fbpx

Освіта у Великобританії

1234

Освіта в Великобританії – ймовірно, найпопулярніший вид навчання за кордоном. І це цілком виправдано, адже освітня система англійців споконвіку була відкрита для абітурієнтів з будь-яких країн. Важливі переваги британських ВНЗ – різноманітні напрямки підготовки фахівців, ефективне поєднання класичної педагогіки та інноваційних методів і, звичайно ж, престиж навчання в Об’єднаному Королівстві. Очевидно, що отримання вищої освіти у Великобританії відкриває перед випускником широкі перспективи і робить затребуваним фахівцем для зарубіжних і, само собою, вітчизняних роботодавців. Історичний факт: навчання в Англії робить студентів дисциплінованими і самостійними, стресостійкими і розвиває всі грані особистості. Не дивно, що серед випускників британських університетів безліч знаменитих політиків, вчених, музикантів і бізнесменів.

Освіта у Великобританії

Плюси і мінуси освіти в Великобританії

З перерахованого можна зробити висновок, що навчання в такій розвиненій і культурній країні, – квиток в прекрасне майбутнє і успішну кар’єру. Але завжди є і зворотна сторона медалі. Які ж плюси і мінуси освіти у Великобританії?

Вартість освіти в Великобританії

Навчання в Англії далеко не найдешевший спосіб отримати знання і диплом, але воно того варте. Перераховані вище переваги окупляться відразу після випуску і будуть вірно служити вам все життя. До речі, вартість освіти у Великобританії на порядок дешевше, ніж сучасні ціни на освіту в австралійських і американських ВНЗ.

Вступ до ВНЗ Великої Британії

Вступ до ВНЗ Великої Британії також пов’язане з деякими труднощами, особливо для непідготовленого абітурієнта. В першу чергу необхідно знання англійської на досить високому рівні. Крім того, в кожному університеті свої вузькоспеціалізовані вимоги. Підготовка до вступу в англійський ВНЗ завжди потребують відвідування підготовчих курсів, профільного коледжу або відповідної підготовки в українських вузах, підкріпленої знанням тематичної лексики англійської мови.

Освіта у Великобританії для українців

Середня і вища освіта у Великобританії для українців пропонує компанія “Students International”. Наші зв’язки з популярними англійськими навчальними закладами та багаторічний досвід фахівців допоможуть вам швидко підготуватися, зібрати необхідний пакет документів для вступу.

Всі навчальні заклади Великобританії, як державні, так і приватні (від мовних і середніх шкіл до найпрестижніших університетів) знаходяться під постійним контролем спеціальних інспектуючих організацій: Британської Ради, Британського Акредитаційного Ради, Офстед, Інспекції Її Величності і т.д.

Інспектуються щорічно всі параметри «життєдіяльності» будь-якого навчального закладу. І ці регулярні і неупереджені перевірки тримають навчальні заклади в «тонусі», не дозволяючи знижувати стандарти освітніх послуг.

Переваги освіти в Великобританії для українців:

 • Дипломи і ступеня британських вузів і шкіл – найпрестижніші в світі!
 • Навчання в Англії вважається не тільки найпрестижнішої, але і самої … модною! Говорячи «я навчався в Лондоні» чи «Я вчився в Великобританії», людина підкреслює не тільки свій високий освітній, але і соціальний статус.
 • Випускники британських університетів отримують вищу «стартову» зарплату, ніж випускники вузів інших країн.
 • Вища освіта у Великобританії – найоптимальніше за часом! Ступінь бакалавра можна отримати за 3 роки, а ступінь магістра за 1 рік.
 • Можливість працювати під час учёби- підробіток дозволена законом.
 • Стажування! Багато академічні програми мають в своєму розкладі оплачувані стажування довжиною до року!

Коли говорять про престиж зарубіжної освіти, то, перш за все, мають на увазі, звичайно ж, освіта в Великобританії. І справа тут не в тому, що університети або школи Великобританії краще, ніж в інших країнах. Просто «британську освіту» – це бренд, якому вже кілька сот років! І саме система освіти Великобританії стала основою для систем багатьох інших держав. Вона майже еталонна!

Середні школи в вигляді шкіл-пансіонів з’являються в Англії вже в X столітті! Спочатку це – школи при монастирях, потім (і досить швидко!) Це вже не релігійні, а світські школи, які дають глибокі і всебічні знання для еліти британського суспільства. Ця модель світського не релігійного освіти виявилася так життєздатною, що модель пансіонного освіти перекочувала до багатьох країн світу!

Але середня освіта у Великій Британії – лише одна частина величезного і різноманітного британського наукового світу. Популярність країни, її моделі життєустрою і успіхи в культурі й економіці привели до того, що англійська мова зараз – найпопулярніший для вивчення. Школи англійської мови є в Лондоні і практично у всіх великих містах Англії, Шотландії та Уельсу. Курси англійської мови у Великій Британії для дітей – найпопулярніший напрям освітнього туризму. Діти приїжджають на недовго час (зазвичай від 2 до 8 тижнів), вивчають мову, відвідують визначні пам’ятки, відпочивають і спілкуються з однолітками з різних країн світу.

Але курси англійської мови для дорослих в Великобританії теж досить популярні! На відміну від програм для дітей, курси для дорослих можливі цілий рік!

Отримати «квиток в життя» – це закінчити вищу освіту у Великій Британії. І не обов’язково йдеться про Кембриджі чи Оксфорді! Students International працює з десятками університетів Великобританії, в тому числі входять до Топ-10 і ТОП-25. Наші співробітники в змозі підібрати для Вас варіант оптимальний не тільки по Вашим академічним амбіціям, а й реальним можливостям і здібностям! Ми зараховуємо до університетів Англії та Шотландії на бакалаврат і в магістратуру, як безпосередньо, так і через спеціальні підготовчі курси в тих випадках, коли пряме надходження неможливо з якої-небудь причини.

Освіта у Великобританії: ціни

З представленої нижче таблиці Ви отримаєте оглядове уявлення про вартість навчання в Великобританії на різних типах програм:

Бакалаврат від 12 000 GBP на рік
Магістратура від 15 000 GBP за курс
Середню освіту від 23 000 GBP на рік з пансіоном
Підготовчі програми (Foundation) від 9 500 GBP на рік
Канікулярні мовні курси для дітей від 550 GBP на тиждень з проживанням
Мовні курси для дорослих від 180 GBP на тиждень

Виділимо ряд переваг отримання освіти в Великобританії з компанією Students International:

 • Престиж британських дипломів – можливість працевлаштування в будь-якій країні світу.
 • Стартові зарплати випускників університетів Великобританії вище, ніж випускників інших країн.
 • Тривалість навчання в Великобританії менше, ніж в інших країнах. Так, бакалаврат можна отримати всього за 3 роки, а ступінь магістра – всього за 1 рік.
 • Можливість підробітку в Великобританії під час навчання і працевлаштування після отримання диплома.
 • Students International працює з вузами з усіх регіонів країни: від півночі Шотландії (Глазго, Единбург, данди) до півдня Англії (Брайтон, Борнмут).

А ще до переваг роботи з нашої компанії, можна віднести можливість заощадити час і гроші при вступі до університетів! Наприклад, з нашою допомогою можна поступити на бакалаврат без підготовчого курсу Foundation:

Звернувшись в компанію Students International, ви отримаєте якісний консалтинг і реальну практичну допомогу в зарахуванні в кращі навчальні заклади Великобританії! Школи, коледжі, університети Великобританії – з нами надійніше!

Дивіться також:

Чат с менеджером