Нова Зеландія – дуже привабливий напрямок для здобуття вищої освіти та виняткового досвіду студентського життя. Ми пропонуємо майбутнім студентам отримати вищу освіту в Новій Зеландії, навчаючись в рейтингових університетах, і неймовірні можливості для активного відпочинку, життя у великих містах і красиві пейзажі, високий рівень життя і різноманітність культур. Університети Нової Зеландії стануть першою сходинкою, що веде в прекрасне майбутнє.

Вища освіта в Новій Зеландії, Высшее образование в Новой Зеландии

На сьогодні в країні існує вісім державних університетів, 18 політехнічних і технологічних інститутів і понад 700 приватних коледжів.

Якість викладання контролюється державними органами оцінки якості New Zealand Qualification Framework, New Zealand Qualification Authority, Academic Quality Agency for New Zealand Universities.

Вищі навчальні заклади Нової Зеландії

Університети в Новій Зеландії мають багаті традиції та славну історію. Найстаріший університет Нової Зеландії – Університет Отаго заснований у 1869 році, а наймолодший – Оклендський Технологічний, отримав статус університету у 2000 році.

University of Auckland – найпрестижніший виш країни. Він входить в ТОП-100 університетів світу за рейтингом QS World University rankings і займає 175 місце за рейтингом The Times Higher Education World University Rankings.

Іноземні студенти, які закінчили хоча б 1-річну програму навчання в новозеландських ВНЗ мають право на отримання робочої візи та подальшого оформлення посвідки на проживання.

Вартість навчання в університетах Нової Зеландії досить демократична, що робить їх ще більш привабливим.

Список вищих навчальних закладів Нової Зеландії

Розташування Навчальний заклад
Окленд Auckland University of Technology (AUT)
Окленд The University of Auckland
Веллінгтон Victoria University of Wellington (VUW)
Данедин University of Otago
Крайсчерч University of Canterbury
Крайсчерч Lincoln University
Крайсчерч Yoobee School Of Design, Christchurch
Окленд Yoobee School Of Design, Auckland
Веллінгтон Yoobee School Of Design, Wellington
Окленд NZMA
Окленд Otago Polytechnic, Auckland
Данедин Otago Polytechnic, Dunedin
Нью Плимут Pacific International Hotel Management School (PIHMS)
Окленд Aspire2 International
Крайсчерч ARA Institute of Canterbury
Квінстаун Queenstown Resort College (QRC)
Окленд Manukau Institute of Technology (MIT)
Нельсон Nelson Marlborough Institute of Technology (NMIT)
Окленд Media Design School
Окленд Computer Power Institute
Крайсчерч Design & Arts College of New Zealand (D&A College)
Окленд International Travel College (ITC)
Окленд Massey University, Auckland
Палмерстон Норт Massey University, Palmerson North
Веллінгтон Massey University, Wellington
Окленд Queens Academic Group
Окленд Unitec Institute of Technology (Unitec)
Окленд UUNZ Institute of Business
Гамільтон University of Waikato

Відео: Вищий навчальний заклад Auckland Institute of Studies

Вища освіта в Новій Зеландії: програми навчання

Вища освіта в Новій Зеландії багатоступенева. Список програм охоплює всі кваліфікації: сертифікат, диплом, підготовчі програми до бакалаврату, ступінь бакалавра, “пост вищий” диплом, ступінь магістра, МВА і доктора наук.

Мовна підготовка

Практично при кожному університеті існує мовний центр. Програми англійської мови розроблені спеціально для іноземних студентів, яким необхідна додаткова підготовка перед початком академічної програми.

Сертифікатні програми

Сертифікатні програми тривають від 3 до 9 місяців. Це перший ступінь в отриманні вищої освіти. Програми цього рівня підійдуть як ознайомчий курс.

Дипломні програми

Дипломні програми тривають один або два роки. Вони надають необхідну базу знань для початку професійної діяльності. Дипломні програми можна зустріти як в списку програм університету, так і приватного коледжу.

Foundation

Іноземним студентам для вступу на бакалаврат в університет буде необхідна підготовча програма Foundation. Її тривалість варіюється від 9 до 12 місяців в залежності від рівня знань англійської мови.

Бакалаврат

Отримання ступеня бакалавра займає здебільшого 3 роки. Однак, зустрічаються програми, які тривають 4 роки. Бакалаврат – це академічна освіта, заснована на науковому підході. Однак, все більша кількість навчальних програм починають поєднувати у своїй структурі теоретичні знання і практичні навички. Крім того, ступінь бакалавра можна отримати не тільки в університеті, але і в політехнічному інституті та навіть в приватному коледжі.

“Пост вища освіта”

“Пост вищий” диплом представляє перший щабель магістратури. Цієї кваліфікації достаньо, щоб почати працювати за фахом, в тому числі і іноземним студентам. В цілому здобуття ступеня магістра триває два роки.

Вища освіта в Новій Зеландії дуже престижна у світі. Дипломи новозеландських ВНЗ визнаються роботодавцями та університетами для подальшого навчання по всьому світу.

Навчаючись в будь-якому новозеландському навчальному закладі, крім знань студенти набувають такі корисні навички, як впевненість і логічне мислення. Роботодавці дуже цінують поєднання престижного диплома і таких особистісних якостей.

Іноземні студенти, які закінчили хоча б 1-річну програму навчання в новозеландських ВНЗ мають право на отримання робочої візи та подальшого оформлення посвідки на проживання.

Нова Зеландія зацікавлена ​​в припливі молодих освічених фахівців. Вартість вищої освіти в Новій Зеландії робить його досить доступним. Уряд активно інвестує кошти в розвиток іміджу країни для залучення більшого числа іноземних студентів.

Вартість навчання в Новій Зеландії

Вища освіта

Студенти надають перевагу освіті в Новій Зеландії завдяки низькій вартості, яка встановлені в районі 15-20 тис. новозеландських доларів. Це приблизно у два рази дешевше, ніж в більшості країн Європи.

На червень 2021 року, 1 долар США = 1,4 новозеландським доларам.

Середня школа

Вартість навчання залежить від багатьох факторів, можливо підібрати програму підготовки до вступу в університет вартістю в 500-600 доларів США на місяць.

Тобто, вартість освіти для українців цілком доступна. На території України, подати заявку на освіту в Новій Зеландії мають можливість лише громадяни України.

Переваги освіти в Новій Зеландії:

  • Нова Зеландія – це одна з нечисленних країн, де студент може легально працювати під час навчання. У студента буде можливість працювати протягом 20 годин в тиждень, а на канікулах можна влаштуватися на повний робочий день. У деяких вищих навчальних закладах присутнє обов’язкове працевлаштування;
  • Освітня система країни сформована на засадах британської моделі, яка визнається в усьому світі. Останнім часом Нова Зеландія стала однією з найбільш популярних країн для навчання іноземних студентів.

Компанія Student International допоможе вам здобути освіту в престижному навчальному закладі Нової Зеландії.