Незважаючи на те, що Північна Америка довго і наполегливо відстоювала свою незалежність від Великої Британії, вона все ж таки зберегла все найкраще з британської культури та освіти.

– Так що ж спільного в сучасній канадській та британській системах шкільної освіти?
– Можливість самостійно обирати напрямок свого навчання, всебічний розвиток особистості, особлива увага до спорту, повага до особистості учня та індивідуальний підхід до нього, набуття навичок самостійного та неупередженого мислення.

Можливість поглибленного навчання
Канадська система середнього освіти дозволяє кращим учням займатися за програмою підвищеної складності замість стандартної програми. Предмети підвищеної складності називаються AP – Advance Placement. Наприклад, якщо школяр планує вивчати в університеті інженерію, то він може навчатися за звичайною шкільною програмою, але взяти деякі предмети, такі як фізика, математика, на підвищеному рівні складності.

Двомовність
Як відомо, в Канаді дві державні мови – англійська та французька. Тому, при навчанні в канадській школі можна не лише вивчити ці мови, але й практикуватись поза навчанням.

Якість середньої освіти в Канаді
Замість того, щоб наводити дані міжнародних рейтингів, достатньо навести єдиний показник: випускникі канадських шкіл, як приватних, так і державних, за умови відмінного навчання, можуть вступити в найпрестижніші виші світу без будь-яких додаткових підготовчих курсів!

Вартість навчання
Канада приваблює порівняно невисокою вартістю освіти. Звичайно, вартість навчання в найбільш престижних школах-пансіонах може сягати 50 або навіть 60 тисяч USD на рік. Але існує доволі бюджетний варіант – навчатись у звичайній державній школі. Середня освіта в Канаді в державних школах теж платна, але вартість значно нижча.

Безпека
Канада – одна з найбезпечніших країн світу. Рівень злочинності – мінімальний!

Екологія
На відміну від інших провідних країн, Канада приділяє велику увагу захисту довкілля. Чисте повітря в Канаді навіть в таких мегаполісах, як Ванкувер та Монреаль.