Безплатний вебінар
8 квітня (у четвер)
початок о 12:00

Management Development Institute of Singapore – найбільший професійний інститут країни.
Тут можна вивчати бізнес, інженерію, природничі науки, медицину, медіа, IT-спеціальності, готельний менеджмент, моду і дизайн.

Гарантія отримання студентської візи!
Зараз в Сінгапур можуть в’їхати іноземці виключно з причин роботи або навчання.

Освіта в Сінгапурі – 9 фактів:

образование в Сингапуре, Освіта в Сінгапурі

1.    Висока якість освіти та міжнародне визнання дипломів. Система освіти в Сінгапурі побудована за британською моделлю. Викладання ведеться англійською мовою. Дипломи та бакалаврат (2-3 роки навчання), “після вища” освіта (1 рік).

2.    Оптимальне співвідношення ціна-якість. Вартість навчання в Сінгапурі істотно нижча ніж в університетах західної Європи або США. Вартість навчання: від 6.000 до 17.000 USD за рік в залежності від програми та спеціальності.

3.    Можливість вступу за внутрішнім мовним тестом без складання IELTS або TOEFL.

4.    Повне занурення в англомовне середовище. 75% населення країни володіють англійською мовою, навчання теж відбувається англійською мовою, яка є офіційною мовою Сінгапуру.

5.    Помірні витрати на проживання. Середні витрати – 500 USD на місяць.

6.    Високий рівень особистої безпеки. За рівнем злочинності Сінгапур входить в десятку найбезпечніших країн світу, займаючи друге місце.

7.    Відмінні можливості для працевлаштування. 80,9% випускників знаходять роботу протягом шести місяців після закінчення навчання. Відділ підтримки кар’єри (CAU) MDIS активно допомагає студентам підвищити їх шанси отримати роботу ще до закінчення навчання.

8.    Мультинаціональне середовище. Сінгапур — це країна, в яку приїжджають навчатися та працювати з усіх куточків земної кулі, а це колосальний досвід!

9.    А ще Сінгапур відомий всьому світу, як країна з нульовим рівнем корупції!

  • #1 у світі в категорії “Найлегше місце для ведення бізнесу”
  • #1 у світі в категорії “Найбільш Відкрита Економіка”
  • #1 у світі в категорії “Найкраща країна з оплати праці”
  • #2 у світі категорії “Найбільш вільна економіка світу”

Реєстрація на вебінар 8 квітня:

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися.
На вказану Вами пошту прийде посилання на трансляцію в Zoom, а на номер телефону — СМС з нагадуванням напередодні вебінару.

 

*Поля обов'язкові до заповнення