Ви коли-небудь замислювалися про навчання в Ірландії? Це одна з найбільш дивовижних країн світу з найвищим рівнем освіти. І що дуже важливо для українських студентів – це можливість залишитися і працювати після закінчення навчання.

Чому Ірландія ідеальний вибір для українських студентів?

1. Просте отримання візи

Вам потрібен сертифікат IELTS (Academic), але не UKVI (!), бо Ірландія не входить до складу Великобританії. Багато ВНЗ приймають також і сертифікат TOEFL, як свідоцтво володіння англійською.

Громадянам України для поїздки в Ірландію необхідно оформляти візу. Ірландія не входить до складу країн-учасниць Шенгенської Угоди, тому безвізовий режим не поширюється для в’їзду в Ірландію.

2. Можливість залишитися працювати в Ірландії

Згідно з державною програмою, іноземні студенти мають право залишитись в країні після отримання вищої освіти ще на 6 місяців або 1 рік для пошуку роботи. У разі підписання робочого контракту – випускники університетів в Ірландії можуть оформити посвідку на проживання. Ринок праці Ірландії – один з найбільш динамічно розвиваються в Європі (за індексом Robert Walters European Job Index 2017).

Robert Walters European Job Index 2017 розраховується об’ємом кваліфікованих оголошень вакансій, які публікуються в найбільших європейських порталах з працевлаштування, забезпечуючи точну картину ринку праці.

3. Робота під час навчання.

Всі іноземні студенти мають право працювати 20 годин на тиждень під час навчання і 40 годин в тиждень під час канікул. Це правило поширюється також на студентів довгострокових курсів англійської мови.

4. Світовий рівень освіти

Наша компанія працює з кращими вишами Ірландії, ми – єдине агентство в Україні, що має контракт з Trinity College Dublin (т.зв. “ірландський Кембридж”). Trinity College – стабільно знаходиться в ТОП-100 світових рейтингів!

Пропонуємо Вам навчання на бакалавраті та магістратурі в таких вишах Ірландії:

5. Доступна вартість навчання

Вартість навчання обійдеться істотно менше, ніж у США або Великобританії:

  • Бакалаврат (Undergraduate Bachelor Degree) – від 8000 євро в рік. Тривалість курсу – 4 роки;
  • Магістратура (Undergraduate Bachelor Degree) – від 10000 євро в рік. Тривалість програми – 1 рік;

Супутні витрати: на оренду житла, на харчування, на необхідні побутові покупки, на транспорт та ін. – від 8000 євро в рік.

Якщо ми Вас зацікавили навчанням в Ірландії – звертайтеся до нас в офіс або залиште запит онлайн:

Ваше имя:*

Ваш возраст:*
Желаемая страна обучения:*
Желаемая программа:*
Ваш e-mail:*
Ваш телефон:*