Бізнес Адміністрування АБО Бізнес Менеджмент?

В Школі Бізнесу Університету Екзетера (University of Exeter Business School) студенти можуть обирати з багатьох бізнес спеціальностей. Одна з таких бакалаврських програм BSc Business and Management.

Програми Business Administration та Business Management можуть мати велику кількість «загальних» предметів (бізнес, економіка, бухгалтерія, маркетинг), але курси по Бізнес Менеджменту досліджують явища глибше, ніж просто методи щоденного управління, планування і організації. Крім того, в Університеті Екзетера Ви можете спеціалізуватися в управлінні окремих сегментів економіки, чого часом не буває на більшості курсів з бізнес адміністрування.

Фінанси АБО Економіка?

У Школі Бізнесу Університету Екзетера абітурієнти можуть обрати з даної спеціалізації з 2-х програм: Бухгалтерія і Фінанси, або Економіка і Фінанси.

Перша програма для тих, хто хоче працювати дипломованим бухгалтером, друга – для тих, кого цікавлять фінансові ринки і банківський сектор.

В University of Exeter існують 2 види підготовчих програм для іноземних абітурієнтів: після програми Foundation студенти переходять на перший курс бакалаврату, після програми International Year One відразу – на другий курс бакалаврату. Абітурієнти можуть вибрати з International Year One зі спеціалізацією Management and Business Economics або International Year One по Accounting і Finance. У програм є 2 дати початку протягом року: в січні і в вересні.

Навчання для роботи!

Практично всі програми Університету Екзетара демонструють високий рівень працевлаштування випускників. За статистикою 85,5% випускників знаходять роботу протягом перших 6 місяців після закінчення навчання. Для підвищення шансів на працевлаштування та отримання реального досвіду роботи університет на другому курсі бакалаврату організовує спеціальне стажування – Business Experience module. Студенти отримують і реальні навички роботи, і гідний запис в резюме!

Чому саме Університет Екзетера?

University of Exeter займає 9 місце в національному рейтингу університетів 2016 року за версією The Guardian (Гардіан). Вуз входить до світового топ-100 найпрестижніших вузів і в т.зв. «Russell Group». Практично у всіх рейтингах Університет Екзетера займає верхні рядки. Щорічно в Бізнес Школу університету вступають студенти з 80 різних країн! Бізнес Школа, крім престижних місць у рейтингах, має всі необхідні професійні акредитації в області бізнес професій: EQUIS, AMBA.

Матеріал підготовлений за інформацією, наданою пані Lucie Burnett, фахівцем по роботі з абітурієнтами University of Exeter.