Безплатний вебінар
20 травня (в четвер)
початок о 18:00

Swiss Education Group (SEG) – це традиції швейцарської гостинності та майже 40-річний досвід роботи у сфері гостинності, управління бізнесом та кулінарії..

Школи готельного менеджменту SEG пропонують програми бакалаврату, післядипломної підготовки та магістратури, які акредитовані британськими та американськими університетами з можливістю отримання подвійних дипломів!

Навчання на всіх програмах відбувається англійською мовою з можливістю додаткового вивчення французької, німецької, іспанської та китайської мов.

Спікери вебінару

Анна Лукашова
представник Swiss Education Group в Україні

Анастасія Черкасова
Студентка з України. Випуск 2017 року, програма бакалавра в Cesar Ritz Colleges (Bachelor of Arts in Hospitality Business Management).
Зараз живе і працює в Дубаї.

Школи Swiss Education Group

У Swiss Education Group входять чотири школи, розташовані в шести кампусах по всій Швейцарії, це понад 6000 студентів зі 110 країн. Це найбільша приватна освітня установа у сфері готельної справи та бізнесу в Швейцарії.

César Ritz Colleges Switzerland


Провідна бізнес-школа з упором на підприємництво та інновації.

Пропонує студентам програми навчання в декількох кампусах з фокусом на підприємництво та управління туристичним бізнесом.

Culinary Arts Academy Switzerland


Вчіться у легенд кулінарії, відзначених зірками Мішлен, і у досвідчених шеф-кухарів в ультрасучасних умовах кращої кулінарної школи у Швейцарії та у світі.

Hotel Institute Montreux


Hotel Institute Montreux пропонує наступні спеціалізації — фінансова аналітика та управління капіталом, людський капітал і його розвиток, менеджмент у сфері організації житла для літніх людей, управління франчайзинговими бізнесом і бренд-менеджмент в індустрії розкоші.

Swiss Hotel Management School


В Swiss Hotel Management School ультрасучасна освіта. Отримайте реальний досвід і вивчіть менеджмент у сфері готельного бізнесу, event-менеджмент, менеджмент у сфері спа-готелів і оздоровчих комплексів або дизайн-менеджмент у сфері готельної справи.

Рейтинги 2021 року

QS озвучив рейтинг з предметів 2021 року. В розділ Hospitality & Leisure Management в десятку кращих шкіл гостинності увійшли всі навчальні заклади, що входять до пулу бізнес-шкіл Swiss Education Group (SEG):

  • Cesar Ritz Colleges #7 у світі!
  • Hotel Institute Montreux #6 у світі!
  • Swiss Hotel Management School #4 у світі!
  • Culinary Arts Academy #8 у світі и #1 в категорії “Кулінарне мистецтво”
  • IHTTI School of Hotel Management #10 у світі!

Бажаєте вивчати готельний менеджмент або кулінарне мистецтво у кращих?

Вибирайте бізнес-школи, що входять в сім’ю Swiss Education Group!

Працевлаштування та кар’єра

Стажування та спеціалізовані ярмарки вакансій, які проводить Swiss Education Group, допомагають у працевлаштуванні всіх випускників – 96% випускників SEG працюють в компаніях класу «люкс»!
Наймати персонал сюди приїжджають найвідоміші круїзні компанії, модні будинки, спа-курорти, мережеві та бутикові готелі, включаючи Hyatt, Four Seasons, Accor Group, Kempinski, Ritz Carlton, Marriott, Shangri-La, Fairmont Le Montreux Palace, the Dorchester London, the Lowell New York, Armani Hotel Dubai, Conrad Maldives, Raffles Singapore та ін.

У програму навчання входять обов’язкові оплачувані стажування!
Під час стажувань у Швейцарії студенти заробляють від 8 640 до 14 700 CHF.

Випускники Swiss Education Group працюють в 60 країнах світу! Трійка найпопулярніших напрямків: 23% випускників працевлаштовуються в Європейському Союзі, 20% – в США, 17% – у Швейцарії. Решта працюють на курортах Південно-Східної Азії, Австралії та інших країн.

Відгуки про навчання

Swiss Hotel Management School – Yulia Ribchinskaya, Russia

Swiss Hotel Management School – Aidana Tokbura, Kazakhstan

Anton Bernatov, Russia – Hotel Institute Montreux

Реєстрація на вебінар 20 травня:

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися.
На вказану Вами пошту прийде посилання на трансляцію в Zoom, а на номер телефону — СМС з нагадуванням напередодні вебінару.
 

*Поля обов'язкові до заповнення