fbpx

Освіта в Канаді

1234

Переваги навчання в Канаді для українців:

 • Канада входить в топ-3 країн з найвищим рівнем життя.
 • Канадські ВНЗ одні з найсучасніших в світі: комфортні гуртожитки, спортивні зали, обладнані класи і висококваліфіковані викладачі.
 • Якість освіти в Канаді дуже висока, а ціни відчутно нижчі, ніж в країнах Європи і США!
 • Усі студенти можуть підробляти у вільний від навчання час.
 • Всі освітні програми орієнтовані на практику.
 • Випускники українських шкіл мають можливість вступу без підготовчих курсів.
 • Канада – двомовна країна – французька мова використовується нарівні з англійською.
 • Велика українська діаспора, позитивне ставлення канадців до вихідців з України.
 • Законодавство Канади дозволяє випускникам канадських вищих навчальних закладів залишитися в країні працювати і жити!

Освіта в Канаді – одне з найпопулярніших напрямків для українських абітурієнтів і бажаючих з інших країн. Канада приваблює багатьох своїм високим рівнем культури, науки і економічного розвитку. При цьому канадське держава відрізняється високими доходами населення і майже повною відсутністю злочинності. Освіта в Канаді для українців має ряд переваг, нижче ми розглянемо які саме.

Освіта в Канаді

Вартість освіти в Канаді

Щодо доступна вартість освіти в Канаді – перший козир для абітурієнтів, які обрали цю країну. Дійсно, ціни на навчання в канадських ВНЗ вигідно відрізняються від аналогічних цифр в США і Великобританії. Річна вартість навчання може складати близько десяти тисяч канадських доларів на бакалавраті. При цьому дипломи Канадських університетів визнані в усіх країнах світу на одному рівні з англійськими і штатівських. Чи варто говорити, що закінчену вищу освіту в Канаді виробляє чарівне вплив на вітчизняних рекрутерів і роботодавців? З дипломом цієї країни в Україні істотно підвищується ймовірність отримати гідно оплачувану роботу і кар’єрне зростання.

Вступ до ВНЗ Канади

Вступ до ВНЗ Канади для українців безсумнівно простіше, ніж в університети інших країн. І тут є цілий ряд приємних переваг.

 1. По-перше, вимоги набагато м’якше, ніж скажімо в Великобританії.
 2. По-друге, освіта в Канаді можна отримувати як англійською, так і французькою мовами, що дає додаткові варіанти абітурієнту.
 3. По-третє, сама система навчання подібна англійської та гарантує відмінну кваліфікацію фахівців-випускників.
 4. Окремої згадки заслуговує можливість влаштуватися на роботу через буквально півроку після початку навчання. За такою схемою навчання в Канаді дає не тільки знання, а й дорогоцінний досвід, а також можливість паралельно заробляти і стати професіоналом вже до моменту отримання диплома.

Освіта в Канаді для українців

Здобути освіту в Канаді для українців пропонує компанія “Students International”. З нашою допомогою ви зможете швидко зібрати потрібні документи для вступу, пройти підготовчі курси в стислі терміни і потрапити в бажаний ВНЗ для здобуття спеціальності, а потім диплома. Середня і вища освіта в Канаді – запорука успіху в майбутньому і престижного статусу, що позначиться на розвитку кар’єри людини в будь-якому віці. Телефонуйте нам, підбирайте програму або залишайте заявку на сайті.

Канада – це, мабуть, найпопулярніший в Україні напрям для отримання освіти за кордоном. Окрім  вищої та  професійної освіти в Канаді, українці цікавляться  й середніми навчальними закладами та мовними курсами.

Наші пропозиції, щодо середньої освіти в Канаді, представлені вибором якісних державних шкіл і перевірених часом приватних шкіл-пансіонів. Навчаючись в більш доступних за вартістю державних школах, діти проживають в гостинних приймаючих сім’ях. А під час навчання в школах-пансіонах Канади, студенти живуть на кампусах шкіл. Цінова політика шкіл залежить від рівня комфортності і сучасності кампусу, і, звичайно ж, престижу навчального закладу.

Мовні курси в Канаді для дорослих і дітей є практично в будь-якому регіоні цієї країни! Від звичайного General English до складних екзаменаційних і підготовчих курсів. Дорослі можуть поїхати на такі мовні курси в Канаді цілорічно, а для дітей ці програми доступні лише в період канікул. Дитячі шкільні програми завжди пропонуються «пакетно» – в програму включається не тільки навчання та проживання, а й трансфери, медична страховка, численні екскурсії та позакласні заходи.

Але найпопулярніший вид навчання в Канаді – це, безумовно, професійна та вища освіта! Є безліч причин з яких студенти зі всіх країн світу їдуть вчитися саме в Канаду! Але ми зазначимо 4 основні:

 • Доступна вартість освіти! Не безкоштовна (за навчання в Канаді платять навіть місцеві громадяни), але доступна!
 • Цілком  реальна перспектива працевлаштування та легалізації в Канаді після здобуття вищої освіти.
 • Міжнародне визнання дипломів (не тільки в Північній Америці, а й в усьому світі).
 • Безпека! Найнижчий рівень злочинності в світі та високий рівень екології

Освіта в Канаді вартість

З цієї таблиці Ви дізнаєтеся про «стартові цифри» – вартості навчання в Канаді на різних типах програм:

Бакалаврат  від 17 000 CAD на рік
Магістратура від 30 000 CAD за курс
Середня освіта від 15 000 CAD на рік
Канікулярні мовні курси для дітей від 550 CAD за тиждень з проживанням
Мовні курси для дорослих від 360 CAD за тиждень

Про всі варіанти освіти в Канаді вам розкажуть фахівці нашої компанії. Ми допомогли вже сотням і сотням студентів почати навчання і побудувати свою кар’єру в Канаді! Наша допомога полягає не тільки виключно в «технічній роботі» – зарахування в університет або школу, отримати довгострокову візу. Наша робота – консалтинг – допомогти підібрати оптимальну програму навчання саме для вас! Оптимальна програма підбирається, виходячи із багатьох чинників: освітнього минулого, власних уподобань, академічних інтересів, поглядів на подальше життя, фінансових можливостей і т.д.

А якщо програма підібрана правильно – це, як мінімум, 50% майбутнього успіху студента! Тоді йому буде цікаво вчитися і, потім, простіше будувати власну кар’єру! Подивіться відгук одного зі студентів, якій отримав вищу освіту в Канаді:

Освіта в Канаді для українців тримається в ТОПі найпопулярніших освітніх напрямків. Можна бути впевненим, що Канада не змінить свою освітню або імміграційну політику, це стабільна країна, яка обрала свій шлях збільшення населення за рахунок припливу молодих фахівців, які здобувають освіту в Канаді. Тому ви впевненно можете їхати в Канаду вчитися і будувати свої плани на майбутнє!

Дивіться також:

Чат с менеджером