінці навчальних закладів! Виберіть університет або коледж, прочитайте його опис, знизу знаходяться відгуки наших клієнтів, які зараз навчаються в цьому закладі або вже отримали освіту в ньому. Величезний позитивний досвід — основна відмінність нашої компанії від більшості інших освітніх агентств, які з’являються і зникають на ринку освітніх послуг України. Ми ж працюємо з 1992 року. З нами працює вже друге покоління батьків! З нами надійніше!

Навчання за кордоном: відгуки та досвід

У світі існують тисячі сайтів, присвячених тематиці освіти за кордоном. Проблема більшості з них в тому, що інформація досить швидко застаріває. Скажімо, те, що було актуально для вступу до того чи іншого університету в минулому році, може застаріти і бути не актуальним вже в цьому сезоні. Змінюються програми, вступні вимоги, змінюються візові регуляції і законодавство по роботі студентів ... Професіоналізм компанії Students International - це моніторинг всіх тенденцій світу навчання за кордоном і досконале консультування своїх студентів. З 1992 року ми пропонуємо освіту за кордоном для українців! Наш багаторічний досвід роботи і відгуки наших студентів - наша гарантія і наша гордість! Ми допомогли тисячам студентів, допоможемо і Вам!

Вища освіта за кордоном

Іноді до нас приходять люди просто з мрією вчитися за кордоном, і часто вони не ставлять перед собою далекосяжних цілей. Тоді ми запитуємо їх, як досвідчені експерти: Які цілі Ви перед собою ставите? Що Ви плануєте робити після навчання? Як Ви бачите своє майбутнє через 2 роки або через 5 років після закінчення університету? Замислюючись над цими питаннями, діти та їхні батьки приходять до думки, що вища освіту за кордоном - це, перш за все, інвестиції в майбутнє! Після навчання в університеті Канади або США, або іншої країни, будь-який випускник повинен мати можливість знайти хорошу роботу за фахом і максимально швидко «відбити» вкладення у власне навчання! Найпопулярніші напрямки з цієї точки зору це освіту в Канаді , це вищу освіту в США і навчання в університетах Австралії ... Ми працюємо з десятками країн і знаємо про них все! Приходьте в наші офіси для безкоштовної консультації з вибору країни та університету!

IELTS для навчання за кордоном

Зареєструватися і скласти іспит IELTS в Україні можна в компанії Students International, ми проводимо сесії з прийому цього міжнародного тесту в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та в інших містах. Зареєструватися на іспит IELTS можна в зручний день і час! А підготуватися до складання IELTS Вам допоможуть досвідчені викладачі, яких ми ретельно підбираємо. З'ясувавши Ваш поточний рівень англійської, наші викладачі запропонують Вам оптимальний шлях для досягнення потрібного балу в максимально стислі терміни! Підготовка до IELTS в Одесі і підготовка до IELTS в Києві - наша робота! Але ми працює комплексно! Це означає, що ми не тільки підготуємо Вас до тесту, а й запропонуємо варіант навчання за кордоном, який максимально відповідає Вашим цілям! Підготовка до тесту - складання самого тесту - зарахування в закордонний ВНЗ - отримання візи! Тільки Students International працює за принципом «одного вікна»! Тому з нами не тільки зручно, але й вигідно!

Залишити запит

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

вибрати місто

Днипро

Запорожье

Киев

Одесса

Чайки, Киевская обл.

Закрити

ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ПРОГРАМУ

Подбор программы
Моя освіта:
Яка програма Вас цікавить:
Яка країна Вас цікавить:
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Подписаться на новости

Подписаться на новости
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Ви наш клієнт? Поділіться вашими враженнями з іншими!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Зворотній зв'язок

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Розрахунок протягом 30 хвилин!

 мне нужно будет оформить визу
 на момент обучения у меня будет действующая виза
Готовы рассмотреть и иные схожие варианты
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Анкета на подбор программы обучения

заповніть форму від імені потенційного студента

Подбор программы
Моя освіта:
Яка програма Вас цікавить:
Яка країна Вас цікавить:
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

ХОЧЕТЕ ВЧИТИСЯ В ?

Подбор программы
Яка програма Вас цікавить:
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних