Вищі навчальні заклади Сінгапуру займають високі позиції в рейтингах кращих ВНЗ світу! У Сінгапурі працюють відділення багатьох британських, австралійських, американських, французьких університетів і бізнес-шкіл. Саме тому з кожним роком в Сінгапур приїжджає все більше і більше іноземних студентів з усього світу.

Система освіти в Сінгапурі побудована за британським принципом. Викладання ведеться англійською мовою. У Сінгапурі створено першокласні умови для отримання освіти англійською мовою як громадянами країни, так і іноземцями. Отримання Сінгапурського вищої освіти відкриває нереальні перспективи для майбутнього професійного зростання випускників.

Якщо говорити про переваги навчання в даній країні, то в першу чергу варто відзначити:

1. Висока якість освіти та міжнародне визнання дипломів.

2. Оптимальне співвідношення ціна-якість. Хоча вартість навчання в Сінгапурі відрізняється в залежності від навчального закладу, в цілому, рівень цін істотно нижче європейських або американських.

3. Повне занурення в англомовне середовище. 75% населення говорять англійською мовою, навчання теж відбувається англійською мовою, яка є офіційною мовою Сінгапуру.

4. Невисокі витрати на проживання. Середні витрати – 500 USD на місяць.

5. Високий рівень безпеки. За рівнем злочинності Сінгапур входить в десятку найбезпечніших країн світу, займаючи друге місце.

6. Відмінні можливості для працевлаштування.

7. Мультинаціональне середовище. Сінгапур — це країна, в яку зараз приїжджають студенти та люди з усіх куточків земної кулі, а це колосальний досвід! Нові знайомства, нові мови, нові горизонти …

Цікавий факт:

– У Сінгапурі, крім англійської мови, офіційними прийняті: китайська, малайська та індійська. Тому студент, може паралельно почати вивчення, наприклад китайської мови, яка так потрібна зараз у світі!

Наша компанія Students International пропонує широкий список програм з різних спеціальностей в наступних навчальних закладах:

MDIS – Management Development Institute of Singapore
Curtin Singapore
Kaplan Academy Singapore
SAE Institute, Singapore