Вища освіта в Ірландії – відмінний вибір за доступною ціною. Система освіти Ірландії – одна з кращих у світі. Згідно з даними IMD World Competitiveness Yearbook 2019, Ірландія входить в ТОП-20 країн світу за якістю вищої освіти.

Высшее образование в Ирландии, Вища освіта в Ірландії

Варто зазначити, що наші студенти сьогодні все частіше обирають навчання в Ірландії ще й тому, що процедура отримання візи достатньо проста і не вимагає особистої присутності в посольстві.

Вища освіта в Ірландії: вартість

Сьогодні вища освіта в Ірландії користується все більшою популярністю серед наших студентів і абітурієнтів. І це не дивно, адже саме Ірландія є гідною альтернативою Англії, як місця, де можна отримати фундаментальну західну освіту. Вартість вищої освіти в Ірландії робить її ще більш привабливою.

Вартість освіти в Ірландії починається від 11 000 євро за рік, тобто, приблизно 950 євро в місяць. Це одна з кращих пропозицій через відносно невисоку вартість і дуже високий рівень освіти.

Різноманітність навчальних програм, відсутність обов’язкового проходження Foundation, порівняно недорога вартість якісної освіти та відкрита імміграційна політика щодо українських студентів роблять Ірландію привабливою країною для навчання.

Попри те, що «зелений острів» багато в чому ототожнюють з Великобританією, і сфера освіти не є винятком, ця країна має власні традиції освіти. Як доказ достатньо навести Trinity College Dublin, який був заснований в 1592 році та належить до найстаріших університетів світу.

Наші пропозиції вищої освіти в Ірландії

Місто Навчальний заклад
Ватерфорд WATERFORD INSTITUTE OF TECHNOLOGY
Дублін Griffith College Dublin
Дублін Trinity College Dublin
Дублін University College Dublin
Лімерік University of Limerick

Університети Ірландії

Детальну інформацію читайте в розділі: університети Ірландії.

Відео: Вищий навчальний заклад – університет University of Limerick

Система высшего образования

Вища освіта в Ірландії підрозділяється на бакалаврат, магістратуру та докторантуру. Як бакалаврські, так і магістерські програми можуть проводитися в навчальних закладах усіх типів: державних університетах, технологічних інститутах і приватних коледжах. Докторантура залишається пріоритетом університетів, оскільки є дослідницькою роботою.

Бакалаврат

На програми бакалавра українські студенти можуть вступити на підставі атестата про повну загальну середню освіту та сертифіката IELTS. Мінімальний бал IELTS – 6.0., А середній бал атестата не нижче 9, а то і вище, залежно від рейтингу університету та спеціальності.

Ірландські ВНЗ готують фахівців, потрібних на ринку праці. Більш того, імміграційна політика країни сприяє отриманню досвіду роботи іноземними студентами в самій Ірландії.
Тривалість бакалаврату в Ірландії становить, як правило, 4 роки. Багато програм зі стажуванням.

Магістратура

Університети Ірландії пропонують магістерські програми, які мають схожі вимоги: хороші оцінки в дипломі бакалавра українського ВНЗ і мінімум 6.5 з IELTS. Рекомендаційні листи та добре написаний мотиваційний лист значно збільшать шанси на отримання місця на програмі престижного університету. Іноді процес зарахування включає проходження інтерв’ю з куратором програми.
Отримання ступеня магістра займає 1 рік.

Якщо ж для прямого зарахування знань недостатньо, тоді на допомогу приходять підготовчі програми.

Foundation – підготовчі курси для вступу

Університети в Ірландії дають можливість навчання за програмою Foundation – це можливість поліпшити показники по одному або обом вступним критеріям для іноземних студентів, які хочуть вступити на бакалаврат.

Курс розрахований на один академічний рік. Навчання проходить в міжнародному коледжі або при мовному центрі університету. За умови успішного закінчення програми, студент отримує гарантоване зарахування на 1 курс бакалаврату.

Програма англійської мови

Програми академічного англійської мови підійдуть для подальшого вступу як на бакалаврат, так і на магістратуру.

Залежно від вихідного рівня англійської їх тривалість варіюється від 6 місяців до одного академічного року. Мета цих курсів полягає в поліпшенні рівня володіння англійською та набутті навичок його використання для навчання. Ці програми не передбачають гарантований перехід на академічний курс, тому студентам необхідно подавати окрему заявку на подальшу програму.

Якщо ви вирішили отримати вищу освіту в одному з університетів Ірландії, то просто зв’яжіться з нашими консультантами, і вони детально проконсультують з усіх ваших питань, допоможуть вибрати ВНЗ і пояснять, який пакет документів вам слід підготувати для зарахування на навчання в Ірландію.

Компанія “Student International” допоможе вам здобути вищу освіту в Ірландії.