Всі державні та приватні школи підпорядковуються Департаменту Освіти штату країни. За статистикою в державних школах навчається 70% школярів і 30% учнів припадають на приватні навчальні заклади.

Іноземні учні приїжджають на навчання в середні школи Австралії на останні 2-3 роки. Після закінчення це дає їм гарантовану можливість вступити на бакалаврську програму на 1 курс без іспитів. Багато приватних шкіл пропонують випускникам в разі успішного закінчення зарахування в кращі університети не тільки Австралії, але і Нової Зеландії, Канади.

Середні школи Австралії

Виберіть школу та ознайомтеся з інформацією про конкретний навчальний заклад. Наші консультанти допоможуть Вам забронювати курс навчання, зібрати «пакет документів» і нададуть допомогу в отриманні навчальної візи.

Розташування Навчальний заклад Вік
Брісбен John Paul International College 8+
Брісбен St John’s Anglican College 8+
Брісбен St. Paul’s School 5+
Голд Кост All Saints Anglican School 8+
Голд Кост St. Hilda`s School 8+
Голд Кост The Southport School (TSS) 8+
Сідней Kincoppal-Rose Bay School 8+

Структура середньої школи

Тривалість середньої освіти в Австралії – 12 років. За законами Австралії всі діти старші 6 років зобов’язані відвідувати школу.

  • У 5-6 років діти йдуть в початкову школу – Primary School.
  • У 11-12 років (в залежності від штату) навчання продовжується в середній школі – Secondary School, випускники отримують державний сертифікат про закінчення школи – High School Certificate.

У приватних школах існує роздільне навчання – окремо для дівчаток і хлопчиків.

Розрізняють державні (government) і приватні (private) школи. Приватні школи бувають для дітей обох статей (co-educational, co-ed), тільки для хлопчиків (boys schools) і тільки для дівчаток (girls school), в державних школах навчання виключно змішане. Крім того, приватні школи бувають з гуртожитками (boarding schools) і без (day schools),

Навчальний рік складається з чотирьох чвертей, які починаються в жовтні, лютому, квітні, і липні.

Учні з України можуть приступити до навчання в будь-яку з цих чвертей, крім випускного класу. Набір до випускного класу здійснюється тільки в лютому.

Вимоги до вступу в середні школи Австралії

При вступі в школи зазвичай вимагають скласти тест на знання англійської мови, а також беруть до уваги оцінки, отримані учнем в школі на батьківщині за останні 2-3 роки. У деяких випадках проводиться співбесіда онлайн.

Вартість навчання в школах Австралії

Вартість навчання в приватних школах – в середньому 30 000 AUS на рік.

У державних середніх школах – від 10 000 AUS на рік