Нині уряд активно розвиває вищу освіту в Ірландії. У 34 вищих навчальних закладах – університетах, технологічних інститутах, приватних незалежних коледжах викладаються понад 5000 програм з різних наукових галузей.

Процес навчання в усіх навчальних закладах контролюються на державному рівні, а всі програми підпадають під 10-рівневу шкалу (National Framework of Qualifications – NQF system), яка спеціально розроблена для того, щоб гарантувати ідентичність кваліфікацій незалежно від типу навчального закладу. Дана шкала має еквіваленти в системах освіти інших країн, тому ірландський диплом визнається в усьому світі.

Особливість програм вищої освіти в Ірландії – їх прикладний характер.Університети Ірландії готують фахівців потрібних на ринку праці. Більш того, імміграційна політика країни сприяє отриманню досвіду роботи іноземними студентами в самій Ірландії.

Залежно від рівня програми за шкалою NQF, випускники мають право залишатися в країні для пошуку роботи від 6 до 12 місяців з подальшою можливістю отримання посвідки на проживання.

Список університетів та коледжів Ірландії

У таблиці нижче ми зібрали ТОП ірландських вищих закладів і коледжів, з якими ми співпрацюємо. Зателефонуйте нам і ми надамо ще більше інформації по кожному навчальному закладу. Спільно визначимо ваші цілі та підберемо максимально відповідний для вас варіант.

Розташування Навчальний заклад
Дублін Trinity College Dublin
Дублін University College Dublin
Дублін Griffith College Dublin
Лімерик University of Limerick
Голуей Galway Business School
Корк University College Cork (UCC)
Дублін American College Dublin
Ватерфорд Waterford Institute of Technology