Англійську мову в Австралії можна вивчати в приватних мовних школах і в мовних центрах при коледжах, інститутах та університетах. Всі вони об’єднані в асоціацію ELICOS (English Language Intensive Courses for Overseas Students) під контролем Міністерства освіти країни.

Для студента головне правильно підібрати навчальний заклад відповідно до мети та завдань, які він собі ставить. Найчастіше без поради досвідчених фахівців буває важко зробити правильний вибір. Саме тому співробітники Students International завжди готові допомогти потенційним студентам порадою і своїм особистим досвідом.

Список мовних шкіл Австралії

Город Учебное заведение
Брісбен BROWNS Brisbane
Голд Кост BROWNS Gold Coast
Сідней ILSC (английский онлайн)
Брісбен Langports English Language College Brisbane
Голд Кост Langports English Language College Gold Coast
Сідней Langports English Language College Sydney
Голд Кост Bond University
Брісбен NAVITAS English, Brisbane
Перт NAVITAS English, Perth
Сідней NAVITAS English, Sydney
Брісбен Lexis English Brisbane
Байрон Бей Lexis English Byron Bay
Нуса Lexis English Noosa
Перт Lexis English Perth
Саншайн Кост Lexis English Sunshine Coast
Голд Кост Australian International College of Language (AICOL)
Голд Кост Imagine Education
Перт Phoenix Academy
Сідней ELS Universal English College
Перт Perth International College of English
Кернс Oxford House College (OHC)
Сідней Oxford House College (OHC)
Брісбен Oxford House College (OHC)
Голд Кост Oxford House College (OHC)
Мельбурн Oxford House College (OHC)
Мельбурн ABILITY English Melbourne
Сідней ABILITY English Sydney
Аделаїда Kaplan Adelaide
Брісбен Kaplan Brisbane
Мельбурн Kaplan Melbourne
Перт Kaplan Perth
Сідней Kaplan Sydney (Manly campus)
Сідней International House Sydney
Байрон Бей Byron Bay English Language School
Кернс Cairns College of English and Business
Мельбурн Academia International
Голд Кост Gold Coast Сollege
Перт Milner International College of English
Брісбен Queensland University of Technology (QUT)
Брісбен Sarina Russo Institute
Сідней THINK: Education Group, Sydney
Сідней UTS: Insearch

Різновиди мовних курсів в Австралії

General English – курс “загальної англійської”. Це базовий курс, спрямований на навчання основним мовним навичкам: усного мовлення та сприйняття на слух, читання та письма. Підходить тим, хто вивчає мову “з нуля” або має лише базові знання.

Study Tour або Holiday English – “канікулярна англійська”. Це “полегшений” курс General English для груп школярів, що включає крім навчання розширену екскурсійну програму.

English for Academic Purposes – “англійська для академічних цілей”. Курс мовної підготовки для вступу до коледжів та університетів. Акцент в ньому робиться на вивченні академічної лексики, використовуваної в навчальному процесі. Він передбачає, що Ви вже володієте англійською на середньому рівні.

Direct Entry – “прямий вступ”, різновид курсу English for Academic Purposes. Його успішне завершення дає право вступу до університету без здачі мовних тестів IELTS.

IELTS Preparation – курси підготовки до складання міжнародних тестів з англійської мови IELTS (International English Language Testing System).

High School Preparation (HSSP) – спеціальний курс підготовки до вступу в австралійську середню школу. Він включає заняття англійською та базову підготовку з основних шкільних предметів.

English for Business Purposes (EBP) – «англійська для ділового спілкування». Призначений для опановування спеціальною бізнес-термінологією. Він також припускає, що Ви вже володієте англійською на середньому рівні.

English for Special Purposes – різновид курсу бізнес-англійської, спрямований на вивчення професійної лексики в певній галузі; курси підготовки до різних кембридзьких іспитів (наприклад, до FCE – First Certificate in English) і ін.

Вступ на мовний курс

Мовні школи, як правило, не пред’являють вступні вимоги, але деякі курси вимагають певного рівня володіння мовою.

Процес навчання

У перший день занять проводиться тестування, за результатами якого вас розподіляють в групу, відповідну вашому рівню знання мови (зазвичай школи використовують 7 рівнів, від “нульового” до професійного).

Під час навчання проводяться проміжні тести, які дають студентам можливість перейти на вищий рівень.

Після закінчення курсу студентам видається сертифікат і детальний звіт про результати навчання. Необхідно зазначити, що наведені на сайтах шкіл ціни не включають реєстраційний внесок для іноземних студентів, збір за розміщення в сім’ї, вартість трансферу з аеропорту.

Тривалість навчання

Тривалість мовних курсів від двох тижнів до року і залежить від конкретної програми та ваших індивідуальних цілей, і можливостей.

Короткострокові мовні курси починаються щопонеділка. Академічний рік вивчення мов починається в фіксовані дати, кілька разів на рік.

Вартість

Індивідуальний розрахунок програми будь-якої тривалості від 2 до 50 тижнів ви можете запитати у менеджерів нашої компанії.

Проживання

Проживання під час навчання в Австралії можливо або в резиденціях навчальних закладів або в сім’ї.