Освіта за кордоном — значні перспективи для вашого майбутнього.
Виїхати жити за кордон, познайомитися з її культурою і традиціями, пройти навчання за кордоном іноземною мовою — це колосальний досвід, який допоможе вам у майбутньому домогтися багато чого і зробити запаморочливу кар’єру. Адже навчання за кордоном стане чудовою нагодою розширити горизонти, пізнати нове, а головне, досконало опанувати іноземну мову.

Варто зазначити, що навчання за кордоном не тільки стане для вас цінним досвідом, але і допоможе знайти престижну роботу в Україні або за її межами, вигідно виділивши ваше резюме серед інших претендентів.

Сьогодні більшість роботодавців нашої країни віддають перевагу працювати з людьми, які вільно володіють кількома іноземними мовами, мають диплом міжнародного зразка і досвід роботи в інших країнах, а навчання за кордоном дасть вам карт-бланш для початку успішної кар’єри.

Основною перевагою освіти за кордоном, є практичне навчання. Більш того, всі закордонні університети стежать за світовим ринком праці та випускають саме потрібних фахівців.

Бажаєте отримати диплом в одному з американських або європейських університетів і побудувати запаморочливу кар’єру? Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам правильно обрати навчальний заклад за кордоном і відправитися туди на навчання.

Правила вибору навчального закладу.

Щоб правильно вибрати для себе навчальний заклад, в першу чергу слід визначитися з тим, в якій країні ви бажаєте отримувати освіту. Для цього необхідно вивчити міграційну політику різних країн світу і вибрати найбільш відповідний для себе варіант. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам розібратися в цих та багатьох інших питаннях, в тому числі в якості та перспективах навчального закладу.

Ми напряму співпрацюємо і є офіційними представниками багатьох навчальних закладів на п’яти континентах. Ми стежимо за економічним станом країн, за змінами в їх міграційній політиці та, з огляду на ваші побажання, підберемо для вас найкращі варіанти.

Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми допоможемо вам не тільки правильно вибрати навчальну програму та оформити документи, а й, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей, складемо індивідуальну програму навчання та визначимо перспективи його продовження.

“Student International” дасть можливість кожному хто бажає отримати якісне навчання за кордоном.

“Student International” – єдина освітня компанія, яка має право адмініструвати іспит IELTS. Ми проводимо іспит IELTS в Україні з 2009 року, а у 2011 році в Києві відкрився самостійний Міжнародний Центр IELTS Students International.

“Student International” п’ять років поспіль — з 2009 по 2013 – визнавалася “Кращим освітнім агентством Східної Європи” за версією журналу Study Travel Magazine (UK). Нагорода STM Star Agency Eastern Europe – це результат довіри та визнання роботи компанії нашими закордонними партнерами.