fbpx

Освіта в Дубаї – це не тільки шанс придбати якісні знання і диплом, що котирується в усьому світі, але і знайомство з неймовірною культурою і красою Еміратів. Навчання в ОАЕ для українців привабливо з цілого ряду причин. Серед них варто підкреслити:

  • Відповідність освіти високим світовим стандартам
  • Теплий клімат круглий рік
  • Розвинені міста та інфраструктура
  • Унікальне інтернаціональне співтовариство: понад 80% мешканцiв ОАЕ – іноземці з 120 країн з усього світу

Освіта в Дубаї

Особливості освіти в ОАЕ (Дубаї)

Якщо ви або ваша дитина відправляєтеся на навчання в Емірати, то все спілкування в процесі доступна лише англійською мовою, а це важливо, адже країна Сходу стає ближче до Європейських та Американським стандартам. За рахунок такої інтеграції культур в ОАЕ (мусульманській державі) склалася універсальна і сприятливе середовище для представників будь-якої національності і конфесії. Проте, від іноземних студентів, туристів і працівників жителі Еміратів очікують взаємного розуміння: закони релігії тут сильні, як і державні, це впливає на стандарти одягу, поведінки і комунікації між людьми. Однак, і це можна вважати позитивним фактором: в Дубаї надзвичайно низький показник криміналу, а хуліганство і скандали фактично виключені завдяки суворій забороні на алкогольні напої та наркотичні речовини. Таким чином, батьки можуть відправити дітей здобувати освіту в Дубаї (ОАЕ), абсолютно не турбуючись про загрози ззовні.

Навчання в ОАЕ – це еталон якості освітніх послуг, оскільки освітні програми в даний момент в пріоритеті у влади Еміратів. Щороку на розвиток сфери освіти виділяють солідні бюджети. Така тенденція викликала освіту в державі великої кількості висококласних освітніх установ, які дають знання і дипломи світового рівня.

Навчальні заклади в Дубаї та ОАЕ

Якщо вас цікавить освіту в Дубаї та ОАЕ, то варто уточнити, які типи освітніх установ бувають:

  1. Дошкільні заклади
  2. Школи
  3. Професійні навчальні заклади
  4. ВНЗ

Звичайно ж, освіта в Дубаї для українців цікаво саме з точки зору вищих навчальних закладів і мовних шкіл.

Освіта в Дубаї

Навчання в університетах Дубаї (ОАЕ)

В Об’єднаних Арабських Еміратах існує більше сотні ВНЗ, серед яких три є державними, понад тридцять – філії іноземних університетів в ОАЕ, а всі інші – приватні ВНЗ Дубаї та інших Еміратів.
Здобути освіту в Дубайський університетах українці можуть на платному відділенні денної форми навчання. Після закінчення студентам світить диплом бакалавра, докторські і магістерські ступені в повній відповідності освітній системі Великобританії. Найбільш затребувані у більшості іноземних абітурієнтів туристичні спеціальності і готельний бізнес, а також нафтовидобуток, будівництво та архітектура, фінанси (банківська справа).

Як вступити до університетів Дубаї

Природно, освіта в Дубаї починається з вибору закладу та підготовки до вступу. Умови вступу в ОАЕ часто відрізняються для кожного університету. Деякі ВНЗ зараховують тільки після успішної здачі вступних іспитів, інші не приймуть зарахування без повної передоплати за весь курс навчання.

Якщо вас цікавить навчання в ОАЕ для себе або дитини, сміливо телефонуйте нам! Компанія “Students International” надасть відповіді на всі питання, консультації з приводу вибору ВНЗ, а також допоможемо зібрати документи, пройти підготовку і успішно вступити, щоб здобути освіту в Дубаї.

Чат с менеджером