30 січня (субота)

Початок: о 12:00
Тема: Загальна інформація про навчання в Канаді для «початківців»! Розглянемо систему освіти, працевлаштування після навчання та інші переваги Канади, варіанти вступу на вищу та постгред освіту. Приділимо увагу мовним і підготовчим програмам онлайн та офлайн. І поговоримо про зарахування на вересневий набір 2021 року.
Хто проводить вебінар: провідні фахівці Канадського відділу Students International

Посилання для реєстрації на вебінар в Zoom.

02 лютого (вівторок)

Початок: о 17:00
Тема: Вступ в канадський виш після 1-3-х років навчання в українському внз. Наші гості розкажуть про реальну можливість вступу з перезаліком предметів по величезному переліку спеціальностей (бізнес, інженерія, технології, природничо-наукові програми та ін.). Розглянемо конкретні кейси з перезарахування предметів.
Хто проводить вебінар: Carleton University (Оттава) і Thompson Rivers University (Кемлупс, Британська Колумбія).

Посилання для реєстрації на вебінар в Zoom.

03 лютого (середа)

Початок: о 17:00
Тема: Порівнюємо коледжі, програми і вибираємо місце для навчання! У трьох провінціях різні системи освіти, різна ситуація на ринку праці і різні програми для легалізації іноземних студентів після випуску. Важливо порівняти не тільки внз та їх програми, але і провінції, в яких вони розташовані!
Хто проводить вебінар: Humber College (Торонто, Онтаріо), SAIT (Калгарі, Альберта) та Douglas College (Ванкувер, Британська Колумбія).

Посилання для реєстрації на вебінар в Zoom.

04 лютого (четвер)

Початок: о 17:00
Тема: Спеціальності в сфері медичного обслуговування та сестринська справа в Канаді. Програми першого вищого та постгред освіти. Спеціальності: Biotechnology, Health Care Administration, Behavioural Science, Autism, Therapeutic Recreation, Gerontology, Chemical Laboratory Technology, Dental Hygiene, Massage Therapy, Nutrition and Food Service, Practical Nursing, Fitness and Health Promotion і ін.
Хто проводить вебінар: St.Lawrence College (Кінгстон, Онтаріо) і Fanshawe College (Лондон, Онтаріо).

Посилання для реєстрації на вебінар в Zoom.