За популярністю серед іноземних студентів навчання в Німеччині ділить з Британією друге місце, а найбільш важливе те, що вступити може абсолютно кожен при дотриманні всіх вступних вимог.

Вартість навчання для українців відносно висока, якщо Ви вибрали приватний ВНЗ з викладанням англійською мовою, проте ви зможете отримати якісну освіту і диплом, який дозволяє влаштуватися працювати в будь-якій країні ЄС або повернутися для працевлаштування в Україні.

Образование в Германии, Освіта в Німеччині

Навчання в державних ВНЗ Німеччини німецькою мовою – безплатне для всіх абітурієнтів!

Особливості навчання в Німеччині

Щоб здобути освіту в Німеччині рекомендується вивчити німецьку мову. Навіть якщо навчання в Німеччині буде проходити англійською мовою, то вам потрібно буде якось спілкуватися з місцевими жителями, а англійську знають не всі. При університетах є велика кількість курсів німецької мови, призначених для іноземців.

Якщо ви отримуєте безплатну освіту в Німеччині, то враховуйте також витрати на проживання. В середньому, студенту потрібно близько 400-600 євро на місяць.

Якщо ви бажаєте вчитися в Німеччині, то звертайтеся в компанію Student International. Ми працюємо як в Києві, так і по всій Україні, допомагаючи вам зібрати всі документи та успішно вступити до навчальних закладів Німеччини.