Система освіти Австрії

Дошкільна освіта – дитячі садочки.
Початкова середня школа: 6-10 років, 4 роки навчання.
Середня середня школа: 10-14 років, 4 роки навчання.
Вища середня школа: 14-18 років, 4 роки навчання. На цьому етапі додатково до середньої освіти надається вибір: або підготовка до вступу до ВНЗ, або професійне навчання.
Середня освіта в Австрії безкоштовна. Навіть за проїзд і за підручники батькам студентів платити не потрібно!
Вища (університетська) освіта контролюється в Австрії Федеральним Міністерством Науки та Досліджень.

В Австрії 23 державних і 11 приватних університетів. Найбільші і найвідоміші університети Австрії: Віденський (рік заснування – 1367), Зальцбурзький, Інсбругскій, Грац.

Навчання в Австрії на бакалаврських програмах триває 3-4 роки, на магістерських – 1 або 2 роки. Нарівні з вищою освітою є можливість отримати професійну освіту, яке проводиться в коледжах.

Вартість навчання в державних університетах варіюється в залежності від громадянства студента, але, зазвичай, для українців не перевищує 1000 євро в семестр.

Навчання в Австрії в більшості навчальних закладів ведеться німецькою мовою. Ця умова стосується насамперед державних шкіл і університетів.

Тому для українських абітурієнтів, як правило, навчання в Австрії починається з проходження курсу німецької мови при міжнародних мовних центрах. Залежно від вихідних знань, майбутнім студентам потрібно від 3 місяців до 1 року для того, щоб досягти необхідного для вступу рівня.

Фахівці Students International допоможуть вибрати та забронювати відповідний курс німецької мови та проконсультують з питань підготовки документів для поїздки.

Проте навчання в Австрії можливо і англійською мовою. Подібні програми слід шукати в приватних коледжах, університетах та середніх школах-пансіонах. Програми вищої освіти мають акредитацію університетів партнерів з англомовних країн.

У випадку середньої освіти, викладання ведеться за американською системою навчання або за стандартами International Baccalaureate Diploma.

Освіта в Австрії має ряд переваг, головна з яких – диплом, визнаний у всьому світі.

Головний офіс Students International знаходиться в Києві, проте, у нас є представництва в багатьох містах України, також ми консультуємо студентів дистанційно телефоном або електронною поштою.