УКР | РУС

вибрати місто

Залишити запит

УКР | РУС

Київ

+38 (044) 238 25 25

вул. Мечникова, 14/1, оф. 519
Схема проїзду

Ближайший офис

IELTS безкоштовно? Чи можливо це?

Підготовка до іспиту IELTS в Києві:

Зручний час занять! Зручне розташування!
Кращi ціни!

Навчання + робота в Великій Британії

Тепер випускники вишів
мають можливість залишитися працювати в Англії!

IELTS в Україні!

Обирай зручну дату та реєструйся на іспит.
Складай IELTS в одному з 8 міст України!

Назад
Вперед

Освіта в АВСТРАЛІЇ

Австралія

Освіта в КАНАДІ

Канада

Освіта в США

США

Освіта в ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Велика Британія

Освіта в АВСТРАЛІЇ

Австралія

Освіта в Австрії

Австрія

Освіта в ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ

Велика Британія

Освіта в Німеччині

Німеччина

Освіта в Голландії

Голландія

Освіта в Ірландії

Ірландія

Освіта в Іспанії

Іспанія

Освіта в Італії

Італія

Освіта в КАНАДІ

Канада

Освіта в Кіпрі

Кіпр

Освіта в Мальті

Мальта

Освіта в Новій Зеландії

Нова Зеландія

Освіта в ОАЭ

ОАЭ

Освіта в Сингапурі

Сінгапур

Освіта в США

США

Освіта в Франції

Франція

Освіта в Чехії

Чехія

Освіта в Швейцарії

Швейцарія

Освіта в Швеції

Швеция

Повна стипендія на бакалаврат в Saint Louis University

07.11.2019

Детальніше

1 год обучения в школе США всего за 7,5 тысяч USD!

06.11.2019

Детальніше

Знижки до 40% на курси англійської та французької

01.10.2019

Детальніше

СТИПЕНДІЯ НА НАВЧАННЯ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

01.10.2019

Детальніше

Расписание занятий в IELTS SCHOOL - декабрь 2019

01.10.2019

Детальніше

НАШІ ПЕРЕВАГИ

МИ КОМПЛЕКСНО ВИРІШУЄМО ПИТАННЯ СВОЇХ КЛІЄНТІВ : ПІДБІР ПРОГРАМИ, ЗАРАХУВАННЯ, ОТРИМАННЯ ВІЗИ, ПІДГОТОВКА ТА СКЛАДАННЯ ЕКЗАМЕНУ IELTS, БРОНЮВАННЯ ПРОЖИВАННЯ ТА ТРАНСФЕРІВ

З нами зручно: наші офіси знаходяться в найбільших містах України. Ми завжди на зв

Нашій компанії 25 років! Тисячі студентів пройшли через турботливі руки наших фахівців. Наш професійний і життєвий досвід для Вас!

Назад
Вперед

ДИВИТИСЬ ВСІ

Скласти IELTS
тільки тут

Детальніше

Про компанію

Детальніше

НАШІ ПОСЛУГИ

Детальніше

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Детальніше

Офисы в городах
Украины

Детальніше

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Детальніше

СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Детальніше

Я учусь в Окленде уже год, окончив 5 месячные курсы английского в ELA, которые подготовили меня к ак...

Антон Кузнецов, The University of Auckland, Новая Зеландия

Детальніше

Привет всем! Мечта моя осуществилась. Наконец то, побывал на Мальте. Цель - разговорная практика анг...

Салават К. , ACE English - курсы для взрослых, Мальта

Детальніше

When I started my final year in 2008 at the Musical- Humanitarian Lyceum, i was thinking of studying...

Алексей Тахаров, Auckland University of Technology (AUT), Новая Зеландия

Детальніше

01.10.2017 завершилось моё обучение в школе English in Cyprus. Приехал я домой поздно-поздно вечером...

Кирилл Тимановский, English in Cyprus - для взрослых, Кипр

Детальніше

Мне 17 лет, и первый раз в жизни я решил съездить "подтянуть язык" в языковую среду. Обратился в оф...

Александр Щепеткин, European School of English - курсы для взрослых, Мальта

Детальніше

Повна стипендія на бакалаврат в Saint Louis University

Детальніше

Знижки до 40% на курси англійської та французької

Детальніше

IELTS безкоштовно? Чи можливо це?

Детальніше

Мовнi курси для дорослих

Детальніше

Мовнi курси для дiтей

Детальніше

Вища освiта

Детальніше

Пiдготовка до унiверситету

Детальніше

СПЕЦПРОПОЗИЦІЇ

Детальніше

Шкiльна освiта

Детальніше

ВСЕ ПРО IELTS

ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Детальніше

СКЛАСТИ IELTS

Детальніше

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ

Students International - п'ятикратний переможець в номінації "Агентство Східної Європи"

Освіта за кордоном для українців

Освіта за кордоном для українців – прекрасний спосіб відкрити для себе нові перспективи, отримати незамінний досвід, побачити інші країни, а можливо і перебратися в більш розвинену державу і зробити приголомшливу кар’єру в майбутньому.

На жаль, український диплом про вищу освіту стане в нагоді далеко не всім випускникам з нашої країни. Хтось буде працювати не за фахом, пройшовши профільні курси, хтось просто займеться підприємництвом. Але ті, хто здобуде освіту за кордоном, зможуть розраховувати на працевлаштування за фахом, як у вітчизняних фірмах, так і безпосередньо в західних країнах, отримавши заробітну плату з декількома нулями і в валюті. Це пояснюється куди більшою якістю освіти в розвинених країнах, а також просунутими технологіями, теоретичної і практичної базою. Природно, освіта за кордоном для українців означає престижний диплом, що відкриває перед здобувачем багато дверей і в майбутньому шлях на самий верх кар’єрних сходів.

Пройти навчання за кордоном вам допоможе компанія «Students International». Багато охочих, отримати перше або другу вищу освіту за кордоном, бояться переїзду або не можуть подолати мовний бар’єр. Наша фірма працює спеціально, щоб допомогти всім прагнуть до нових горизонтів.

Як відомо, все велике починається з малого. Тому перший і найважливіший крок – звернутися до фахівців для невеликої консультації з подальшим вибором відповідних програм навчання в бажаної країні. Місія компанії «Students International» – допомогти абітурієнтам визначитися з напрямком підготовки, а також зрозуміти, що навчання за кордоном для українців – це реально.

Багато хто вважає, що на навчання за кордоном ціна така висока, що середній клас не в змозі забезпечити собі або своїй дитині дороге освіту. Але це не зовсім так. Насправді, до дорогих відносяться найстаріші і престижні ВНЗ США, Великобританії і ще деяких розвинених країн. У більшості ж університетів світу передбачені різні програми для іноземців, цілком прийнятні для середньостатистичного українського бюджету. Крім того, навчання за кордоном – це практика за фахом і можливість працювати паралельно з навчанням практично з першого курсу. Тобто, сплативши перший семестр і переїзд з проживанням можна потім ще й заробляти гроші. Таким чином, трохи терпіння і наполегливості принесуть вам колосальний досвід, додаткові фінансові кошти і бажане освіту міжнародного класу з відповідним дипломом. Навчання за кордоном – це простіше, ніж ви думали!

Освіта за кордоном: перспективи

Освіта за кордоном надає ряд очевидних переваг перед вітчизняними варіантами – міжнародний диплом, знання іноземної мови і подорож до іншої держави. Однак, є і додаткові перспективи, про які варто згадати. Перше, що вам дасть навчання за кордоном, – це досвід. Досвід спілкування з іноземцями, досвід проживання в новій обстановці і роботи в професійній сфері. Другим пунктом в нашому списку може стати поява корисних зв’язків. Освіта за кордоном сприяє розвитку вашого кола знайомств і контактів, багато з яких стануть в нагоді в майбутньому, а може і зіграють ключову роль в становленні вашої кар’єри або виборі місця проживання. Звідси випливає третій важливий пункт – навчання за кордоном цілком може зробити вас громадянином іншої сторони або, принаймні, допоможе отримати посвідку на проживання. Багато залишаються назавжди після отримання спеціальності. А хтось вважає за краще подорожувати далі, і в таких випадках освіту за кордоном (особливо в Австралії, Канаді, Німеччині, США, Англії) допомагає отримати пільги з боку міграційних органів інших держав.

Варто зазначити, що українські та міжнародні роботодавці при підборі кадрів більш схильні до кандидатів зі знанням іноземної мови, а також з досвідом роботи за кордоном і з солідним дипломом. Тому задумайтеся над майбутнім як вашим, так і ваших дітей. Звертайтеся в компанію «Students International», і ми допоможе відправитися на навчання за кордон, зробити перший крок до мрії, заощадивши при цьому масу грошей, часу і коштів. Послуги нашої компанії за вартістю не співмірні з витратами на навчання за кордоном. До того ж, для добре підготовлених і наполегливих абітурієнтів завжди є можливість отримати освіту за кордоном безкоштовно за державними програмами і отримує стипендію.

Правила вибору навчального закладу

Щоб правильно вибрати для себе навчальний заклад, в першу чергу слід визначитися з тим, в якій країні ви бажаєте отримувати освіту. Для цього необхідно вивчити імміграційну політику різних країн світу і вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам розібратися в цих та багатьох інших питаннях, в тому числі і в якості і перспективи навчального закладу.

Ми напряму співпрацюємо і є офіційними представниками багатьох навчальних закладів на п’яти континентах. Ми стежимо за економічним станом країн, за змінами в їх міграційній політиці та, з огляду на ваші побажання, підберемо для вас найкращі варіанти.

Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми допоможемо вам не тільки правильно вибрати навчальну програму і оформити документи, а й, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, складемо індивідуальну програму навчання та визначимо перспективи його продовження.

“Students International” дасть можливість кожному бажаючому отримати якісне навчання за кордоном.

Ми є офіційними представниками навчальних закладів на п’яти континентах. Основні напрямками нашої діяльності – навчання іноземної мови дітей і дорослих, середня освіта за кордоном, підготовка до вступу в іноземні навчальні заклади. 

Навчання за кордоном: відгуки та досвід

У світі існують тисячі сайтів, присвячених тематиці освіти за кордоном. Проблема більшості з них в тому, що інформація досить швидко застаріває. Скажімо, те, що було актуально для вступу до того чи іншого університету в минулому році, може застаріти і бути не актуальним вже в цьому сезоні. Змінюються програми, вступні вимоги, змінюються візові регуляції і законодавство по роботі студентів ... Професіоналізм компанії Students International - це моніторинг всіх тенденцій світу навчання за кордоном і досконале консультування своїх студентів. З 1992 року ми пропонуємо освіту за кордоном для українців! Наш багаторічний досвід роботи і відгуки наших студентів - наша гарантія і наша гордість! Ми допомогли тисячам студентів, допоможемо і Вам!

Вища освіта за кордоном

Іноді до нас приходять люди просто з мрією вчитися за кордоном, і часто вони не ставлять перед собою далекосяжних цілей. Тоді ми запитуємо їх, як досвідчені експерти: Які цілі Ви перед собою ставите? Що Ви плануєте робити після навчання? Як Ви бачите своє майбутнє через 2 роки або через 5 років після закінчення університету? Замислюючись над цими питаннями, діти та їхні батьки приходять до думки, що вища освіту за кордоном - це, перш за все, інвестиції в майбутнє! Після навчання в університеті Канади або США, або іншої країни, будь-який випускник повинен мати можливість знайти хорошу роботу за фахом і максимально швидко «відбити» вкладення у власне навчання! Найпопулярніші напрямки з цієї точки зору це освіту в Канаді , це вищу освіту в США і навчання в університетах Австралії ... Ми працюємо з десятками країн і знаємо про них все! Приходьте в наші офіси для безкоштовної консультації з вибору країни та університету!

IELTS для навчання за кордоном

Зареєструватися і скласти іспит IELTS в Україні можна в компанії Students International, ми проводимо сесії з прийому цього міжнародного тесту в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові та в інших містах. Зареєструватися на іспит IELTS можна в зручний день і час! А підготуватися до складання IELTS Вам допоможуть досвідчені викладачі, яких ми ретельно підбираємо. З'ясувавши Ваш поточний рівень англійської, наші викладачі запропонують Вам оптимальний шлях для досягнення потрібного балу в максимально стислі терміни! Підготовка до IELTS в Одесі і підготовка до IELTS в Києві - наша робота! Але ми працює комплексно! Це означає, що ми не тільки підготуємо Вас до тесту, а й запропонуємо варіант навчання за кордоном, який максимально відповідає Вашим цілям! Підготовка до тесту - складання самого тесту - зарахування в закордонний ВНЗ - отримання візи! Тільки Students International працює за принципом «одного вікна»! Тому з нами не тільки зручно, але й вигідно!

Залишити запит

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

вибрати місто

Днипро

Запорожье

Киев

Одесса

Чайки, Киевская обл.

Закрити

ПІДБЕРІТЬ МЕНІ ПРОГРАМУ

Подбор программы
Моя освіта:
Яка програма Вас цікавить:
Яка країна Вас цікавить:
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Подписаться на новости

Подписаться на новости
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Ви наш клієнт? Поділіться вашими враженнями з іншими!

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Зворотній зв'язок

ЗАПИТ ІНФОРМАЦІЇ
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Розрахунок протягом 30 хвилин!

 мне нужно будет оформить визу
 на момент обучения у меня будет действующая виза
Готовы рассмотреть и иные схожие варианты
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

Анкета на подбор программы обучения

заповніть форму від імені потенційного студента

Подбор программы
Моя освіта:
Яка програма Вас цікавить:
Яка країна Вас цікавить:
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних

ХОЧЕТЕ ВЧИТИСЯ В ?

Подбор программы
Яка програма Вас цікавить:
Натискаючи кнопку «Відправити», я даю згоду на обробку своїх персональних даних