Програма International Year One – віддалений аналог «класичної» програми Foundation. Це теж підготовчий курс для іноземних студентів, але після закінчення студенти переходять відразу на другий курс бакалавріату, а не на перший, як після Foundation! Це заощаджує цілий рік і, відповідно, велику суму грошей!

Абітурієнти можуть вступати за такою схемою до наступних університетів:

  • University of Westminster (Лондон) – бізнес, маркетинг
  • Nottingham Trent University (Ноттінгем) – IT та комп’ютерні науки
  • University of Brighton (Брайтон) – бізнес, маркетинг
  • University of Bournemouth (Борнмут) – бізнес, маркетинг
  • UWE Bristol / University of the West of England (Брістоль) – інженерні спеціальності

Тривалість програми International Year One – 2-3 семестри залежно від поточного володіння англійською мовою абітурієнтом. Мінімально потрібен IELTS UKVI 5.5 (з не менше 5.0 за будь-яким параметром тесту). При вищому рівні мові вчитися треба буде лише 2 семестри, тобто один академічний рік. Звертаємо увагу, що через високий статус вишів, що видають CAS (запрошення на студентську візу), приймається для вступу не тільки IELTS UKVI, але й “звичайний” IELTS Academic та інші міжнародні тести.

Дати початку навчання: навчання можна розпочинати 2 рази на рік: у вересні/жовтні та в січні

Вартість навчання: 11.750 фунтів + додатково на 1 рік проживання з харчуванням потрібно приблизно від 9.180 фунтів (при проживанні в провінції) до 11.385 (при проживанні в Лондоні).

Успішне закінчення цієї програми означає автоматичний перехід студента на другий курс бакалавра вибраного університету! Не потрібно додаткової подачі документів – студенти автоматично зараховуються до вишів!