fbpx

Освіта на Мальті

Основні переваги навчання на Мальті:

 • Навчання на Мальті відсотків на 30% дешевше аналогічних програм в Великобританії або Швейцарії.
 • Мальта відома тим, що тут живуть дуже доброзичливі люди, з якими у всіх наших студентів складаються чудові стосунки!
 • Найважливіша перевага Мальти – її теплий і м’який клімат. Навіть взимку на Мальті тепло – вдень температура рідко опускається нижче + 14С.
 • Всі школи, з якими працює Students International, акредитовані Мальтійським міністерством освіти, яке і стежить за їх роботою.
 • Мальта – двомовна країна. За півтора століття британського панування англійська мова і британська система освіти стали тут рідними.

Вища освіта на Мальті

На Мальті існує кілька професійних навчальних закладів, але єдиний по справжньому престижний навчальний заклад – це Мальтійський Університет. Він розташований в районі міста Мзіда. Університет був заснований в 1592 році.

Зараз тут навчається понад 9 тисяч студентів, 10% з них – іноземні студенти. Кампус відповідає всім сучасним вимогам комфорту і безпеки, у студентів університету є прекрасні можливості для занять спортом (футбольне поле, 2 тенісних корти, баскетбольний майданчик, гімнастичний зал). Відмінна риса – відносна дешевизна навчання.

Для студентів, чий рівень мови не відповідає необхідному, університет пропонує підготовчу програму для вступу до університету – Foundation. Для вступу на дану програму, необхідний рівень мови IELTS 5.5. Програма foundation орієнтована на вивчення мови (читання, письмо, граматика, вміння конспектувати лекції, писати есе і т.д.), а також базове введення в предмет.

В University of Malta можна отримати ступінь бакалавра або продовжити вищу освіту за програмами Postgraduate Diploma і Master в сферах бізнесу і економіки, мистецтв, гуманітарних наук, інженерії, медичних наук, дипломатії і т.д.

Мовні курси на Мальті

Зараз на Мальті існує майже 40 шкіл англійської мови. Не всі вони однаково хороші … Але все лінгвістичні центри, з якими працює Students International, акредитовані Міністерством освіти. Ми раді відзначити, що майже кожен другий наш клієнт, який побував на Мальті, висловлює бажання повернутися сюди ще раз, і більшість повертається!
Освіта на Мальті для українців

Освіта на Мальті для українців

Освіта на Мальті для українців пропонує компанія Students International. Ця маленька країна відрізняється приємним кліматом, високим рівнем життя і освіти. Найбільш значимий ВНЗ – Мальтійська Державний Університет (працює з 1592 року). Отримати перше і друге вищу освіту на Мальті – значить відкрити масу перспектив, адже дипломи цієї держави визнані в усьому світі.

Що стосується вартості навчання на Мальті, то розцінки істотно менше, ніж в інших західних країнах. Це одна з причин, по якій освіту на Мальті для українців дуже привабливо. Адже за цілком доступну для середнього класу суму можна отримати вищу освіту за якістю підготовки фахівців не гірше за американського чи англійського.

Щоб здобути вищу освіту на Мальті досить відучитися 4 роки на бакалавра і додатково один або два роки для ступеня магістра. Вступити в мальтійський університет вам допоможе компанія Students International, за допомогою наших фахівців дуже легко вибрати потрібну програму навчання, зібрати документи, пройти мовні курси і підготуватися до вступу.

Освіта на Мальті

Мальта ні за своїми розмірами, ні за своїм економічним потенціалом не може претендувати на лідерство в сучасному глобальному світі. І, все ж таки, є два напрямки, які перетворили мальтійський архіпелаг на відомий напрямок: це туризм і освіта!

Зрозуміло, що одним з туристичних центром Середземномор’я Мальту зробила її цікава та давня історія, пам’ятники архітектури та чудова природа, а ось «освітньої Меккою» католицьку Мальту зробили її численні і успішні школи з вивчення англійської мови і відомий середньовічний Мальтійський університет!

Чому англійська мова?

Вся справа в тому, що Мальта тривалий час була колонією Великої Британії. І хоча цей «колоніалізм» був вельми умовним, але вплив британської культури тут відчувається у всьому! На Мальті всі володіють англійською, тут британська система освіти, тут навіть рух лівосторонній!

Приїхати вивчати англійську мову на Мальту, звичайно ж, значно приємніше, ніж навіть в саму метрополію! Адже тут тихе і лагідне море, тут все просякнуте історією лицарів хрестоносців, тут надзвичайно красиво в будь-яку пору року! І тут (однозначно!) більш гостинні жителі!

Думаємо, Мальта – ідеальне місце для людей, яким потрібені культурне дозвілля і освіта! Адже крім навчання іноземці можуть подивитися сотні і сотні приголомшливих місць, наведемо перелік лише деяких з них:

 • Печера Каліпсо (так-так, тієї самої німфи з «Одіссеї»)
 • Грандіозна Цитадель на острові Гозо
 • Доісторичні храми Джанта, Хаджар-Їм і інші (давніші, ніж піраміди Єгипту)
 • Катакомби святого Павла
 • Численні військові форти різних епох
 • Фантастичне середньовічне місто Мдіна
 • Єдина в своєму роді столиця Валетта

Жодного разу не побувати на Мальті –  взагалі не розуміти культуру Європи! Це – осередок всіх культурних течій Європи з доісторичних часів аж до … open-air MTV!

Вища освіта на Мальті

Тут є кілька вищих навчальних закладів, але, безумовно, головним вишом країни є славетний University of Malta. Університет засновано на прикінці XVI століття, відрізняється класичним, навіть консервативним академізмом в викладанні, що вигідно його виділяє серед інших університетів. Вартість навчання тут починається від 7 тисяч Євро за рік. Навчання ведеться англійською мовою. Для вступу на бакалаврат від абітурієнтів вимагається проходження підготовчого курсу Foundation, а для вступу на магістратуру – лише наявність першої вищої освіти і високий рівень знання англійської мови. Як і в інших англомовних країнах, підтвердити свій рівень володіння мовою можна іспитами IELTS чи TOEFL:

TOEFL iBT IELTS
Foundation 61 5.5
Бакалаврат 80 6.0-6.5
Магістратура 95 6.5-7.0

Мовні курси на Мальті

І, все ж, головний освітній напрямок на Мальті це – вивчення англійської мови. десятки тисяч дітей, підлітків і дорослих приїжджають сюди в період канікул і цілий рік, щоб в приємних і безпечних умовах країни підвищити свій рівень володіння англійською мовою.

Тут є:

 • мовні табори для дітей
 • курси англійської для дорослих
 • програми для людей старшого віку
 • спеціалізовані програми для всієї родини

Вартість навчання на Мальті

Бакалаврат від 8500 євро на рік
Магістратура від 7000 євро на рік
Мовні курси для дорослих від 160 Євро за тиждень
Літні табори для дітей від 480 Євро за тиждень, включаючи пансіон
Довгострокові мовні курси від 4000 Євро за 6 місяців

Як забронювати навчання на Мальті?

Перш за все Вам потрібно знайти оптимальну для себе програму та навчальний заклад. тут важливо зрозуміти, що хороша школа – не обов’язково оптимальна школа саме для Вас! Кожен навчальний заклад має свої особливості (розташування, персонал, програми та ін.), Тому ми наполегливо радимо звернутися в нашу компанія, щоб наші фахівці підібрали те, що підійде саме Вам! За умови розумного  підходу Ваші очікування (навіть завищені!) будуть здійсненні! Students International допоможе реалізувати Ваші мрії!

Дивіться також:

Чат с менеджером