Основна конкурентна перевага освіти в Ірландії – це те, що випускникам українських середніх шкіл не потрібно проходити підготовчі курси для вступу в коледж чи університет.

Українські абітурієнти можуть вступити в коледж чи університет Ірландії без проходження програми підготовки.

Курси підготовки обов’язкові в Австралії, Новій Зеландії, Великобританії та в деяких інших країнах, а ось в Ірландії ви можете бути зараховані відразу на перший курс дипломної або бакалаврської програми.

В тому разі якщо абітурієнт не відповідає вступним вимогам з мови, він може пройти програму підготовки – Foundation.

Місто Навчальний заклад
Ватерфорд WATERFORD INSTITUTE OF TECHNOLOGY
Дублін Griffith College Dublin
Дублін University College Dublin
Лімерік University of Limerick Language Centre

Підготовка до бакалаврату (після середньої школи)

Це можливість поліпшити показники по одному або обом вступним критеріям для іноземних студентів, які хочуть вступити на бакалаврат.

Курс розрахований на один академічний рік. Навчання проходить при міжнародному коледжі або при мовному центрі університету. За умови успішного закінчення програми, студент отримує гарантоване зарахування на перший курс бакалаврату.

Підготовка до магістратури (після ВНЗ)

Програми академічної англійської мови підійдуть для подальшого вступу як на бакалаврат, так і на магістратуру.

Залежно від наявного рівня англійської їх тривалість варіюється від 6 місяців до одного академічного року. Мета цих курсів полягає в поліпшенні рівня володіння англійською та набутті навичок його використання для навчання. Ці програми не передбачають гарантований перехід на академічний курс, тому студентам необхідно подавати окрему заявку на подальшу програму.