В Канаді існує величезна кількість приватних та державних середніх шкіл. Як правило, туди приймаються школярі з 7 по 12 класи. Школи пропонують іноземним студентам безліч програм: інтенсивна англійська для початківців, змішані програми, англійська плюс шкільні предмети для школярів із середнім рівнем. Для тих, чий англійський досить високий – повноцінні програми, що ведуть до отримання Диплома про повну загальну середню освіту.

Приватні школи існують в кожній провінції Канади. Вони популярні серед батьків за найвищу якість освіти, репутацію і престиж. Саме серед випускників приватних шкіл найвищий відсоток вступу в провідні університети Канади та світу. Багато канадських бізнесменів і політичних діячів є випускниками приватних шкіл. Приватні школи бувають як спільного освіти, так і окремо для хлопчиків або дівчаток. Проживання в приватних школах організовано або на кампусі, або в гостьових сім’ях.

У престижні приватні школи існує суворий відбір: школярі відбираються за середнім балом в табелі, результатами співбесіди, тесту з англійської та з математики, відгуків від директора школи та викладачів. Чим вище будуть ці результати, тим більше шансів у школяра на успішний вступ. Завдання приватних шкіл – не тільки навчання школярів, а й прищеплення їм любові до мистецтва, спорту, активного способу життя, громадянської відповідальності. При приватних школах працює багато спортивних секцій, гуртків за інтересами, діти беруть активну участь у соціальному житті школи та міста.

Приватні школи в Канаді

Місто Навчальний заклад
Ванкувер Bodwell High School
Гамільтон Columbia International College
Міссіссага Bronte College
Ньюмаркет Pickering College
Оквіл Appleby College
Оттава Ashbury College
Сент Катаринс Ridley College
Торонто Braemar College
Торонто Lakefield College School