В Канаді найпоширенішими іспитами є TOEFL та IELTS. Як правило, наявність цих мовних сертифікатів є необхідною умовою для вступу до університетів і коледжів Канади, канадські виші однаково охоче приймають і той, і інший іспит.

Мовні школи не тільки готують студентів до складання цих іспитів, але і приймають їх: наприклад школа ILAC є офіційним тест центром TOEFL, а школа Global Village – офіційним тест-центом IELTS. Виходячи з нашого досвіду ми радимо готуватися до цих іспитів в школах тест-центрах, через те, що їхні студенти за статистикою складають іспити на вищий бал.

Мінімальна тривалість таких курсів – 4 тижні. Екзаменаційні курси можна брати як основним курсом, так і додатковим, залежно від вашого рівня підготовки та мети, яку ви перед собою ставите (наприклад, максимально підготуватися до іспиту за короткий термін).

Крім IELTS і TOEFL в Канаді можна підготуватися і скласти Кембридзькі іспити (FCE, CAE, CPE), а також викладацькі сертифікати – TESOL, TKT або CELTA. Для охочих навчатися на МВА існують курси з підготовки до GMAT.

Підготовчі курси – підготовка до іспитів в Канаді:

Розташування Навчальний заклад
Ванкувер Global Village, Vancouver – для дорослих
Ванкувер ILAC, Vancouver – для дорослих
Калгарі Global Village, Calgary – курси для дорослих
Монреаль ILSC, Montreal
Торонто ILAC, Toronto – для дорослих
Торонто ILAC – ONLINE
Торонто University of Toronto – літня мовна програма для дорослих