Магістратура в Італії англійською мовою в університеті Падуї.
Безплатний вебінар 20 березня (в суботу), о 11:00!

Університет Падуї входить у 250 кращих університетів світу. Визнаний найкращим університетом Італії за якістю викладання (на основі оцінки ANVUR 2018 року).
Університет забезпечує солідну академічну і практичну підготовку, гарантуючи, що випускники зможуть блискуче досягти успіху у своїй професії.

8 причин вчитися в Università Padova

1. Широкий спектр навчальних програм:

  • в бізнесу напрямку: бізнес адміністрування, економіка і фінанси, підприємництво та інновації;
  • в галузі природничих наук: біотехнології в харчовій промисловості, італійське вино і харчові продукти, сільське господарство, геофізика (корисні копалини), молекулярна біологія, фізика, астрофізика, захист навколишнього середовища, медичні біотехнології;
  • в галузі інженерії та IT: інформаційні технології (Інтернет і мультимедіа), комп’ютерна інженерія, кібербезпека, наука даних (Data Science);
  • в галузі права: права людини, міжнародні відносини.

2. Провідний міжнародний дослідницький університет. Падуанський університет — один з найбільш цитованих університетів світу. Університет займається дослідженнями, спрямованими на розв’язання глобальних проблем світу.

3. Якість навчання – 90% студентів дуже задоволені навчанням в Падуанському університеті (Національне опитування випускників, Алмалаурея, 2019).

4. Один з найстаріших і найвідоміших університетів Європи — був заснований у 1222 році!

5. Міжнародна спільнота. Університет входить в провідні міжнародні освітні та наукові організації, а в його дослідних і навчальних проєктах беруть участь викладачі з усього світу. Студенти можуть скористатися міжнародними навчальними програмами та численними можливостями навчання за кордоном.

6. Вартість навчання в університеті надзвичайно доступна в порівнянні з іншими провідними університетами. Вартість навчання: від 2.500 до 2.900 Євро за 1 рік навчання! Університет Падуї надає велику кількість стипендій для успішних студентів.

7. Орієнтоване на студентів місто — університет нерозривно пов’язаний з містом і його плануванням: його дослідні центри, департаменти та школи розташовані по всьому місту, а його студенти складають понад 30% місцевого населення.

8. Унікальне розташування — Падуя — гостинне і чарівне місто, розташоване в самому серці північно-східної Італії, менш ніж в 40 км від Венеції, є одним з найкрасивіших міст Італії з більш ніж 3000-річною історією. Падуя поєднує в собі історію, культуру і мистецтво з сучасним ритмом міста.
Відмінне повітряне, залізничне та автомобільне сполучення з основними містами Італії та іншими країнами світу.

Університет Падуї

Відвідайте цей безплатний годинний вебінар, щоб:

  • дізнатися, як стати студентом Університету Падуї вже в цьому або в наступному році;
  • дізнатися, як вступити до вишу, якщо англійська на недостатньому рівні;
  • дізнатися про всі витрати для навчання та проживання в Італії;
  • дізнатися, як після навчання знайти роботу в Європі.

Реєстрація на вебінар 20 березня:

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися.
На вказану Вами пошту прийде посилання на трансляцію в Zoom, а на номер телефону — СМС з нагадуванням напередодні вебінару.

 

*Поля обов'язкові до заповнення