Канаду люблять всі! Спокійна, безпечна і надзвичайно доброзичлива країна! Наша компанія працює з 1992 року – ми запропонуємо найкращі мовні курси в Канаді для дітей. Всі наші партнерських школи перевірені часом, а не тільки органами, які підтверджують акредитації. Мовні курси в Канаді в період канікул – це і відпочинок (поїздки, екскурсії, спорт, розваги), і повноцінне, але не нудне навчання!

Які складові програми літніх мовних таборів в Канаді?
• Навчання (зазвичай – від 4 уроків на день)
• Проживання у приймаючих сім’ях, або в гуртожитках на кампусах ВНЗ і шкіл
• Харчування
• Щоденна розважальна програма

Тільки перевірені варіанти мовних курсів для дітей в Канаді:

Місто Навчальний заклад Вік
Ванкувер Global Village Vancouver 12 +
Ванкувер ILAC, Vancouver 15 +
Вікторія Global Village Victoria 12 +
Гамільтон Columbia International College 12 +
Калгарі Global Village Calgary 14 +
Торонто ILAC, Toronto 15 +
Торонто Braemar College 14 +
Торонто University of Toronto 12 +

Тривалість мовних курсів в Канаді?
Тривалість залежить тільки від Вашого бажання! Канада знаходиться не в «кроковій доступності», тому мало хто літає туди менше, ніж на 3 тижні. Хоча така можливість у Вас є! Зазвичай, батьки відправляють дітей на такі мовні програми в Канаду на 3-6 тижнів.

Вартість:
Вартість мовного табору в Канаді залежить, зазвичай, не тільки від престижу навчального закладу, а й від комфортності проживання та насиченості культурної програми. Ціни стартують від 500 Канадських доларів за 1 тиждень (380 USD), включаючи проживання і навчання. Верхня «цінова межа» – 1500 Канадських доларів за 1 тиждень (1140 USD), включаючи навчання, проживання з пансіоном і велику культурну програму.

Чому слід обрати мовні курси саме в Канаді? Відповідь тут:Для організації поїздки на дитячі мовні курси в Канаду, Вам потрібно лише написати нам свої побажання до програми, а ми запропонуємо Вам варіанти та надамо детальну вартість всієї програми.