Система шкільної освіти запозичала деякі елементи з британської системи, однак має свої особливості.

Система шкільної освіти в Ірландії

У початкову школу ірландські діти йдуть у віці 5 років. Цей етап освіти триває 7 років. Потім діти переходять до середньої школи. Шкільна освіта в Ірландії на другому етапі охоплює 6 років і поділена на два цикли: Junior Cycle та Senior Cycle, між якими є особливий період – Transitional Year. Протягом Transitional Year (перехідного року) учні визначаються з вибором предметів, які хочуть вивчати у старших класах. Зазвичай, навчальний план складається з 6-8 предметів і включають обов’язкові предмети та предмети на вибір. Після закінчення Senior Cycle випускники Ірландських шкіл складають іспити з 6 предметів та отримують Leaving Certificate.

В основному, школи в Ірландії належать до денних шкіл і лише близько 10% приймають учнів на повному пансіоні. Українським студентам цікава ця категорія навчальних закладів. Багато з них мають сучасні умови навчання і проживання, хоч і мають давню історію.

Ціни на навчання в ірландських школах можна назвати одними з прийнятних у Європі, у порівнянні з Великобританією, отримати середню освіту в Ірландії набагато дешевше.

Спеціалісти Students International зроблять для Вас детальний аналіз усіх варіантів та запропонують школи, які підійдуть саме Вашій дитині.

Школи Ірландії

Місто Навчальний заклад
Дублін Kings Hospital School
Дублін Sutton Park School