fbpx

Освіта в Греції

Освіта в Греції для українців – неймовірно приваблива перспектива. Це середземноморське вельми гостинне держава з теплим кліматом і мальовничою природою пропонує масу переваг для вітчизняних абітурієнтів.

Освіта в Греції

Надходження в грецькі ВНЗ значно простіше, ніж в інших країнах Європи. Практично безкоштовна система починається з відбору за атестатами. Навчання в Греції для українців має на увазі наявність атестата з позитивними оцінками, що вже дає шанси на вступ і навчання в бажаному напрямку.

Освіта в Греції також дає право на безкоштовне харчування, житло (з 2 курсу), медичну страховку, пільги на користування муніципальним транспортом та, звичайно ж, навчальні матеріали.

Перше або другу вищу освіту в Греції може зацікавити будь-якого українського абітурієнта. Тут представлені чудові педагогічні методи і широка наукова база, а також сотні факультетів з різними спеціальностями, як гуманітарними, так і інженерними, творчими або правовими. До речі, освіту в Греції після закінчення дає вам диплом європейського зразка, з яким дуже просто влаштуватися в вітчизняні та міжнародні компанії з подальшим кар’єрним ростом.

Освіта в Греції для українців

Якщо ви бажаєте отримати освіту в Греції – звертайтеся в компанію Students International. Організуємо попередню підготовку, збір документів і підбір програми навчання. А мовні курси допоможуть першокурсникам освоїтися вже на місці для отримання освіти.

Популярні грецькі ВНЗ

Освіта в Греції не так «розкручена», як освіта в інших європейських країнах, проте історія грецького освіти набагато глибше і багатше практично всіх країн світу, оскільки коріння його йдуть за часів античності!

Тривалість навчання в університетах Греції по більшості напрямків становить 4 роки. Навчання в таких областях, як фармакологія, агрономія, машинобудування триває 5 років. А навчання медицині становить 6 років.

Найбільш знамениті Грецькі ВНЗ:

  • Вища Школа образотворчих мистецтв
  • Міжнародний Грецький Університет
  • аристотелевский Університет
  • Грецький Відкритий Університет
  • університет Патр
  • Егейський Університет
  • Економічний Університет Афін
Чат с менеджером