Ми хочемо розповісти Вам про дві школи готельного менеджменту в Сіднеї. Тільки про дві, адже їх топові позиції в підготовці фахівців в сфері готельного бізнесу незаперечні і підтверджені часом!

Blue Mountains International Hotel Management School

Це найстаріша приватна австралійська школа готельного менеджменту.

У школи є два спеціально створені і обладнані кампуси. В одному з них пропонуються теоретичні програми і курси, він розташований в центрі Сіднея. Інший кампус, створений для практичних занять, знаходиться в 120 кілометрах на захід від Сіднея в містечку Леура, на території однієї з найвизначніших пам’яток Австралії, національного парку Blue Mountains.

Школа готує справжніх професіоналів вже багато років на програмах вищої і післядипломної освіти. Випускники цього закладу готові успішно працювати в готельній індустрії не тільки в Австралії, але і по всьому світу. В Blue Mountains International Hotel Management School можна отримати ступінь бакалавра бізнесу (термін навчання – 2.5 року) в міжнародному готельному менеджменті та в організації міжнародних заходів (можна отримати подвійну кваліфікацію). Також тут є програми магістратури з міжнародного готельного менеджменту (2 роки навчання) і з управління міжнародним бізнесом (1.5 року). До того ж, є можливість отримати сертифікат післядипломної освіти з готельного менеджменту (6 місяців навчання), сертифікат і диплом з управління міжнародним бізнесом (1 рік).

Особливість Blue Mountains International Hotel Management School полягає в тому, що навчання тут відбувається за «швейцарською системою». Студенти живуть у школі-готелі, де вони не тільки навчаються, але є гостями і співробітниками готелю. Таким чином, їм вдається поєднувати теоретичні і практичні заняття, краще розуміти, як працюють усі служби готелю і застосовувати свої знання на практиці, не покидаючи територію школи. Варто відзначити, що студенти, які навчаються за цією системою, проходять повністю оплачувану виробничу практику в реальному ресторанному та / або готельному бізнесі (2 семестри стажування). Ця піврічна практика є важливою частиною обох магістерських програм школи.

Випускників наших шкіл охоче приймають на програми вищої освіти, за умови хорошого знання англійської мови на рівні IELTS 6.0. Програми післядипломної освіти розраховані на тих, хто вже має вищу освіту в якійсь галузі (вона може бути і не пов’язана з готельним менеджментом!). Для вступу Вам потрібен рівень IELTS 6.5.

Вступ на програми проходить 4 рази на рік – в січні, квітні, червні та жовтні. 4 дати початку занять протягом року – це великий плюс!

The International College of Management, Sydney

The International College of Management, Sydney знаходиться в справжньому замку! Можна сказати, що ICMS виділяється і за формою, і за змістом. Будівля, в якій студенти навчаються і живуть, розташована на пагорбі і оточена 20 гектарами заповідного парку в північній частині Сіднейської Бухти з чудовим видом на океан і всесвітньо відомим пляжем Manly.
У ICMS (Сіднейський міжнародний коледж менеджменту) можна здобути вищу і післядипломну освіту високого рівня, після якої випускники легко починають працювати в реальному бізнесі.

ICMS пропонує програми бакалаврату в готельному менеджменті (2.5 роки навчання) і подібну програму в міжнародному туризмі. Також можна отримати ступінь бакалавра готельного менеджменту і туристичного менеджменту протягом трирічного курсу. Програми другого типу відрізняються більш глибоким вивченням спеціальності і більшою концентрацією на індустрії готельного бізнесу та туризму. Протягом навчання на будь-якій з цих програм студенти проходять тривалу (до 9 місяців) оплачувану виробничу практику. Охочі отримати ступінь магістра саме в сфері туризму можуть вступити на дворічну програму післядипломної освіти – Master of Management (Tourism and Hospitality) після закінчення будь-якого фаху (непрофільний освіту) з хорошими оцінками. Навчання на цій програмі включає в себе 600-годинну оплачуване стажування.

ICMS – відмінна бізнес школа, яка прагне стати універсальною. Тут пропонуються програми в наступних галузях бізнесу:
* Event-менеджмент
* Маркетинг в засобах масової інформації
* Управління власністю
* Маркетинг роздрібного продажу
* Спортивний менеджмент

Головна особливість всіх цих програм – оплачувана робоча практика, в додаток до сильної теоретичної підготовки.
Для вступу на програми вищої освіти (bachelor) іноземним студентам потрібно надати хороший результат IELTS (середній бал не нижче 6.0, і не нижче 5.5 по кожному модулю) і Атестат про повну загальну середню освіту з хорошим середнім балом. Студенти, які бажають вступити на програми післядипломної освіти (master), повинні показати хороший рівень англійської мови (IELTS 6.5 і не нижче 6.0 в кожній частині іспиту) і диплом бакалавра або спеціаліста.
Вступ на програми здійснюється 3 рази на рік – в січні, червні та вересні.