Одна з найбільш рейтингових приватних шкіл-пансіонів Великої Британії Cardiff Sixth Form College опублікувала результати досягнень своїх випускників за останні роки.

Головне досягнення – 21 випускник отримав пропозицію місця з University of Cambridge!

Це значний результат для будь-якої школи. Навіть “найкрутіші” школи пишаються, коли з одного випуску в Кембриджський університет вступають 1-2 студента, а тут – відразу 21 !!! Схоже, Cardiff Sixth Form College стає одним з основних «постачальників» студентів для знаменитого університету. Ось статистика вступу випускників Cardiff Sixth Form College в University of Cambridge за попередні 4 роки:
2015: 12 студентів
2014: 12 студентів
2013: 7 студентів
2012: 4 студента

Результати іспитів A-level за 2016 рік:
99% учнів отримали оцінки A+, A или B
93% учнів отримали тільки оцінки A+ или A
57% учнів отримали тільки оцінки А+

А ось так за попередні 4 роки розподілилися академічні пріоритети студентів коледжу, які вступили до Університету Кембриджу:
медицина – 11 студентів
инженерні спеціальності – 9 студентів
право – 4 студента
економіка – 4 студента
природничі науки – 4 студента
ветеринарія- студент
математика – 1 студент
світова економіка – 1 студент

Як Ви помітили, підготовка з природничих наук і медицини – найбільш сильний напрямок на курсі A-level в Cardiff Sixth Form College. За статистикою 2016 року, 54 випускника вибрали медицину своїм напрямком для подальшого навчання в університетах, вибрали і вступили саме в топові вузи Великобританії: University of Cambridge, Bristol University, Cardiff University, University of Sheffield, Kings College і ряд інших.