Університети Нідерландів пропонують найбільшу кількість програм англійською мовою в континентальній Європі. Навчання в Голландії проходить за Болонською системою, що є підтвердженням міжнародного визнання дипломів.

Сьогодні для українців Голландія стала однією з популярних країн, де можна здобути вищу освіту за прийнятну вартість. Більш того, навчання в Голландії дає можливість отримати практичний досвід за обраною спеціальністю, оскільки більшість програм включає рік стажування.

Навчання в Нідерландах має бінарний характер – програми вищої освіти розділені на прикладні, що готують до працевлаштування і науково-дослідні.

Цей фактор необхідно обов’язково враховувати при виборі університету. За відгуками студентів голландських ВНЗ, освіта в Голландії презентує оптимальний вибір з безлічі причин. Одними з перших називають високий рівень викладання і можливість навчання англійською мовою в Європі.

Після закінчення університету іноземні студенти мають право на працевлаштування в країні.

Центр освіти за кордоном Students International надає студентам з України професійні послуги по зарахуванню в голландські університети. Наш центральний офіс знаходиться в Києві, проте Ви можете звернутися в наші представництва в інших містах, або зв’язатися з нами дистанційно.