Освітня компанія Students International має 25-ти річний досвід на ринку освітніх послуг, і з року в рік, ми стикаємося з низкою питань, які нам задають батьки і дорослі, перед тим, як обрати мовну школу в Канаді для своєї дитини або для себе. Нижче, ви можете ознайомитися з найпопулярнішими питаннями і звичайно ж, отримати відповіді на кожне з них.

Питання № 1 «Звичайно хочеться поїхати вивчати мову в Канаду, але це ж так далеко …. Може, варто зупинити свій вибір на нашому найближчому сусіді – Європі?»

Якщо хочете і мрієте полетіти в Канаду, то чому б і ні? Бентежить віддаленість континенту? Давайте подивимося … Прямий переліт по Європі – від 2-х до 4-х годин, а переліт в Торонто – близько 8 годин. Виходить що час перельоту в 2 рази більший, але ж це не так страшно! Адже Ви прилетите саме в ту країну, про яку так довго мріяли, поринете саме в те життя і отримаєте неймовірний досвід!

Питання № 2 «Я знаю в Канаді Торонто, Монреаль і Ванкувер, а які ще міста варто відвідати, і чи варто взагалі?»

Для багатьох, хто не мав раніше можливості побачити цю прекрасну країну і не цікавився нею, в принципі, уявлення про Канаду досить обмежене. Так, звичайно ж фінансовими та культурними центрами Канади є саме ці міста, і якщо ви хочете мати справу з мегаполісом і бурхливим життям, то потрібно їхати саме в них. Але якщо ви хочете отримати «true Canadian experience», то варто вибрати інші міста для навчання. Не варто хвилюватись, в інших містах теж є “культурна програма”, а до великих міст можна з’їздити, наприклад, на вихідні, щоб зануритися в “бурхливе життя”.

Питання № 3 «Не можу обрати, де краще вчити мову, у великій міжнародній школі або в невеликій?»

Всі мовні школи Канади відповідають стандартам численних асоціацій освітніх провайдерів. Саме ця країна є одним з найпопулярніших мовних напрямків, тому великих міжнародних шкіл тут дуже багато, наприклад: Eurocentres, ELS, Kaplan, ILAC, EC і ін. Проте, не дивлячись на це, в Канаді є і невеликі сімейні школи, в яких всього 3-4 класні кімнати і панує “домашня атмосфера”. Міжнародні мережі зобов’язані дотримуватися внутрішніх правил, суворих стандартів, а ось сімейні школи – можуть дозволити собі те, чого немає у великих. Звичайно ж, якість і рівень “імпатіі” до школи залежать від конкретного викладача, а не від розміру школи. Викладачі «від Бога» можуть бути в будь-якій школі.

Питання № 4 «Дуже хочу повчитися в Канаді, але так само хочу з’їздити і в США на вихідні. Яку школу тоді варто обрати і чи можливо це? »

Звичайно ж, все можливо! По-перше, Ви повинні заздалегідь оформити туристичну візу в США. Не переймайтеся, нічого складно тут немає, ми допоможемо Вам не тільки з мовним курсом в Канаді, а й з отриманням віз як в Канаду, так і в США. План такий: спочатку бронюється мовний курс в Канаді, далі відкривається віза в цю країну, і після цього подаються документи на візу в США. Чому саме так? Саме таким чином Ви зможете пояснити свій інтерес до відвідування США – знаходженням поряд під час навчання в  Канаді.

Питання № 5 «Майбутньому студенту мовної школи 16-17 років, яку школу треба обрати, звертаючи увагу на вік? Для дорослих або для дітей?» 

16-17 років, є «перехідним» віком у всіх питаннях і навіть у нашому. За бажанням батьків, дитину можуть прийняти як в школу для дітей, так і в школу для дорослих. У чому різниця між ними? Дитячі мовні школи – це своєрідні табори, крім навчання і проживання, включені і розваги, і трансфери, і страхування. А ось у дорослих школах, Ви можете це включити окремо в свою програму, якщо бажаєте. Тому обирати тільки вам і вашій дитині!

Питання № 6 «Мені більше 40 років, чи приймуть мене на мовний курс?»

У Канаді на мовних програмах немає ніяких вікових обмежень! Вас приймуть в будь-якому віці. Єдине що треба, це довести посольству Канади причину вашого бажання поїхати на мовну програму в Канаду, і ми вам в цьому допоможемо.