Університети Канади для українцівНа даній сторінці наведені відкриті для українців університети Канади, ціни ви можете побачити на відповідних сторінках або звернувшись за консультацією по телефону. ВНЗ цієї країни користуються заслуженою повагою у всьому світі. Навчання в Канаді затребуване серед десятків тисяч абітурієнтів і студентів з різних держав.

Університети Канади настільки ж престижні, як американські та британські. Диплом про вищу освіту, отриману в цій країні, відкриває найширші перспективи – від працевлаштування в найбільших вітчизняних компаніях до роботи і отримання посвідки на проживання практично в будь-якій точці світу!

Список університетів Канади

Перераховані коледжі та університети в Канаді пропонують прекрасний рівень підготовки фахівців і диплом, визнаний у всьому світі. Для отримання консультацій з приводу надходження – телефонуйте за телефонами компанії Studinter.

Університети Канади кращі з кращих

Найпопулярніші університети Канади розташовані в Торонто, Ванкувері, Вінніпезі та інших містах. Багато з цих ВНЗ були засновані в XIX столітті, а їх будівлі є справжніми пам’ятками історії та архітектури, що робить перебування там ще більш цікавим, а навчання престижним. Деякі університети Канади (наприклад, Toronto University) складаються з окремих коледжів різної спрямованості.

Найбільш популярні канадські університети і коледжі:

 • British Columbia Institute of Technology (BCIT)
 • Centennial College
 • Seneca College
 • The University of Winnipeg
 • Algonquin College
 • І багато інших (див. Таблицю вище)

У канадських ВНЗ студенти проходять підготовку із найрізноманітніших напрямів. Є спеціальності інженерні та гуманітарні, творчі і фінансові, комп’ютерні та медичні, юридичні та управлінські, педагогічні програми та підготовка магістрів, а також багато іншого.

Університети Канади для українців

Переваги університетів Канади

Університети Канади для українців і громадян інших країн мають ряд переваг. Серед найважливіших можна підкреслити:

 • Постійне фінансування і підтримка освітніх послуг державою
 • Ефективне поєднання американських і європейських методик навчання
 • Вартість навчання в університетах Канади на порядок нижче, ніж у ВНЗ США і Англії
 • Сучасне обладнання лабораторій і широка науково-дослідна база
 • Регулярна поява стипендій та грантів в якості заохочення наукової діяльності студентів та магістрів
 • Працевлаштування, стажування та можливість заробляти під час навчання у ВНЗ

Університети Канади: чого бояться батьки?

Батьки, звичайно ж, не хочуть розлучатися зі своїми дітьми … Але ті, хто можуть дивитися вперед, розуміють, що час «відірватися від спідниці» рано чи пізно настане. І краще це зробити вчасно …

Відправляючи дитину на навчання до Канади, батькам треба вирішити питання 2-х типів:

1. Організаційні моменти: вибір спеціальності (програми), вибір університету або коледжу в Канаді, складання мовних тестів, збір і відправка документів на зарахування, оплата депозитів, бронювання проживання, подача документів на візу і т.д. і т.п. Вирішення цієї частини питань бере на себе наше освітнє агентство – Освітня Група Students International. Але є і інші питання, які турбують батьків ще більше…

2. Як побороти реальні і уявні батьківські страхи перед навчанням в закордонних університетах і просто перед тривалою розлукою зі своєю дорослою дитиною. Ми спробуємо озвучити і розвіяти декілька найбільш розповсюджених страхів …

Ми склали ТОП-5 страхів батьків з про те,
що чекає на їх дітей під час навчання в університетах і коледжах Канади.

5 МІСЦЕ:
«Чи зможе він розуміти матеріал на рівні своїх однокурсників»

У навчальних закладів є вступні вимоги. І якщо абітурієнт-іноземець відповідає вступним вимогам щодо володіння англійською мовою, то розуміти навчальний матеріал він буде. Інша справа, що спочатку навчання, дійсно, буде досить складно усвідомити весь обсяг складної наукової термінології. Але це все швидко мине за наявності наполегливості та бажання. Ця проблема, зазвичай, втрачає свою актуальність через місяць-півтора після початку навчання в канадських вузах. Головне, не падати духом і не піддаватися паніці в цей перший місяць, а працювати зосереджено й систематично, не відволікаючись (хоча б в цей перший період) на всілякі студентські вечірки.

4 МІСЦЕ:
«Мою дитину будуть сприймати, як іноземця – «людину другого сорту»

У Канаді такого практично не буває! Канада – країна іммігрантів. Тут багато іноземців, і майже всі є іммігрантами, якщо не в другому, то в третьому поколінні. Особливо багато приїжджих у великих містах. Толерантне ставлення до всіх націй виховується тут з дитячого садочку, інакше б настільки різноманітне суспільство не змогло б бути таким стійким і успішним! Цей страх не має під собою реального підґрунтя.

3 МІСЦЕ:
«Моя дитина зіпсує собі шлунок!»

Цей страх добре зрозумілий кожній матері. І він може справдитися, якщо Ви не налаштуєте дитину самостійно піклуватися про своє здоров’я! Все, що стосується питань харчування з боку канадських навчальних закладів вирішено. Справа в тому, що переважна кількість коледжів і університетів Канади пропонує не лише проживання на кампусі, а й так звані «плани харчування» (meal plans). Купуючи такий план, ви можете бути впевненим, що Ваша дитина може прийти в будь-яку їдальню на кампусі і отримати повноцінне харчування з гарячим (і навіть супом!). Можна обрати план харчування «2 рази на добу», «3 рази на добу» або «необмежену кількість разів».

Є навіть така «хвороба першокурсників», «хвороба» умовна, звичайно, це коли новачки цілодобово сидять у кафе і столових на кампусі зі своїми комп’ютерами, займаються уроками, не відходячи від тарілки з їжею … Багато «хворих» дуже гладшають до кінця першого року навчання … Отож голод дитині в канадському університеті точно не загрожує. Головне, переконати її, щоб вона брала гаряче, брав варені овочі, а не тільки гамбургери і піцу …

2 МІСЦЕ:
«Упереджене ставлення»

Ні, це не так. Там погано ставляться до поганих людей, незалежно від національності … Повторимо, що Канада – країна іммігрантів. Що і де було в Вашому «минулому житті» тут нікого не обходить. Має значення лише те, який Ви зараз і Ваше ставлення до інших! Отож, не вірте «байкам» людей, ображених життям … Канада – країна добрих, відкритих людей!

1 МІСЦЕ:
«Після навчання він не знайде роботу і доведеться повертатися додому»

Канада – одна з небагатьох країн, які проводять відкриту і досить активну імміграційну політику. Одним з найбільш популярних (і реальних!) Способів імміграції в цю країну – отримання права на проживання (статусу «постійного резидента») після отримання вищої або професійної освіти. Формула проста: отримав освіту в Канаді в акредитованому вузі, знайшов роботу, став законослухняним платником податків – подавай документи на новий паспорт!

Загалом, з формальної і адміністративної точок зору на цей процес, складнощів ніяких немає. Але складності можуть виникнути з пошуком роботи! Причому не у всіх, а лише у тих, хто спочатку обирає спеціальність, за якою важко працевлаштуватися через високу конкуренцію на ринку праці…

Ну, скажімо … Хлопчик любить малювати, хоче стати митцем, дівчинка прагне стати актрисою… Ви думаєте своїх не дуже щасливих художників або актрис мало в Канаді? Тому має сенс вкладати гроші в освіту в Канаді, вивчаючи ті дисципліни, за якими шанс знайти роботу великий або навіть максимальний! Ось професії, що користуються попитом, або ті, за якими досить багато місць для працевлаштування: майже всі інженерні напрямки, фахівці в сфері IT, маркетологи, управлінці, економісти та бухгалтери …

Як відзначають всі, хто вже закінчив навчання в Канаді, головне в процесі пошуку роботи – не сидіти склавши руки, а на останньому курсі, розсилати резюме та ходити на співбесіди. Роботодавці не вишикуються в чергу за вами, ви самі повинні зацікавити в своїх послугах потенційних роботодавців! Це ж стосується і відмінників, а не лише “звичайних” студентів.  “Під лежачий камінь вода не тече” … Потрібно самому шукати роботу, робота вас шукати не буде. Досвід роботи нашої компанії показує, що роботу в Канаді знаходять до 95% наших студентів.

Перспектива отримати вищу освіту в Канаді приваблює людей з усього світу! Це не просто прагнення отримати знання в престижних вузах, це шанс використати отримані знання і навички в Канаді, оскільки ця країна має чітку і прозору міграційну політику. Якщо людина закінчила університет в Канаді (причому, саме в акредитованому вузі – не важливо державному чи приватному), то вона отримує право залишитися працювати в країні, а потім (при бажанні)  право отримувати статус постійного жителя.

Програми, пропоновані в університетах Канади:

 • Undergraduate (досить умовно, можна сказати, що це перша вища освіта):
  Undergraduate certificate
  Undergraduate diploma
  Bachelor
 • Postgraduate (післядипломна освіта – все, що вище бакалаврату):
  Postgraduate certificate
  Postgraduate diploma
  Master
  PhD

Більшу частину, вище зазначених програм, можна отримувати як в університетах, так і в коледжах Канади. Але, все ж, є важливі відмінності. Перерахуємо їх:

 • У коледжах можна навчатись на програмах postgraduate, крім магістратури та докторантури.
 • Навчання в коледжах завжди вузько професійно направлене в той час, коли в університетах Канади, дається широкий академічний підхід до всіх дисциплін, що вивчаються.
 • Навчання в коледжах зазвичай дешевше, ніж в університетах.
 • У програмах навчання коледжів Канади більше уваги приділяється стажуванню студентів.

Якщо, все ж, коледжі Канади вас приваблюють більше, ніж канадські університети, то подивіться ось цей ролик:

Є одна особливість, яка виділяє університети Канади – це їх приголомшливі кампуси! Уряд країни і провінцій виділяють грандіозні фінансові кошти на розвиток інфраструктури кампусів. Будуються комфортні гуртожитки, обладнуються за останнім словом техніки лабораторії для студентів природничо-наукових програм і цехи для інженерів, споруджуються спортивні стадіони, басейни і фітнес-центри. Кампуси канадських університетів – справжні міста, в яких студенти комфортно проживають! Хочете подивитися, як виглядає один з кампусів канадського університету? Подивіться ось це відео:

Де саме отримувати освіту в Канаді?

Тут питання полягає в тому, у якій частині Канади навчатися? На заході чи на сході? У великому місті чи маленькому?

Ви маєте самостійно визначитись із своїми уподобаннями та мотивацією. наші фахівці розкажуть вам, чім Британська Колумбія відрізняється від Онтаріо або від Манітоби, чим рівень життя і ціни відрізняються в одному місці від іншого. А ще наші консультанти розкажуть про програми PNP, які передбачають спрощену процедуру імміграції до деяких частин Канади.

Отже, ми готові розповісти вам ВСЕ, що знаємо про Канаду і її систему освіти! Але зробити вибір Вам  доведеться самостійно!

Що ж стосується географії, то наші партнерські університети Канади розташовані в наступних містах:

 • Баррі
 • Ванкувер
 • Велланд
 • Вікторія
 • Вінніпег
 • Гамільтон
 • Калгарі
 • Кемлупс
 • Кінгстон
 • Кітченер
 • Оквіл
 • ОТТАВА
 • Сент Катарінс
 • Сідней
 • Торонто
 • Фредеріктон

Університети Канади ціни

Бакалаврат Магістратура Профосвіта
Тривалість навчання 4 роки 1-2 роки 1-3 роки
Вартість навчання від 17 000 CAD в рік від 17 000 CAD за весь курс від 15 000 CAD в рік

Як вступити до університету Канади?

Перш за все, правильно виберіть рівень освітньої програми, адже посольство Канади може відмовити студенту у видачі візи на підставі того, що студент обрав тип програми, що не відповідає його освітньому минулого. Також необхідно обрати спеціальність і сам університет. Допомогти з усіма питаннями щодо вступу зможе освітнє агентство Students International. Ми з 1992 року допомагаємо студентам знайти своє місце в житті! ми знаємо всі «підводні камені» процедури вступу до університетів Канади і процедури отримання студентської візи. З нами цей шлях пройти набагато простіше! З нами надійніше!

Сподіваємося, що наша стаття змогла розвіяти частину сумнівів і страхів з приводу отримання освіти в університетах і коледжах Канади. Наші фахівці зможуть відповісти на всі питання, що стосуються вибору університету, програми в Канаді, зможуть вирішити всі організаційні питання щодо вступу та отримання візи!

Забронювати програму і задати всі додаткові питання, Ви можете, зв’язавшись із співробітниками Students International.